En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ardeşen Çekici

Ardeşen Çekici - Ardeşen Kurtarıcı

Ardeşen Çekici güçlü oto çekici filosuyla Ardeşen bölgesinde 7/24 yol yardım asist hizmeti vermektedir.

Ardeşen ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ardeşen Çekicimizi hemen yönlendirelim
Ardeşen ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ardeşen Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ardeşen Çekici hizmetimiz ile Ardeşen ilçesinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ardeşen Çekicimizi hemen yönlendirelim.

Acil oto çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ardeşen ilinde en hızlı oto çekici hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Ardeşen genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Oto çekici hizmeti için arayın Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Ardeşen Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın. Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi En Yakın Çekici hizmetini arayın. 0544 724 1 724 Bulunduğunuz bölgeye yakın bir çekici bulmak maliyetleri düşürdüğü gibi sizlere zamandan da tasarruf sağlar. Hemen arayın. 0544 724 1 724

Ardeşen yolu üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Rize Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Deneyimli ekibiyle Ardeşen bölgesinin Cami üstü, Haşimoğlu, Yüksek, Ardeşen, İncirdip, İslamoğlu, Ali Efendi, Çukurlar, Güney, Yukarki, Kahveciler, Kayabaşı, Müftü, Kanoğlu, Büyük, Çelikler, Şenyuva, Yıldızlar, Gulivat, Aşıklar, Çiçekli, Köprübaşı, Seydioğlu, Korzati, Meyvalı, Suluzeni, Yeniay, Kuleciler, Topaloğlu, Nızamoğlu, Gençler, Tutan, Zumadi, Shemrona, Şelale, Koda, Kuzey, Oğuzlar, Ortamahalle, Taşbaşı, Güneşli, Kurtgözlü, Gültepe, Sırt, Orta, Yukarı Cami, Kulaberler, Kalayizeni, Yavuz Selim, Düz, Elmalık, Fırtına, Kavaklıdere, Merkez, Şentepe, Yeni, Yayla, Trambona, Kibaroğlu, Navdarlar, Güneli, İsina, Şefkibey, Okumuşlar, Karşı, Tercümanlar, Konak, Üst, Koçoğlu, Yeşilyurt, Sahil, Mezra, Erikli, Cumhuriyet, Baş, Deniz, Cami Ve çevre, Çirihinci, Çamlık, Dere, Cami, Cinizeni, Bahar, Çıraklar, İsmailoğlu, Kırazlık, Çiftekavak, Akarsu, Denizli, Canca, Aşağı, Berha, Dobira, Açıkmeşe, Akpınar, Barış, Dereiçi, Türbe, Bağukuçhe ve Cami Altı civarında sizlere oto çekici hizmeti sunmaktayız. Hemen bize ulaşın.

Konu ne olursa olsun Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma farketmez adres belli.

İyi yolculuklar dileriz.

Ardeşen Oto Çekici Hizmetleri

Ardeşen Oto Kurtarma

Ardeşen oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek! 0544 724 1 724

Ardeşen Oto Çekici

Ardeşen Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ardeşen Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ardeşen bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ardeşen Çoklu Araç Taşıma

Firmamız Türkiye'nin her yerine il ilçe ve semtlerine çoklu araç taşıma hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız adresiniz doğru. Hemen bizi arayın, aracınızı güvenli bir şekilde çoklu taşımayla taşıyalım. Ardeşen bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz.

Ardeşen Çekici Hizmet Bölgeleri

Cami üstü Çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Cami üstü Çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Haşimoğlu Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Haşimoğlu Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Yüksek Çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Yüksek Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Ardeşen Çekici

Güçlü çekici filosuyla Ardeşen Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

İncirdip Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda İncirdip Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

İslamoğlu Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren İslamoğlu Çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Ali Efendi Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Ali Efendi Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Çukurlar Çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Çukurlar Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Güney Çekici

Otoban yol yardımı ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Güney Çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Yukarki Çekici

Çekici gerektiğinde Yukarki Çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Kahveciler Çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Kahveciler Çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Kayabaşı Çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Kayabaşı Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Müftü Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Müftü Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Kanoğlu Çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Kanoğlu Çekici firmaları için hemen arayın.

Büyük Çekici

Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Büyük Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir.

Çelikler Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Çelikler Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Şenyuva Çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Şenyuva Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Gulivat Çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Gulivat Çekici bir telefon kadar yakın.

Aşıklar Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Aşıklar Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Çiçekli Çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Çiçekli Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Köprübaşı Çekici

En ucuz çekici hizmeti için hemen Köprübaşı Çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz.

Seydioğlu Çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Seydioğlu Çekici firmaları için hemen arayın.

Korzati Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Korzati Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Meyvalı Çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Meyvalı Çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Suluzeni Çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Suluzeni Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Yeniay Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Yeniay Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Kuleciler Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Kuleciler Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Topaloğlu Çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Topaloğlu Çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Nızamoğlu Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Nızamoğlu Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Tutan Çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Tutan Çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

Zumadi Çekici

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Zumadi Çekici firmaları için hemen arayın.

Shemrona Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Shemrona Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Şelale Çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Şelale Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Koda Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Koda Çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Kuzey Çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Kuzey Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Oğuzlar Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Oğuzlar Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Ortamahalle Çekici

Ailenizle seyahate çıktınız ve yolda kaldınız. Seyahatiniz kabusa dönmesin. Ortamahalle Çekici hizmeti için hemen bize ulaşın.

Taşbaşı Çekici

Acil oto çekici gereken durumlarda Taşbaşı Çekici bir telefonla yanıbaşınızda. Hemen şimdi arayın.

Güneşli Çekici

Oto çekme hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Güneşli Çekici 7/24 oto çekici hizmet desteği.

Kurtgözlü Çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Kurtgözlü Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Gültepe Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Gültepe Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Sırt Çekici

Güçlü çekici filosuyla Sırt Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Orta Çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Orta Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

Yukarı Cami Çekici

Yukarı Cami bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Yukarı Cami Çekici bir telefonla yanınızda.

Kulaberler Çekici

Haftanın 7 günü 24 saat Kulaberler Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir.

Kalayizeni Çekici

Oto Çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Kalayizeni Çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

Yavuz Selim Çekici

Güçlü çekici filosuyla Yavuz Selim Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Düz Çekici

Çekici gerektiğinde Düz Çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Elmalık Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Elmalık Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Fırtına Çekici

Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Fırtına Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Kavaklıdere Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Kavaklıdere Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Merkez Çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Merkez Çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Şentepe Çekici

Güçlü çekici filosuyla Şentepe Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Yeni Çekici

Aksiliğin ne zaman geleceği bilinmez. Yolda kaldığınızda Yeni Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Yayla Çekici

Çekici ihtiyacı doğduğunda Yayla Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trambona Çekici

Trambona bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Trambona Çekici bir telefonla yanınızda.

Kibaroğlu Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Kibaroğlu Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Navdarlar Çekici

Profesyonel araç çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyoruz. Navdarlar Çekici kolaylığın bölgedeki tek adresi.

Güneli Çekici

Güneli ve tüm bölgelerine araç yol yardımı sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Güneli Çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

İsina Çekici

Bölgenin neresinde yolda kaldığınızı bir önemi yok, siz neredeyseniz İsina Çekici orada!

Okumuşlar Çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Okumuşlar Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Karşı Çekici

Güçlü çekici filosuyla Karşı Çekici bölgede 7/24 hizmet veren çekici hizmeti ile ekonomik çözümün adıdır.

Tercümanlar Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Tercümanlar Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Konak Çekici

Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Konak Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın.

Üst Çekici

E-5 karayolunda kaza mı geçirdiniz? Üst Çekici E-5 en hızlı çekici hizmetini sizlere sunuyor. Hemen bizi arayın, otomobilinizi güvenli şekilde çekelim.

Koçoğlu Çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Koçoğlu Çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Yeşilyurt Çekici

Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Yeşilyurt Çekici size çok yakın. Yol yardım asist hizmeti için hemen şimdi arayın.

Sahil Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Sahil Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Mezra Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Mezra Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Erikli Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Erikli Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Cumhuriyet Çekici

Çekici gerektiğinde Cumhuriyet Çekici profesyonel çekici ağı ile size en yakın personeli yönlendirerek anında çözüm üretir.

Baş Çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Baş tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Baş Çekici için hemen arayın.

Deniz Çekici

Otobanda kalan araç sahiplerine hizmeti veren Deniz Çekici size en yakın çekici personelini hizmetinize sunarak anında çözüm üretmektedir.

Cami Ve çevre Çekici

Cami Ve çevre içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz. Cami Ve çevre Çekici deneyimli ve ekonomik çekici hizmetinin adı.

Çirihinci Çekici

Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda Çirihinci Çekici olarak her noktaya çabucak ulaşıyoruz.

Çamlık Çekici

Yolculuk maceranız kabusa dönmesin. Yolda kaldıysanız endişeye gerek yok! Çamlık Çekici size hemen ulaşır. Şimdi arayın.

Dere Çekici

Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Dere tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Dere Çekici için hemen arayın.

Cami Çekici

Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Cami Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir.

Cinizeni Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu Cinizeni Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Bahar Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Bahar Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Çıraklar Çekici

Yola çıkıldığında her daim yolda kalma ihtimaliniz vardır. Çıraklar Çekici ile kaldığınız yerde yolunuza devam etmemeniz için hiçbir sebep yok. Oto çekici için arayın.

İsmailoğlu Çekici

Hızlı ve uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu İsmailoğlu Çekici. Hemen şimdi bizi arayın.

Kırazlık Çekici

Kırazlık ve tüm bölgelerine araç yol yardımı sunmaktayız. Yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Kırazlık Çekici hizmet ağını arayın, aracınızı çekelim.

Çiftekavak Çekici

Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Çiftekavak Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın.

Akarsu Çekici

Yolda mağdur olduğunuzda Akarsu Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor.

Denizli Çekici

Kaza geliyorum demez! Günün her saati bir aksilik olabilir ve yolda kalabilirsiniz. Denizli Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz.

Canca Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Canca Çekici profesyonel araç ağıy ile işiniz kolaylaştırıyor.

Aşağı Çekici

Trafikte her şey yolunda giderken bir anda aracınız durdu. Telefonunuz yanınızda olsun yeter. Aşağı Çekici ile her şey yolunda. Hemen bize ulaşın.

Berha Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Berha Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Dobira Çekici

Otoban yol yardımı ihtiyacı olduğunda profesyonel çekici hizmet ağımızla hizmetinizdeyiz. Dobira Çekici otoban çekici hizmeti konusunda uzmandır.

Açıkmeşe Çekici

Çekici hizmeti gerektiğinde Açıkmeşe Çekici profesyonel çekici ağı ile işiniz kolaylaştırıyor.

Akpınar Çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Akpınar Çekici bir telefon kadar yakın.

Barış Çekici

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Barış Çekici bir telefon kadar yakın.

Dereiçi Çekici

Size en yakın konumdaki çekiciyi hizmetinize sunarak zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Dereiçi Çekici en yakın çekici hizmeti için arayın.

Türbe Çekici

Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Türbe Çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Bağukuçhe Çekici

Uygun fiyatlı oto çekici için Fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi Bağukuçhe Çekici hizmetini arayın ve farkı görün.

Cami Altı Çekici

Keyifli bir gezinti için yola çıktınız ve bir anda aracınız kımıldamıyor. Hemen Cami Altı Çekici oto çekici hizmetinden yararlanmak için arayın.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24