En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Konya Çekici

Konya Çekici - Konya Kurtarıcı

Konya Çekici bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Konya ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Konya Çekicimizi hemen yönlendirelim

Konya Çekici hizmetimiz ile Konya ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Konya Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama aceleniz mi var? İşte o an biz devreye giriyoruz! Konya için en hızlı oto çekici servisi sağlıyoruz. Şimdi arayın. Konya bölgesinde en uygun çekici hizmeti veren firmayı size anında yönlendiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayın olduğunuz yere gelelim. En ucuz çekici hizmeti için hemen Konya Çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz. En Yakın Çekici firmaları için hemen arayın. En Yakın Çekici bir telefonla emrinizde. Tüm oto kurtarma hizmetleri için hemen arayın en yakın çekici ekibini size acilen yönlendirelim. 0544 724 1 724

Konya bölgesinde çekici hizmeti gerektiğinde sadece merkez yerlerde de değil, Akşehir Çekici, Beyşehir Çekici, Cihanbeyli Çekici, Ilgın Çekici, Tuzlukçu Çekici, Doğanhisar Çekici, Karapınar Çekici, Seydişehir Çekici, Kulu Çekici, Altınekin Çekici, Ahırlı Çekici, Hadim Çekici, Derebucak Çekici, Kadınhanı Çekici, Güneysınır Çekici, Bozkır Çekici, Akören Çekici, Yunak Çekici, Yalıhüyük Çekici, Taşkent Çekici, Sarayönü Çekici, Derbent Çekici, Çumra Çekici, Selçuklu Çekici, Emirgazi Çekici, Ereğli Çekici, Meram Çekici, Halkapınar Çekici, Hüyük Çekici, Çeltik Çekici ve Karatay Çekici olarak da hizmet vermekteyiz.

Ağır Vasıta Taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? Konya ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla ağır vasıta hizmeti alabilirsiniz.

Farınız da yolunuz da hep açık olsun.

Konya Oto Çekici Hizmetleri

Konya Oto Kurtarma

Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli oto kurtarma hizmeti sunmak şirketimizin misyonlarının başında gelir. Konya bölgesinde güvenilir oto kurtarma denilince bölgede bilinen tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Konya Oto Çekici

Konya oto çekici deneyimli ekibiyle bölgesinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaktadır. Aracınız durdu veya kaza mı yaptınız? Hemen bize ulaşın. Araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat oto çekici hizmeti veriyoruz.

Konya Sıfır Araç Taşıma

Konya veya civarından araç mı satın aldınız? Aracınızı nasıl taşıyacağınızı mı düşünüyorsunuz? Deneyimli sıfır araç taşıma ağımızla yardımınıza koşuyoruz. 7/24 arayarak bizden destek alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde numaramız tek 0544 724 1 724

Konya Çoklu Araç Taşıma

Konya Çekici siz değerli müşterilerimize güvenilir çoklu araç taşıma hizmeti vermektedir. Profesyonel araç taşıma hizmetimizle sizlere geniş alanda hizmet vermekteyiz. Hemen şimdi arayın konumunuzu bildirin aracınızı dilediğiniz noktaya taşıyalım.

Konya Çekici Hizmet Bölgeleri

Akşehir Çekici

Akşehir Çekicimiz Söğütlü, Selçuk, Karahüyük, Engili, Karabulut, Sorkun, Tekkeköy, Yeşilköy, Üçhüyük, Anıt, Altunkalem, Tipiköy, Yıldırım, Çay, Eskikale, Kozağaç, Tipi, Yarenler, Kuruçay, Reis, Çakıllar, Alanyurt, Bozlağan, Cankurtaran, Doğrugöz, Saray, Yeniköy, Kızılca, Adsız, Kileci, İstasyon, Yazla, Yaşarlar, Nasreddin, Seyran, Gözpınarı, Yeni, Altuntaş, Gazi, Çimenli, Çamlı, Değirmenköy, Savaş, Yaylabelen, Ahicelal ve Ortaca bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Beyşehir Çekici

Beyşehir Çekicimiz Doğancık, Gökçekuyu, Mesutlar, Avşar, Beyşehir, Çiçekler, Kurucuova, Karadiken, Gündoğdu, Yazyurdu, Doğanbey, Sadıkhacı, Gölyaka, Müftü, Evsat, Çukurağıl, Gönen, Karabayat, Kuşluca, Yenidoğan, Çivril, Esentepe, Yunuslar, Sarıköy, Hamidiye, Göçü, Yeşildağ, Adaköy, Sevindik, Dumanlı, Şamlar, Akçabelen, Ağılönü, Gölkaşı, İsaköy, Fasıllar, Karahisar, Akburun, Küçükavşar, Beytepe, Dalyan, Hacıarmağan, İçerişehir, Yeni, Üzümlü, Esence, Çiftlik, Bademli, Karaali, Üstünler, Huğlu, Bayındır, Damlapınar, Emen, Bekdemir, Gökçimen, Yukarıesence, Üçpınar, Bayavşar, Başgöze, Eğirler, Bayat ve Bahçelievler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Cihanbeyli Çekici

Cihanbeyli Çekicimiz Günyüzü, Korkmazlar, Yeniceoba, Köprübaşı, Kayı, Kandil, Kütükuşağı, Mutlukonak, Sığırcık, Uzuncayayla, Zaferiye, Gemecik, Göktepe, Kale, Yeniyayla, Yeşilöz, Küçükbeşkavak, Karabağ, Cihanbeyli, Atçeken, Cumhuriyet, Büyükbeşkavak, Böğrüdelik, Sağlık, Kelhasan, İnsuyu, Kuşça, Beyliova, Yünlükuyu, Ahirigüzel, Karatepe, Tüfekçipınar, Gölyazı, Yapalı, Üzerliktepe, Hodoğlu, Pınarbaşı, Ağabeyli, Çimen, Bahçelievler ve Turanlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ilgın Çekici

Ilgın Çekicimiz Sadıkköy, Ağalar, Bulcuk, Fatih, Ilıca, Çobankaya, Barakmuslu, Geçitköy, Balkı, Ilgın, Argıthanı, Çiğil, Avdan, Kaleköy, Çatak, Düğer, Eldeş, Uçarı, Yukarıçiğil, Beykonak, Dereköy, Gökçeyurt, Belekler, Mahmuthisar, Yorazlar, Olukpınar, Esentepe, İstasyon, Çavuşçugöl, Ormanözü, Şıhcarullah, Behlülbey, Ayvatdede, Gölyaka, Sebiller, Boğazkent, Orhaniye, Kapaklı, Gökbudak, Gedikören, Camiiatik, Güneypınar, Büyükoba, Misafirli, Zaferiye, Sahip Ata, Milli Egemenlik, Şıhbedrettin, Göstere, Çömlekçi ve Mecidiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Tuzlukçu Çekici

Tuzlukçu Çekicimiz Köklüce, Mevlütlü, Pazarkaya, Orta, Gürsu, Koraşı, Kundullu, Çöğürlü, Erdoğdu, Tuzlukçu, Subatan, Aşağı, Yukarı, Tursunlu ve Pazar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Doğanhisar Çekici

Doğanhisar Çekicimiz Yenice, Pazar, Harman, Kemer, Ayaslar, Ağa, Yazır, Başköy, Güvendik, Tekkeköy, Yeğin, Şıh, Doğanhisar, Kuz, Uncular, Koçaş, Fırınlı, Baş, İlyaslar, Yazlıca, Çınaroba, Deştiğin ve Karaağa bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karapınar Çekici

Karapınar Çekicimiz Sazlıpınar, Hasanoba, Hacı Isa, Çetmi, Yunus Emre, Cumhuriyet, Zafer, Ortaoba, Fatih, Küllü, Reşadiye, Türüdiye, Selimiye, Yağmapınar, Pınarbaşı, Ulus, Yeni, Oymalı, Sandıklı, Kesmez, İpekçi, Adalet, Akçayazı, Gazi Osman Paşa, İslik, Karapınar, Karakışla, Apak, Kale, Hankapı, Alaaddin, Kayalı, Akören, Kayacık, Hotamış, Çiğil, Kazanhüyüğü ve Küçükaşlama bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Seydişehir Çekici

Seydişehir Çekicimiz Tol, Bükçe, Muradiye, Kozlu, Alaylar Iki, Çavuş, Saraycık, Taraşcı, Susuz, Yenice, İncesu, Boyalı, Mesudiye, Akçalar, Seydısehır, Bostandere, Gökhüyük, Tepecik, Yaylacık, Kızılca, Kumluca, Alaylar Bir, Çat, Oğlakçı, Gevrekli, Aşağıkaraören, Değirmenci, Ketenli, Sofuhane, Kızılcalar, Irmaklı, Kuran, Saadetler, Hacıseyitali, Karacaören, Gökçehüyük, Yenicami, Seydişehir Osb, Çatmakaya, Kesecik, Karabulak, Madenli, Taşağıl, Ufacık, Pınarbaşı ve Karakavak bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kulu Çekici

Kulu Çekicimiz Yazıçayır, Cumhuriyet, Yeşilyurt, Celep, Kozanlı, Dipdede, Altılar, Arşıncı, Şerefli, Yaraşlı, Fevziye, Tuzyaka, Kulu, Sarıyayla, Gökler, Köşker, Yeşiltepe, Beşkardeş, Yeni, Karacadağ, Kırkpınar, Ömeranlı, Köstengil, Doğutepe, Ağılbaşı, Bozan, Canımana, Karacadere, Kırkkuyu, Kömüşini, Güzelyayla, Hisarköy, Soğukkuyu, Alparslan, Değirmenözü, Dinek, Karapınar, Zincirlikuyu, Seyitahmetli, Karşıyaka, Tavlıören ve Camikebir bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınekin Çekici

Altınekin Çekicimiz Oğuzeli, Yeniyayla, Topraklık, Karakaya, Koçaş, Dedeler, Akköy, Ölmez, Kale, Altınekin, Borukkuyu, Sarnıç, Yeni ölmez, Yenice, Hacınuman ve Akçaşar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ahırlı Çekici

Ahırlı Çekicimiz Çukurbucak, Küçüköz, Çiftlik, Akkise, Kayacık, Karacakuyu, Ahırlı, Aliçerçi, Büyüköz, Hengeme, Hamzalar ve Kuruçay bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Hadim Çekici

Hadim Çekicimiz Eğiste, Yelmez, Sarnıç, Dülgerler, Yağcı, Bolat, Hadim, Yenikonak, Gerez, Aşağıkızılkaya, Kaplanlı, Selahattin, Dolhanlar, İğdeören, Fakılar, Armağanlar, Aşağıeşenler, Aşağı Hadim, Gülpınar, Taşpınar, Göynükkışla, Yukarıeşenler, Hocalar ve Çiftepınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Derebucak Çekici

Derebucak Çekicimiz Durak, Çamlık, Derebucak, Pınarbaşı, Göynem, Sarayönü, Gencek, Musalla, Taşlıpınar ve Yeni bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kadınhanı Çekici

Kadınhanı Çekicimiz Söğütözü, Atlantı, Tosunoğlu, Kabacalı, Alabağ, Bayramlı, İstiklal, Mahmudiye, Hacıoflazlar, Kamışlıözü, Meydanlı, Örnek, Yaylayaka, Doğanlar, Güngören, Tepebaşı, Küçükkuyu, Köylütolu, Çavdar, Yağlıca, Sarıkaya, Şahören, Karasevinç, Beykavağı, Kayabaşı, Afşarlı, Hacıpirli, Kızılkuyu, Hacımehmetli, Pirali, Başkuyu, Bulgurpınarı, Demiroluk, Çeşmecik, Kökez, Kurthasanlı, Konurören, Kadınhanı, Karahisarlı, Karakaya, Bakırpınar ve Pusat bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Güneysınır Çekici

Güneysınır Çekicimiz Ağaçoba, Karasınır, Güneybağ, Emirhan, Kızılöz, Habiller, Karagüney, Mehmet Ali, Sarıhacı, Kurukavak, Gürağaç, Güneysınır, Mevlana, Avcıtepe, Örenboyalı ve Bardas bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bozkır Çekici

Bozkır Çekicimiz Karabayır, Karacahisar, Arslantaş, Tepearası, Yazdamı, Sazlı, Aydınkışla, Karayahya, Bozdam, Üçpınar, Hacıyunuslar, Yeniköy, Dereiçi, Taşbaşı, Yalnızca, Yelbeği, Küçükhisarlık, Kayacılar, Kayapınar, Ulupınar, Kuşca, Söğüt, Işıklar, Harmanpınar, Bozkır, Cumhuriyet, Tepelice, Pınarcık, Baybağan, Akçapınar, Armutlu, Elmaağaç, Yukarı, Yolören ve Sarıoğlan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akören Çekici

Akören Çekicimiz Tülce, Hacılar, Akören, Karahüyük, Süleymaniye, Avdan, Yeni, Kayasu, Alanköy, Ahmediye ve Ağalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yunak Çekici

Yunak Çekicimiz Sinanlı, Meşelik, Turgut, Sevinç, Kıllar, Selçuk, Sülüklü, Ortakışla, Piribeyli, Yunak, Altınöz, Kargalı, Kurtuşağı, Böğrüdelik, Cebrail, Sertler, Hacıfakılı, Yeşilyayla, Harunlar, Hacıömeroğlu, Kuyubaşı, Yeşiloba, Fatih, Karataş, Eşme, Yeni, Saray, Sıram, Yığar, Karayayla, Kuzören, İmamoğlu, Odabaşı, Ayrıtepe, Özyayla, Çayırbaşı, Koçyazı, Yavaşlı ve Esentepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yalıhüyük Çekici

Yalıhüyük Çekicimiz Yukarı, Sarayköy, Yalıhüyük, Aşağı ve Arasöğüt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Taşkent Çekici

Taşkent Çekicimiz Ilıcapınar, Kecimen, Sazak, Çetmi Yeni, Bektaş, Kongul, Balcılar Yukarı, Hıra, Balcılar Veliler, Afşar Tepecik, Bolay, Balcılar Orta, Taşkent, Çetmi Cömeşpınar, Afşar Yukarı ve Şıhlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarayönü Çekici

Sarayönü Çekicimiz Konar, Gözlü, Ertuğrul, Ladik, Karatepe, Büyükzengi, Sarayönü, Kadıoğlu, Çeşmelisebil, Boyalı, Kuyulusebil, Selimiye, Kayıören, Doğu Istasyon, Başhüyük, Yukarı, Fatih, Saraç, Yenicekaya, Özkent, Karabıyık, Değirmenli, İnli, Bahçesaray ve Hatip bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Derbent Çekici

Derbent Çekicimiz Hacı Ahmet, Derbenttekke, Süleyman, Karalar, Çiftliközü, Yukarı, Derbent, Camiikebir, Arapözü, Saraypınar, Güney, Değiş, Güneyköy ve Mülayim bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çumra Çekici

Çumra Çekicimiz Adakale, Bağlar, Bardakçı, Meydan, Karkın, Yenisu, Ürünlü, Sürgüç, Kuzucu, Dinek, Tahtalı, Afşar, Avdul, Çumra, Baraj, Seçme, Güvercinlik, İstiklal, Yeni, Okçu, İnli, Erentepe, Büyükaşlama, İstiklal Osb, Yenidoğan, Türkmencamili, Üçhüyük, Alibeyhüyüğü, Çaybaşı, Hürriyet, Apa, Yörükcamili, Dinlendik, Balçıkhisar, Apasaraycık, Dedemoğlu, Çiçekköy, Dineksaray, Beylerce, Uzunkuyu, Cumhuriyet, İzzetbey, İçeriçumra, Çukurkavak, Gökhüyük, Küçükköy, Bakkalbaşı, Arıkören ve Abditolu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selçuklu Çekici

Selçuklu Çekicimiz Başarakavak, Kızılcakuyu, Sarayköy, Dağdere, Dumlupınar, Sızma, Nalçacı, Sulutas, Mimarsinan, Ulumuhsine, Nişantaş, Sakarya, Musalla Bağları, Küçükmuhsine, Dokuz, Bosna, Eğribayat, Yazır, Biçer, Hanaybaşı, Çaltı, Akademi, Kaleköy, Ardıçlı, Ferhuniye, Buhara, Akşemsettin, Kılınçarslan, Esenler, Hacıkaymak, Hocacihan, Aydınlık, Akıncılar, Mehmet Akif, Erenköy, Bosna Hersek, Sancak, Çaldere, Bağrıkurt, Kervan, Kınık, Çandır, Yükselen, Horozluhanosb, Feritpaşa, Hüsamettin çelebi, Akpınar, Malazgirt, Şeker, Büyükkayacıkosb, Cumhuriyet, Şeyh şamil, Binkonutlar, Selçuk, Sille, Fatih, Tömek, Karaömerler, Meydanköy, Sarıcalar, Yazıbelen, Salahattin, Selahaddini Eyyubi, Horozluhan, Parsana, Aydınlıkevler, Bedir, İhsaniye, Kosova, Işıklar, Yukarıpınarbaşı, Sille Ak, Aşağıpınarbaşı ve Selçuklu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Emirgazi Çekici

Emirgazi Çekicimiz Demirci, Karaören, Ekizli, Işıklar, Akmescit, Besci, Gölören, Fatih, Türbe, Emirgazi, Camikebir ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ereğli Çekici

Ereğli Çekicimiz Sümer, Ulumeşe, Zengen, Fatih, Kargacı, Adabağ, Batıalagözlü, Çiller, Cinler, Alhan, Bahçeli, Alpaslan, Yunuslu, Özgürler, Karaburun, Aziziye, Sarıca, Yukarıgöndelen, Boyacıali, Çayhan, Burhaniye, Yenibağlar, Üçgöz, Yellice, Belceağaç, Belkaya, Türkmen, Yıldırımbeyazıt, Aşıklar, Pınarözü, Yazlık, Şinasi, Talatpaşa, Kuzukuyu, Cahı, Akhüyük, Büyükdede, Taşbudak, Toros, Mehmet Akif, Ziya Gökalp, Gökçeyazı, Kuskuncuk, Taşağıl, Dalmaz, Hacımutahir, Tatlıkuyu, Ereğli, 500 Evler, Çömlekçi, Eti, Kazancı, Hortu, Gaybi, Göktöme, Kamışlıkuyu, Yıldızlı, Aşağıgöndelen, Acıkuyu, Sarıtopallı, Orhaniye, Aydınlar, Pirömer, Hacımustafa, Melicek, Mimar Sinan, Hıdırlı, Orhangazi, Çakmak ve Beyören bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Meram Çekici

Meram Çekicimiz Çaybaşı, Çarıklar Fatih, Hasanköy, Gökyurt, Şükran, Boyalı, Havzan, Selver, Öğretmenevleri, Sağlık, Kürden, Kayalı, Beybes, Yenice, Batı Hadimi, Harmancık, Mehmet Vehbi, Şeyh Sadrettin, Karahüyük, Taşcami, Sadıklar, Kavak, Mamuriye, Selam, Erenkaya, Aşkan, Meram, Armağan, Botsa, Zafer, Hatıp, Ateşbaz-ı Veli, Çukurçimen, Yaka, Arifbilge, Pamukcu, Lalebahçe, Hacı Isa Efendi, Osman Gazi, Yenibahçe, Dr.ziya Barlas, Turgut Reis, Yunus Emre, Melikşah, Kızılören, Yeşildere, Fahrünnisa, Karadiğin, Çomaklı, Kaşınhanıistasyon, Gazanfer, Durunday, Boruktolu, Büyük Kovanağzı, İkipınar, Ayanbey, Kurtuluş, İlyasbaba, Küçük Kovanağzı, Alaaddin, Kozağaç, Alakova, Alpaslan, Kaşınhanı Yeni, Ekmekkoçu, Küçük Aymanas, Çayırbağı, Hasanşeyh, Yaylapınar Uhud, Köyceğiz, Sefaköy, Karadiğinderesi, Kayıhüyük, Yeşiltekke, Yaylapınar Süleymaniye, Telafer, Yorgancı, Toprak Sarnıç, Sahibiata, Kayadibi, Karaaslan Aybahçe, Kalfalar, Ladikli, Yaylapınar Kaş, Necip Fazıl, Muradiye, Uluırmak Ali Hoca, Hacışaban, Gülbahçe, Dere Aşıklar, Büyükaymanas, Abdülaziz, Çomaklar, Evliyatekke ve Karaağaç bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Halkapınar Çekici

Halkapınar Çekicimiz Dedeli, Çakıllar, Osmanköseli, Küsere, Yassıkaya, Kayasaray, Cumhuriyet, Büyükdoğan, Halkapınar, Yeşilyurt, Bahçelievler, Delimahmutlu, İvriz, Karayusuflu, Nernek, Körlü ve Seydifakılı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Hüyük Çekici

Hüyük Çekicimiz Kıreli, Cumhuriyet, Akdağ, Suludere, Değirmenaltı, Burunsuz, Mutlu, Budak, Hüyük, Çavuş, Köşk, Çukurkent, Pınarbaşı, Görünmez, Ulupınar, İmrenler, Başlamış ve Bahçeli Evler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çeltik Çekici

Çeltik Çekicimiz Selçuk, Küçükhasan, Çeltik, Bahçe Saray, İshakuşağı, Fatih, Kaşören, Torunlar, Gökpınar, Adakasım, Bahçelievler, Doğanyurt, Karşıyaka ve Honamlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karatay Çekici

Karatay Çekicimiz Yavşankuyu, Göçü, Elmacı, Hacısadık, Ulubatlıhasan, Yenikent, Başgötüren, Divanlar, Sarıyakup, Hamzaoğlu, Hacı Hasan, Akbaş, Gaziosmanpaşa, Kerim Dede, Doğanlar, Yağlıbayat, Keçeciler, Yarma, Fevziçakmak, Selimiye, Karakulak, Çatalhüyük, Karaaslandede, Sürüç, Çengilti, Acıdort, Akörenkışla, Beşağıl, Ağsaklı, Köseali, Ovakavağı, Karaaslanüzümcü, Hacıveyiszade, Köprübaşı, İsmil, Karakaya, Zincirli, Mengene, Hacıyusufmescit, Karaciğan, Hasandedemescit, Hayıroğlu, Katrancı, Akabe, Orhangazi, İstiklal, Büyük Sinan, Keykubat, Akifpaşa, Kayacıkaraplar, Karatay, Sakyatan, Karadona, Kızören, Esentepe, İpekler, Bakırtolu, Saraçoğlu, Mevlana, Fetih, Erenler, Büyükburnak, Yenice, Başak, Erler, Kumköprü, Çimenlik, Emirgazi, Tatlıcak, Nakipoğlu, Aziziye, Çelebi, Kalenderhane, Kuzgunkavak, Yediler, Şatır, Obruk, Hacıibalı, Selimsultan, Şemsitebrizi ve Yenimahalle bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24