En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Kars Çekici

Kars Çekici - Kars Kurtarıcı

Kars Çekici ile çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Kars için sizlere en makul oto yol yardım ekibini yönlendirelim.

Kars ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Kars Çekicimizi hemen yönlendirelim
Kars ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Kars Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kars Çekici hizmetimiz ile Kars ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Kars Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Yolda kaldınız veya kazaya mı karıştınız? Size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi bizi arayın. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Kars tarafında sizin de aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Kars Çekici için hemen arayın. Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kars Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir. Birden yolda mı kaldınız. Panik yapmayın! En Yakın Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim. 0544 724 1 724

Kars ve Susuz, Merkez, Akyaka, Sarıkamış, Selim, Digor, Arpaçay ve Kağızman civarında hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz.

Çoklu Taşıma hizmetini aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olursunuz. Uygun taşımanın adresine hoş geldiniz.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Kars Oto Çekici Hizmetleri

Kars Oto Kurtarma

Kars oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek! 0544 724 1 724

Kars Oto Çekici

Profesyonel çekici ağımızla size en yakın personeli yönlendiriyoruz ve aracınızı anında çekiyoruz. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyoruz. Kars oto çekici hemen arayın bir telefonla size ulaşalım, mağduriyetinizi çözelim.

Kars Sıfır Araç Taşıma

Kars Çekici bölgenin en bilinen ve en deneyimli sıfır araç taşıma firması olması avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahiptir. Hemen bizi arayın aracınızı güvenle taşıyalım. Hem uygun fiyat hem de güvenli taşımacılığın avantajından faydalanın.

Kars Çoklu Araç Taşıma

Kars bölgesinde çoklu araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? En uygun fiyatlı çoklu araç taşıma hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Size özel taşıma fiyatımızla tanışın. Paranız cebinizde kalsın.

Kars Çekici Hizmet Bölgeleri

Susuz Çekici

Susuz Çekicimiz Merkez, İnkılap, Tepe, Karatuzak, Afetevleri, Susuz, İnönü, Beşevler, Cumhuriyet, Gölbaşı Mezra ve Afet Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Merkez Çekici

Merkez Çekicimiz Alpaslan, Yusufpaşa, Cami, Ortakapı, Fevziçakmak, Bayrampaşa, Yeni, Şemsi, Kars, Orta, Merkez, Kaleiçi Osb, Karadağ, Bahçelievler, Bülbül, Paşaçayırı, Şehitler, Aşağı, Yukarı, Güllüce, Kaleiçi, Yenişehir, Yayla Evleri, Tepe, Örnek, Cumhuriyet, 30-oct ve Aydınlıkevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akyaka Çekici

Akyaka Çekicimiz Yukarı, Yok, Merkez, Karşı, Akyaka, İstasyon, Tepe ve Topkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarıkamış Çekici

Sarıkamış Çekicimiz Tepe, Şehitler, Erenler, İstasyon, Kazımkarabekir, Küçük Güllüce, İnönü, Okul, Hoşgeldi, Maksutçuk, Değirmen, Yukarı, Aşağı, Yarkaya Deprem Konutları, Sarıkamış, Yeni, Sonveren, Akkoz Yayla Evleri, Cumhuriyet, Merkez ve Karataş bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selim Çekici

Selim Çekicimiz Değirmen, Selim, Köprübaşı, Merkez, Camii, Giriş, Cami üstü, Değirmenbaşı, Tepe, Aşağı, Okul, Orta, Yukarı, Cami Altı ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Digor Çekici

Digor Çekicimiz Afetevler, Çukurca, Merkez, Digor ve Nebiyurdu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Arpaçay Çekici

Arpaçay Çekicimiz Arpaçay, Yeni, Yalınçayır, Gaziler, Gültepe, Carcıoğlu Afet Evleri, Orta, Merkez ve Bahçeler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kağızman Çekici

Kağızman Çekicimiz Demirkapı, Değirmendere, Ülker Afetevleri, Değirmen, Körpınar Afetevleri, Bayam, Toprakkale, Tek Ev, Esenkır, Güven Semti, Aras, 3,mezra, Keşişkıran, Yukarı Kümbet, Zuvar, Çallı Afetevleri, Şahindere, Tut, Bahçecik, Diktaş, Haznedar, Hizan, Köprübaşı, Rızvan, Çiflik, Pınar Göze, Yukarıgüney Kara, Çallı, Gülağa, Çavuşlar, Tab, Kağızman, Aşağıdere, Yukarı Dere, Merkez, Afet Evleri, Çallı Bayam, Yukarı Donandı, Gözlüce ve Taşburun Afet Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24