En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Konya Çekici

Konya Çekici - Konya Kurtarıcı

Konya Çekici bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Konya ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Konya Çekicimizi hemen yönlendirelim
Konya ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Konya Çekicimizi hemen yönlendirelim

Konya Çekici hizmetimiz ile Konya ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Konya Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama aceleniz mi var? İşte o an biz devreye giriyoruz! Konya için en hızlı oto çekici servisi sağlıyoruz. Şimdi arayın. Konya bölgesinde en uygun çekici hizmeti veren firmayı size anında yönlendiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayın olduğunuz yere gelelim. En ucuz çekici hizmeti için hemen Konya Çekici hizmet ağını arayın. Sizin için en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini biz sunuyoruz. En Yakın Çekici firmaları için hemen arayın. En Yakın Çekici bir telefonla emrinizde. Tüm oto kurtarma hizmetleri için hemen arayın en yakın çekici ekibini size acilen yönlendirelim. 0544 724 1 724

Konya bölgesinde çekici hizmeti gerektiğinde sadece merkez yerlerde de değil, Ereğli Çekici, Seydişehir Çekici, Yunak Çekici, Sarayönü Çekici, Çumra Çekici, Cihanbeyli Çekici, Beyşehir Çekici, Bozkır Çekici, Tuzlukçu Çekici, Doğanhisar Çekici, Ilgın Çekici, Kulu Çekici, Taşkent Çekici, Kadınhanı Çekici, Akşehir Çekici, Hadim Çekici, Meram Çekici, Altınekin Çekici, Hüyük Çekici, Ahırlı Çekici, Karapınar Çekici, Derebucak Çekici, Halkapınar Çekici, Çeltik Çekici, Güneysınır Çekici, Emirgazi Çekici, Akören Çekici, Yalıhüyük Çekici, Derbent Çekici, Selçuklu Çekici ve Karatay Çekici olarak da hizmet vermekteyiz.

Ağır Vasıta Taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? Konya ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla ağır vasıta hizmeti alabilirsiniz.

Farınız da yolunuz da hep açık olsun.

Konya Oto Çekici Hizmetleri

Konya Oto Kurtarma

Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli oto kurtarma hizmeti sunmak şirketimizin misyonlarının başında gelir. Konya bölgesinde güvenilir oto kurtarma denilince bölgede bilinen tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Konya Oto Çekici

Konya oto çekici deneyimli ekibiyle bölgesinde sizlere oto çekici hizmeti sunmaktadır. Aracınız durdu veya kaza mı yaptınız? Hemen bize ulaşın. Araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat oto çekici hizmeti veriyoruz.

Konya Sıfır Araç Taşıma

Konya veya civarından araç mı satın aldınız? Aracınızı nasıl taşıyacağınızı mı düşünüyorsunuz? Deneyimli sıfır araç taşıma ağımızla yardımınıza koşuyoruz. 7/24 arayarak bizden destek alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde numaramız tek 0544 724 1 724

Konya Çoklu Araç Taşıma

Konya Çekici siz değerli müşterilerimize güvenilir çoklu araç taşıma hizmeti vermektedir. Profesyonel araç taşıma hizmetimizle sizlere geniş alanda hizmet vermekteyiz. Hemen şimdi arayın konumunuzu bildirin aracınızı dilediğiniz noktaya taşıyalım.

Konya Çekici Hizmet Bölgeleri

Ereğli Çekici

Ereğli Çekicimiz Türkmen, Cahı, Çiller, Belkaya, Çayhan, Aziziye, Ziya Gökalp, Orhaniye, Aşağıgöndelen, Sarıtopallı, Ereğli, Çömlekçi, Kazancı, Yunuslu, Hortu, Pirömer, Karaburun, Yıldırımbeyazıt, Pınarözü, Talatpaşa, Kuzukuyu, Sümer, Toros, Kuskuncuk, Taşağıl, Hacımutahir, Tatlıkuyu, Adabağ, Sarıca, Aydınlar, Batıalagözlü, Fatih, Melicek, Yellice, Gaybi, Zengen, Çakmak, Boyacıali, Üçgöz, Yazlık, Alhan, Kamışlıkuyu, Yukarıgöndelen, Gökçeyazı, Yenibağlar, Mehmet Akif, Dalmaz, Cinler, Kargacı, Orhangazi, Yıldızlı, Ulumeşe, Akhüyük, Aşıklar, Büyükdede, Taşbudak, Göktöme, Bahçeli, Alpaslan, Mimar Sinan, Eti, Burhaniye, Acıkuyu, 500 Evler, Şinasi, Belceağaç, Özgürler, Hacımustafa, Hıdırlı ve Beyören bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Seydişehir Çekici

Seydişehir Çekicimiz Pınarbaşı, Değirmenci, Çatmakaya, Ketenli, Karacaören, Irmaklı, Sofuhane, Kuran, Hacıseyitali, Kesecik, Yenicami, Karabulak, Gökçehüyük, Saadetler, Muradiye, Madenli, Karakavak, Alaylar Bir, Taşağıl, Bükçe, Seydişehir Osb, Aşağıkaraören, Ufacık, Seydısehır, Alaylar Iki, Akçalar, Gökhüyük, Çavuş, Boyalı, Kumluca, İncesu, Yenice, Kızılcalar, Bostandere, Kızılca, Susuz, Yaylacık, Kozlu, Tol, Saraycık, Gevrekli, Mesudiye, Taraşcı, Tepecik, Oğlakçı ve Çat bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yunak Çekici

Yunak Çekicimiz Özyayla, Cebrail, Turgut, Eşme, Kargalı, Yeşilyayla, Fatih, Hacıömeroğlu, İmamoğlu, Yunak, Harunlar, Piribeyli, Altınöz, Sertler, Sıram, Karayayla, Kuzören, Yeşiloba, Ayrıtepe, Meşelik, Sevinç, Sinanlı, Selçuk, Saray, Kıllar, Yeni, Koçyazı, Yavaşlı, Odabaşı, Çayırbaşı, Kurtuşağı, Böğrüdelik, Sülüklü, Yığar, Kuyubaşı, Ortakışla, Karataş, Hacıfakılı ve Esentepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarayönü Çekici

Sarayönü Çekicimiz Ladik, Çeşmelisebil, Fatih, Hatip, Yenicekaya, Saraç, Boyalı, Sarayönü, Özkent, Karatepe, Başhüyük, Konar, Kuyulusebil, İnli, Yukarı, Gözlü, Kadıoğlu, Değirmenli, Karabıyık, Ertuğrul, Doğu Istasyon, Bahçesaray, Büyükzengi, Kayıören ve Selimiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çumra Çekici

Çumra Çekicimiz Küçükköy, Afşar, Bağlar, İstiklal Osb, Çaybaşı, İçeriçumra, Abditolu, Balçıkhisar, Alibeyhüyüğü, Bakkalbaşı, Baraj, Beylerce, İstiklal, Apa, Dinlendik, Hürriyet, Adakale, Dedemoğlu, Tahtalı, Avdul, Dineksaray, Üçhüyük, Cumhuriyet, İzzetbey, Uzunkuyu, Arıkören, Okçu, Büyükaşlama, Apasaraycık, Türkmencamili, Gökhüyük, Güvercinlik, Çukurkavak, Erentepe, Bardakçı, Kuzucu, Yenisu, İnli, Yörükcamili, Karkın, Yeni, Dinek, Yenidoğan, Sürgüç, Çumra, Seçme, Meydan, Ürünlü ve Çiçekköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Cihanbeyli Çekici

Cihanbeyli Çekicimiz Kayı, Karabağ, Bahçelievler, Cihanbeyli, Tüfekçipınar, Gölyazı, Hodoğlu, Pınarbaşı, Yeniceoba, Çimen, Gemecik, Turanlar, Yapalı, Yeniyayla, Kelhasan, Sığırcık, Göktepe, Küçükbeşkavak, Üzerliktepe, Kale, Atçeken, Yeşilöz, Kandil, Mutlukonak, Karatepe, Ağabeyli, Kütükuşağı, Korkmazlar, İnsuyu, Ahirigüzel, Günyüzü, Zaferiye, Büyükbeşkavak, Uzuncayayla, Cumhuriyet, Kuşça, Beyliova, Yünlükuyu, Köprübaşı, Böğrüdelik ve Sağlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Beyşehir Çekici

Beyşehir Çekicimiz Gökçekuyu, Eğirler, Gölkaşı, Bayat, Beyşehir, Sadıkhacı, Gölyaka, Karabayat, Doğancık, Çivril, Dalyan, Emen, Yukarıesence, Göçü, Yeşildağ, Damlapınar, Karaali, Yenidoğan, Bademli, Bayavşar, Sarıköy, Hacıarmağan, Akçabelen, Mesutlar, Üzümlü, Dumanlı, İsaköy, Esentepe, Bekdemir, Bahçelievler, Yazyurdu, Çiçekler, Başgöze, Avşar, Gündoğdu, Fasıllar, Doğanbey, Evsat, Gönen, Üstünler, Huğlu, Kuşluca, Müftü, Çukurağıl, Yunuslar, Yeni, Üçpınar, Esence, Karahisar, Karadiken, Kurucuova, Bayındır, Adaköy, Çiftlik, Küçükavşar, Akburun, Beytepe, Şamlar, Sevindik, İçerişehir, Hamidiye, Ağılönü ve Gökçimen bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Bozkır Çekici

Bozkır Çekicimiz Üçpınar, Tepearası, Yolören, Hacıyunuslar, Yazdamı, Tepelice, Baybağan, Taşbaşı, Söğüt, Arslantaş, Akçapınar, Kayapınar, Kuşca, Pınarcık, Karabayır, Sazlı, Harmanpınar, Ulupınar, Sarıoğlan, Yukarı, Yelbeği, Bozdam, Karacahisar, Yeniköy, Yalnızca, Dereiçi, Bozkır, Cumhuriyet, Küçükhisarlık, Karayahya, Işıklar, Elmaağaç, Aydınkışla, Armutlu ve Kayacılar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Tuzlukçu Çekici

Tuzlukçu Çekicimiz Mevlütlü, Köklüce, Aşağı, Orta, Koraşı, Erdoğdu, Gürsu, Kundullu, Çöğürlü, Tuzlukçu, Pazarkaya, Yukarı, Tursunlu, Subatan ve Pazar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Doğanhisar Çekici

Doğanhisar Çekicimiz Yenice, Çınaroba, Yazır, Uncular, Başköy, Fırınlı, Doğanhisar, Yeğin, Deştiğin, Ağa, Tekkeköy, Baş, Harman, Kuz, Pazar, Şıh, İlyaslar, Yazlıca, Karaağa, Güvendik, Kemer, Koçaş ve Ayaslar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ilgın Çekici

Ilgın Çekicimiz Çatak, Çömlekçi, Esentepe, Büyükoba, Geçitköy, Güneypınar, Argıthanı, Gedikören, Düğer, Çavuşçugöl, Barakmuslu, Sebiller, Mecidiye, Zaferiye, Sahip Ata, Milli Egemenlik, Şıhbedrettin, Orhaniye, Boğazkent, Göstere, Gökbudak, Ilgın, Sadıkköy, Avdan, Kaleköy, Eldeş, Belekler, İstasyon, Dereköy, Uçarı, Ağalar, Beykonak, Misafirli, Balkı, Camiiatik, Ilıca, Fatih, Çobankaya, Yukarıçiğil, Bulcuk, Mahmuthisar, Olukpınar, Behlülbey, Gökçeyurt, Gölyaka, Kapaklı, Çiğil, Yorazlar, Ayvatdede, Şıhcarullah ve Ormanözü bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kulu Çekici

Kulu Çekicimiz Dinek, Yaraşlı, Tavlıören, Sarıyayla, Celep, Yeşilyurt, Ömeranlı, Altılar, Arşıncı, Güzelyayla, Cumhuriyet, Kırkpınar, Gökler, Karşıyaka, Seyitahmetli, Zincirlikuyu, Doğutepe, Fevziye, Yeni, Hisarköy, Soğukkuyu, Dipdede, Alparslan, Camikebir, Kırkkuyu, Kulu, Yazıçayır, Karacadağ, Ağılbaşı, Köşker, Köstengil, Şerefli, Kozanlı, Canımana, Kömüşini, Tuzyaka, Bozan, Karacadere, Değirmenözü, Karapınar, Yeşiltepe ve Beşkardeş bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Taşkent Çekici

Taşkent Çekicimiz Taşkent, Çetmi Yeni, Sazak, Çetmi Cömeşpınar, Şıhlar, Balcılar Yukarı, Kecimen, Kongul, Bolay, Hıra, Bektaş, Afşar Tepecik, Ilıcapınar, Afşar Yukarı, Balcılar Veliler ve Balcılar Orta bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kadınhanı Çekici

Kadınhanı Çekicimiz Küçükkuyu, Çeşmecik, Bayramlı, Demiroluk, Bakırpınar, Alabağ, Kadınhanı, Atlantı, Bulgurpınarı, Karahisarlı, Tosunoğlu, Konurören, Örnek, Karakaya, Afşarlı, Pirali, Yağlıca, Meydanlı, Hacıoflazlar, Kamışlıözü, Hacıpirli, Doğanlar, Söğütözü, Kabacalı, Pusat, Kurthasanlı, Sarıkaya, Çavdar, Kayabaşı, Köylütolu, İstiklal, Kızılkuyu, Başkuyu, Güngören, Tepebaşı, Kökez, Mahmudiye, Yaylayaka, Karasevinç, Şahören, Beykavağı ve Hacımehmetli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akşehir Çekici

Akşehir Çekicimiz Reis, Engili, Değirmenköy, İstasyon, Ahicelal, Selçuk, Tipiköy, Savaş, Söğütlü, Yeniköy, Gözpınarı, Yaylabelen, Gazi, Üçhüyük, Anıt, Yazla, Karabulut, Doğrugöz, Tekkeköy, Kileci, Karahüyük, Ortaca, Yıldırım, Nasreddin, Yaşarlar, Alanyurt, Seyran, Adsız, Yarenler, Saray, Cankurtaran, Yeşilköy, Çakıllar, Kızılca, Çamlı, Altuntaş, Altunkalem, Eskikale, Çay, Çimenli, Bozlağan, Yeni, Sorkun, Kuruçay, Kozağaç ve Tipi bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Hadim Çekici

Hadim Çekicimiz Dolhanlar, Hadim, Yağcı, Selahattin, Gülpınar, Fakılar, Gerez, Armağanlar, Bolat, Sarnıç, Aşağıkızılkaya, Çiftepınar, Aşağıeşenler, Hocalar, Dülgerler, Aşağı Hadim, Taşpınar, Yukarıeşenler, İğdeören, Kaplanlı, Yelmez, Eğiste, Yenikonak ve Göynükkışla bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Meram Çekici

Meram Çekicimiz Küçük Kovanağzı, Kaşınhanı Yeni, Kayalı, Erenkaya, Toprak Sarnıç, Yenibahçe, Beybes, Abdülaziz, Arifbilge, Karaağaç, Batı Hadimi, Telafer, Çomaklı, Ayanbey, Lalebahçe, Aşkan, Kurtuluş, Karaaslan Aybahçe, Boruktolu, Pamukcu, Zafer, Yorgancı, Şeyh Sadrettin, Meram, Melikşah, Köyceğiz, Botsa, Kızılören, Sefaköy, Karadiğinderesi, Kayıhüyük, Yeşiltekke, İlyasbaba, Taşcami, Mehmet Vehbi, Küçük Aymanas, Yaylapınar Süleymaniye, Harmancık, Şükran, Kozağaç, Hatıp, Alakova, Sahibiata, Havzan, Yeşildere, Alpaslan, Osman Gazi, Kayadibi, Sadıklar, Karahüyük, Kalfalar, Kaşınhanıistasyon, Gazanfer, Dr.ziya Barlas, Turgut Reis, Durunday, Selver, Ladikli, Yunus Emre, Yaylapınar Kaş, Necip Fazıl, Öğretmenevleri, Yaylapınar Uhud, Mamuriye, Sağlık, Büyük Kovanağzı, Yaka, İkipınar, Karadiğin, Selam, Muradiye, Kürden, Uluırmak Ali Hoca, Yenice, Büyükaymanas, Gülbahçe, Dere Aşıklar, Çarıklar Fatih, Gökyurt, Hacı Isa Efendi, Ekmekkoçu, Fahrünnisa, Çomaklar, Armağan, Hacışaban, Ateşbaz-ı Veli, Evliyatekke, Hasanşeyh, Alaaddin, Boyalı, Çayırbağı, Çukurçimen, Kavak, Hasanköy ve Çaybaşı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınekin Çekici

Altınekin Çekicimiz Kale, Sarnıç, Dedeler, Ölmez, Koçaş, Topraklık, Yeni ölmez, Yenice, Oğuzeli, Yeniyayla, Hacınuman, Karakaya, Akçaşar, Akköy, Altınekin ve Borukkuyu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Hüyük Çekici

Hüyük Çekicimiz Akdağ, Kıreli, Suludere, Görünmez, Ulupınar, İmrenler, Hüyük, Köşk, Pınarbaşı, Başlamış, Mutlu, Budak, Bahçeli Evler, Çukurkent, Burunsuz, Çavuş, Değirmenaltı ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ahırlı Çekici

Ahırlı Çekicimiz Aliçerçi, Hengeme, Hamzalar, Küçüköz, Çukurbucak, Kayacık, Kuruçay, Ahırlı, Akkise, Çiftlik, Karacakuyu ve Büyüköz bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karapınar Çekici

Karapınar Çekicimiz Karapınar, Yunus Emre, Cumhuriyet, Hotamış, Kayacık, Kayalı, Çiğil, Akören, Yağmapınar, Reşadiye, Hankapı, Hacı Isa, Zafer, Kesmez, Adalet, Ortaoba, Küllü, Apak, Oymalı, İslik, Sandıklı, Hasanoba, İpekçi, Gazi Osman Paşa, Karakışla, Ulus, Türüdiye, Fatih, Sazlıpınar, Yeni, Selimiye, Küçükaşlama, Çetmi, Alaaddin, Akçayazı, Kale, Pınarbaşı ve Kazanhüyüğü bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Derebucak Çekici

Derebucak Çekicimiz Yeni, Çamlık, Taşlıpınar, Göynem, Sarayönü, Pınarbaşı, Derebucak, Durak, Gencek ve Musalla bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Halkapınar Çekici

Halkapınar Çekicimiz Dedeli, Halkapınar, Küsere, Bahçelievler, Karayusuflu, Cumhuriyet, Çakıllar, Büyükdoğan, Seydifakılı, Osmanköseli, Nernek, Yeşilyurt, Kayasaray, Körlü, Yassıkaya, İvriz ve Delimahmutlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çeltik Çekici

Çeltik Çekicimiz Fatih, Kaşören, İshakuşağı, Honamlı, Küçükhasan, Çeltik, Doğanyurt, Bahçelievler, Torunlar, Selçuk, Adakasım, Gökpınar, Karşıyaka ve Bahçe Saray bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Güneysınır Çekici

Güneysınır Çekicimiz Mehmet Ali, Gürağaç, Ağaçoba, Örenboyalı, Mevlana, Sarıhacı, Kızılöz, Güneybağ, Kurukavak, Güneysınır, Habiller, Karasınır, Avcıtepe, Bardas, Karagüney ve Emirhan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Emirgazi Çekici

Emirgazi Çekicimiz Fatih, Işıklar, Ekizli, Emirgazi, Cumhuriyet, Demirci, Besci, Türbe, Akmescit, Camikebir, Karaören ve Gölören bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akören Çekici

Akören Çekicimiz Karahüyük, Hacılar, Yeni, Akören, Avdan, Ağalar, Tülce, Kayasu, Süleymaniye, Alanköy ve Ahmediye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yalıhüyük Çekici

Yalıhüyük Çekicimiz Yalıhüyük, Sarayköy, Yukarı, Aşağı ve Arasöğüt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Derbent Çekici

Derbent Çekicimiz Çiftliközü, Değiş, Güneyköy, Saraypınar, Hacı Ahmet, Karalar, Derbenttekke, Mülayim, Camiikebir, Derbent, Arapözü, Süleyman, Güney ve Yukarı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selçuklu Çekici

Selçuklu Çekicimiz Şeyh şamil, Sulutas, Bosna Hersek, İhsaniye, Esenler, Mehmet Akif, Kaleköy, Büyükkayacıkosb, Salahattin, Fatih, Cumhuriyet, Sancak, Kınık, Çandır, Malazgirt, Ardıçlı, Çaltı, Akademi, Ulumuhsine, Nişantaş, Buhara, Dumlupınar, Binkonutlar, Kılınçarslan, Hocacihan, Akıncılar, Küçükmuhsine, Bosna, Dokuz, Çaldere, Kervan, Dağdere, Horozluhan, Yazır, Selahaddini Eyyubi, Horozluhanosb, Feritpaşa, Parsana, Musalla Bağları, Şeker, Aydınlıkevler, Ferhuniye, Mimarsinan, Sarayköy, Selçuk, Hacıkaymak, Hanaybaşı, Sille, Aydınlık, Bedir, Sakarya, Hüsamettin çelebi, Erenköy, Işıklar, Tömek, Aşağıpınarbaşı, Başarakavak, Bağrıkurt, Biçer, Meydanköy, Sarıcalar, Yazıbelen, Eğribayat, Yükselen, Akşemsettin, Akpınar, Kosova, Yukarıpınarbaşı, Sille Ak, Sızma, Kızılcakuyu, Selçuklu, Karaömerler ve Nalçacı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Karatay Çekici

Karatay Çekicimiz Kızören, Ağsaklı, Erler, Esentepe, İsmil, Erenler, Çengilti, Katrancı, Hamzaoğlu, Sarıyakup, Akabe, Elmacı, Başak, Karaaslanüzümcü, Saraçoğlu, Hacıveyiszade, Aziziye, Köprübaşı, Akifpaşa, Acıdort, Akbaş, Karakaya, Mengene, Orhangazi, Mevlana, Hacıyusufmescit, Hacı Hasan, Keykubat, Kayacıkaraplar, Sakyatan, Büyükburnak, İpekler, Keçeciler, Hayıroğlu, İstiklal, Karakulak, Çatalhüyük, Çimenlik, Fetih, Hacısadık, Çelebi, Karaciğan, Doğanlar, Büyük Sinan, Fevziçakmak, Karatay, Karadona, Akörenkışla, Yenikent, Bakırtolu, Beşağıl, Göçü, Zincirli, Tatlıcak, Kalenderhane, Yediler, Divanlar, Yavşankuyu, Hacıibalı, Ovakavağı, Gaziosmanpaşa, Karaaslandede, Kerim Dede, Kumköprü, Nakipoğlu, Kuzgunkavak, Ulubatlıhasan, Şatır, Köseali, Sürüç, Yağlıbayat, Obruk, Yenice, Selimiye, Selimsultan, Şemsitebrizi, Emirgazi, Yenimahalle, Yarma, Başgötüren ve Hasandedemescit bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24