En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Kars Çekici

Kars Çekici - Kars Kurtarıcı

Kars Çekici ile çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Kars için sizlere en makul oto yol yardım ekibini yönlendirelim.

Kars ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Kars Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kars Çekici hizmetimiz ile Kars ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Kars Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Yolda kaldınız veya kazaya mı karıştınız? Size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi bizi arayın. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Kars tarafında sizin de aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Kars Çekici için hemen arayın. Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kars Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir. Birden yolda mı kaldınız. Panik yapmayın! En Yakın Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim. 0544 724 1 724

Kars ve Merkez, Arpaçay, Kağızman, Digor, Sarıkamış, Akyaka, Selim ve Susuz civarında hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz.

Çoklu Taşıma hizmetini aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olursunuz. Uygun taşımanın adresine hoş geldiniz.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Kars Oto Çekici Hizmetleri

Kars Oto Kurtarma

Kars oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek! 0544 724 1 724

Kars Oto Çekici

Profesyonel çekici ağımızla size en yakın personeli yönlendiriyoruz ve aracınızı anında çekiyoruz. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyoruz. Kars oto çekici hemen arayın bir telefonla size ulaşalım, mağduriyetinizi çözelim.

Kars Sıfır Araç Taşıma

Kars Çekici bölgenin en bilinen ve en deneyimli sıfır araç taşıma firması olması avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahiptir. Hemen bizi arayın aracınızı güvenle taşıyalım. Hem uygun fiyat hem de güvenli taşımacılığın avantajından faydalanın.

Kars Çoklu Araç Taşıma

Kars bölgesinde çoklu araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? En uygun fiyatlı çoklu araç taşıma hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Size özel taşıma fiyatımızla tanışın. Paranız cebinizde kalsın.

Kars Çekici Hizmet Bölgeleri

Merkez Çekici

Merkez Çekicimiz Ortakapı, Alpaslan, Bahçelievler, Bülbül, Orta, Kars, Kaleiçi, Yeni, Yenişehir, 30-oct, Paşaçayırı, Kaleiçi Osb, Tepe, Karadağ, Örnek, Güllüce, Aşağı, Yukarı, Aydınlıkevler, Bayrampaşa, Fevziçakmak, Şehitler, Cumhuriyet, Cami, Merkez, Şemsi, Yayla Evleri ve Yusufpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Arpaçay Çekici

Arpaçay Çekicimiz Bahçeler, Carcıoğlu Afet Evleri, Yalınçayır, Gaziler, Merkez, Arpaçay, Gültepe, Orta ve Yeni bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kağızman Çekici

Kağızman Çekicimiz Haznedar, Pınar Göze, Rızvan, Çallı, Yukarı Dere, Toprakkale, Afet Evleri, Esenkır, Aras, Zuvar, Tut, Çallı Bayam, Gülağa, Çallı Afetevleri, Güven Semti, Bahçecik, Tek Ev, Değirmendere, Gözlüce, Yukarı Donandı, Köprübaşı, Diktaş, Bayam, Yukarı Kümbet, Kağızman, Aşağıdere, Şahindere, Değirmen, 3,mezra, Keşişkıran, Yukarıgüney Kara, Körpınar Afetevleri, Hizan, Ülker Afetevleri, Merkez, Demirkapı, Çavuşlar, Tab, Çiflik ve Taşburun Afet Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Digor Çekici

Digor Çekicimiz Nebiyurdu, Digor, Çukurca, Merkez ve Afetevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarıkamış Çekici

Sarıkamış Çekicimiz Şehitler, Küçük Güllüce, Hoşgeldi, Sarıkamış, Karataş, Yeni, İnönü, Kazımkarabekir, Okul, Aşağı, Cumhuriyet, Sonveren, Akkoz Yayla Evleri, Yarkaya Deprem Konutları, Tepe, Erenler, Değirmen, Yukarı, İstasyon, Merkez ve Maksutçuk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akyaka Çekici

Akyaka Çekicimiz Tepe, Karşı, Akyaka, Topkaya, Yukarı, Merkez, Yok ve İstasyon bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selim Çekici

Selim Çekicimiz Merkez, Değirmen, Selim, Cami üstü, Köprübaşı, Yukarı, Tepe, Aşağı, Okul, Giriş, Orta, Cami Altı, Cumhuriyet, Değirmenbaşı ve Camii bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Susuz Çekici

Susuz Çekicimiz Afet Evleri, Afetevleri, İnönü, İnkılap, Cumhuriyet, Beşevler, Merkez, Gölbaşı Mezra, Tepe, Susuz ve Karatuzak bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24