En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Kars Çekici

Kars Çekici - Kars Kurtarıcı

Kars Çekici ile çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Kars için sizlere en makul oto yol yardım ekibini yönlendirelim.

Kars ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Kars Çekicimizi hemen yönlendirelim

Kars Çekici hizmetimiz ile Kars ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Kars Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Yolda kaldınız veya kazaya mı karıştınız? Size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi bizi arayın. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Kars tarafında sizin de aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Kars Çekici için hemen arayın. Lastik patlaması, akü bitmesi, anahtar kaybolması gibi durumlarda Kars Çekici size en kısa zamanda çözüm üretir. Birden yolda mı kaldınız. Panik yapmayın! En Yakın Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim. 0544 724 1 724

Kars ve Digor, Selim, Kağızman, Arpaçay, Merkez, Akyaka, Sarıkamış ve Susuz civarında hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz.

Çoklu Taşıma hizmetini aldığınızda tasarruflu bir seçim yapmış olursunuz. Uygun taşımanın adresine hoş geldiniz.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Kars Oto Çekici Hizmetleri

Kars Oto Kurtarma

Kars oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek! 0544 724 1 724

Kars Oto Çekici

Profesyonel çekici ağımızla size en yakın personeli yönlendiriyoruz ve aracınızı anında çekiyoruz. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyoruz. Kars oto çekici hemen arayın bir telefonla size ulaşalım, mağduriyetinizi çözelim.

Kars Sıfır Araç Taşıma

Kars Çekici bölgenin en bilinen ve en deneyimli sıfır araç taşıma firması olması avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahiptir. Hemen bizi arayın aracınızı güvenle taşıyalım. Hem uygun fiyat hem de güvenli taşımacılığın avantajından faydalanın.

Kars Çoklu Araç Taşıma

Kars bölgesinde çoklu araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? En uygun fiyatlı çoklu araç taşıma hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Size özel taşıma fiyatımızla tanışın. Paranız cebinizde kalsın.

Kars Çekici Hizmet Bölgeleri

Digor Çekici

Digor Çekicimiz Nebiyurdu, Merkez, Afetevler, Çukurca ve Digor bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selim Çekici

Selim Çekicimiz Giriş, Değirmenbaşı, Tepe, Cami Altı, Camii, Okul, Merkez, Cami üstü, Değirmen, Selim, Orta, Köprübaşı, Cumhuriyet, Aşağı ve Yukarı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kağızman Çekici

Kağızman Çekicimiz Zuvar, Çavuşlar, Çiflik, Keşişkıran, Güven Semti, Merkez, Afet Evleri, Tab, Haznedar, Esenkır, Tut, Gözlüce, Demirkapı, Köprübaşı, Tek Ev, Çallı Afetevleri, Diktaş, Şahindere, Bayam, Değirmen, Taşburun Afet Evleri, Rızvan, Yukarı Dere, 3,mezra, Toprakkale, Kağızman, Yukarıgüney Kara, Bahçecik, Hizan, Ülker Afetevleri, Çallı Bayam, Çallı, Gülağa, Pınar Göze, Körpınar Afetevleri, Yukarı Donandı, Aşağıdere, Yukarı Kümbet, Aras ve Değirmendere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Arpaçay Çekici

Arpaçay Çekicimiz Carcıoğlu Afet Evleri, Yeni, Merkez, Arpaçay, Bahçeler, Orta, Gaziler, Yalınçayır ve Gültepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Merkez Çekici

Merkez Çekicimiz Tepe, Ortakapı, Bayrampaşa, Yukarı, Şehitler, Yeni, Aşağı, Cumhuriyet, Karadağ, Bahçelievler, Yenişehir, Fevziçakmak, Cami, Yayla Evleri, Aydınlıkevler, Kars, Bülbül, Güllüce, Kaleiçi, Merkez, Yusufpaşa, Şemsi, 30-oct, Kaleiçi Osb, Örnek, Paşaçayırı, Alpaslan ve Orta bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akyaka Çekici

Akyaka Çekicimiz Tepe, İstasyon, Yukarı, Akyaka, Karşı, Merkez, Yok ve Topkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarıkamış Çekici

Sarıkamış Çekicimiz Şehitler, Küçük Güllüce, Maksutçuk, Merkez, Sonveren, Yarkaya Deprem Konutları, Yukarı, Sarıkamış, Akkoz Yayla Evleri, İnönü, Yeni, Cumhuriyet, Kazımkarabekir, Okul, Değirmen, İstasyon, Aşağı, Erenler, Karataş, Tepe ve Hoşgeldi bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Susuz Çekici

Susuz Çekicimiz Susuz, Tepe, Merkez, Afetevleri, İnönü, Cumhuriyet, Karatuzak, Gölbaşı Mezra, Afet Evleri, İnkılap ve Beşevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla