81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Tekirdağ Çekici

Çekici Arıyorsan Hemen Teklif İste
{{firma_listesi.length}} Çekici firması hizmet vermeye hazır
Otomobil Otomobil
Arazi/Suv Arazi/Suv
Ticari Ticari
Motosiklet Motosiklet

NOT: GSM numaranıza gönderilen 4 haneli doğrulama kodunu yukarıya girerek devam ediniz!

  • {{arac.arac_marka_adi + " " +arac.arac_model_adi}}
Aşağıdaki listeden seç:
Konumunu tespit et!
  • {{bolge.county.il_adi}} - {{bolge.county.ilce_adi}}
Aşağıdaki listeden seç:
Konumunu tespit et!
  • {{bolge.county.il_adi}} - {{bolge.county.ilce_adi}}
Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını Okudum ve Onaylıyorum
Bilgilendirme ve tanıtım onayı
LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Talebiniz başarı ile oluşturuldu

Maalesef ihtiyacınıza uygun firma bulunamadı. Yine de belirttiğiniz süre boyunca talebiniz Garaj sayfamızda yayınlanacak olup uygun işletmeler olduğunda size tekliflerini sunabilirler.

Talebiniz başarı ile {{tum_firmalar.length}} firmaya gönderildi


Talebiniz {{zamanMetni()}} En Yakın Garaj sayfamızda listelenecektir. Ayrıca uygun firmalarımız teklifte bulunmak için sizi arayabilir.
Konumumdaki Çekiciler
Kılıçlar Otopark Ve Çekici Hizmetleri
İsmail Kılıç
5.Yılı 494 Başarılı İş
Güreşirler Yol Yardım
Ömür Gireşir
1.Ayı 8 Başarılı İş
Avcı Oto Kurtarma
Emre Avcı
2.Haftası 2 Başarılı İş
Avcı Oto Kurtarma
Tufan Avcı
3.Ayı 31 Başarılı İş
Kardeşler Dizel Oto Kurtarma
Emre Tok
5.Yılı 288 Başarılı İş
Duru Oto Kurtarma
Doğan Kurutaş
3.Yılı 121 Başarılı İş
Kadaklar Oto Kurtarıcı
Ahmet Kadak
3.Yılı 67 Başarılı İş
Ece Yol Yardım
Ahmet Balkıç
6.Ayı 14 Başarılı İş
Çakırım Oto Kurtarma
Emre Filizfidan
1.Yılı 32 Başarılı İş
Tekirdağ Çekici - Tekirdağ Kurtarıcı

Tekirdağ Çekici profesyonel çekici ağıyla size en yakın personeli yönlendiriyor ve aracınızı anında çekiyor. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyor.

Tekirdağ ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında bizi ara, Tekirdağ Çekicimizi hemen yönlendirelim

Otomobiliniz bozuldu ve yolda mı kaldınız? Size en yakında bulunan ekibimizi yönlendirerek aracınızı istediğiniz noktaya çekiyoruz. Oto çekici hizmeti için hemen arayın. Oto çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Tekirdağ için sizlere en makul oto çekici ekibini yönlendirelim. Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Böyle bir durum yaşanınca moral bozmaya gerek yok Tekirdağ Çekici bir telefon kadar yakın. Diğer firmalardan farklı olarak En Yakın Çekici sizin için konum hesabı yaparak en yakın çekici ekiple müdahale ederek kazandırır. Araç arızası, kaza gibi istenmeyen durumlarda yapmanız gereken tek şey numaralı telefondan bize ulaşmak.

Güçlü çekici filosuyla Tekirdağ bölgesinin Muratlı, Çorlu, Hayrabolu, Şarköy, Kapaklı, Marmaraereğlisi, Saray, Malkara, Süleymanpaşa, Çerkezköy ve Ergene civarlarında da oto çekici hizmeti vermektedir.

Sıfır Araç Taşıma konusunda deneyimli ekibimize danışmadan yola çıkmayın.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Tekirdağ Oto Çekici Hizmetleri
Tekirdağ Oto Kurtarma

Tekirdağ oto kurtarma yolda kalmış ve kaza yapmış araçlarınızın güvenilir bir bölgeye naklini gerçekleştirir. En uygun oto kurtarma hizmeti için hemen bizi arayın. Günün herhangi bir saati fark etmez bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Tekirdağ Oto Çekici

Tekirdağ oto çekici hizmetini günün her saati alabilirsiniz. Arayın aracınızı güvenli ve ucuz çekici avantajlarıyla çekelim. Profesyonel çekici olarak size en yakın personeli yönlendiriyor ve aracınızı anında çekiyoruz. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyoruz.

Tekirdağ Sıfır Araç Taşıma

Yeni bir araç mı satın aldınız? Hayırlı olsun. Özene bezene yatırım yaptığınız aracınızı sıfır araç taşıma hizmetimiz ile güvenli bir şekilde trafiğe çıkartıyoruz. Taşıma işlemi için Tekirdağ bölgesinde hemen bizi arayın. Aracınızı hassasiyetle taşıyarak size destek olalım.

Tekirdağ Çoklu Araç Taşıma

Aciliyet olmayan taşıma işlemleriniz için çoklu araç taşıma hizmetinden faydalanarak çok daha ekonomik bir çözüm fırsatına erişmiş olursunuz. Mesafe fark etmez Tekirdağ bölgesi veya Türkiye'nin herhangi bölgesine hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ Çekici Hizmet Bölgeleri

Muratlı Çekici

Muratlı Çekicimiz Kırkkepenekli, İstiklalkurtpınar Osb, Yeşilsırt, Müsellim, Aydınköy, Yurtbekler, İnanlı, Aşağısevindikli, Fatih, Muratlı, Ballıhoca, Yukarısırt, Kazım Dirik-turan, Kepenekli, Hanoğlu ve İstiklal-kurtpınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çorlu Çekici

Çorlu Çekicimiz Seymen, Esentepe, Hıdırağa, Çorlu, Hatip, Türkgücü, Kemalettin, Şahpaz, Deregündüzlü, Havuzlar, Alipaşa, Zafer, Muhittin, Maksutlu, Cemaliye, Türkgücü Osb, Rumeli, Önerler, Reşadiye, Silahtar, Kazımiye, Nusratiye, Silahtarağa, Cumhuriyet, Hürriyet ve Şeyhsinan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Hayrabolu Çekici

Hayrabolu Çekicimiz Temrezli, Danişment, Emiryakup, Ataköy, Yörükler, Büyükkarakarlı, Umurbey, Övenler, Çene, Karababa, Fahrioğlu, Hisar, Subaşı, Yörgüç, Kadriye, Umurçu, Kemallar, Buzağcı, Karabürçek, Karakavak, İlyas, Çerkezmüsellim, Örey, Hasköy, Aydınlar, Kurtdere, Hayraboluosb, Kutlugün, Susuzmüsellim, Hedeyli, Canhıdır, Hayrabolu, Dambaslar, Hacıllı, Kahya, İsmailli, Şalgamlı, Kılıçlar, Cambazdere, Soylu, Kabahöyük, Lahna, Karayahşi, Bayramşah, Kandamış, Avluobası ve Muzruplu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Şarköy Çekici

Şarköy Çekicimiz Beyoğlu, Çınarlı, Kocaali, Uçmakdere, Yayaağaç, Cumhuriyet, Yukarıkalamış, Camikebir, Kirazlı, Gölcük, Mürefte, Aşağıkalamış, Mursallı, Çengelli, Palamut, Şarköy, Güzelköy, Kızılcaterzi, Bulgur, Hoşköy, Eriklice, İğdebağları, İshaklı, Tepeköy, İstiklal, Sofuköy, Yayaköy, Yörgüç ve Gaziköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kapaklı Çekici

Kapaklı Çekicimiz Kapaklı, Yanıkağıl, Karaağaç Osb, Kazım Karabekir, Karaağaç, Bahçelievler, Karlı, Pınarca, Mimar Sinan, Cumhuriyet, İnönü, İsmetpaşaosb ve Bahçeağıl bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Marmaraereğlisi Çekici

Marmaraereğlisi Çekicimiz Türkmenli, Marmaraereğlisi, Cedit Ali Paşa, Yakuplu, Yeniçiftlik, Çeşmeli, Bahçelievler, Sultanköy ve Dereağzı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Saray Çekici

Saray Çekicimiz Çukuryurt, Saray, Bahçeköy, Güngörmez, Demirler, Ayaspaşa, Osmanlı, Küçükyoncalı, Çayla, Karabürçek, Bahçedere, Kavacık, Yuvalı, Büyükyoncalı, Pazarcık, Sofular, Kurtdere, Ayvacık, Yeni ve Göçerler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Malkara Çekici

Malkara Çekicimiz Yenice, Cami Atik, Ballısüle, Pirinççeşme, Gözsüz, Yeni, Yılanlı, Kermeyan, Malkara, Hacısungur, Hemit, Yaylaköy, Demircili, Kavakçeşme, Çavuşköy, Ballı, Çınaraltı, Elmalı, Mestanlar, Davuteli, Kozyörük, Ahmetpaşa, Kalaycı, Çimendere, Yaylagöne, Doğanköy, Karamurat, Evrenbey, Sarıyar, Ahievren, İbribey, Sarnıç, Hacıevhat, Deveci, Sarıpolat, Kürtüllü, Karacagür, Esendik, Kiremitlik, Gazibey, Bayramtepe, Yörücek, Sağlamtaş, Aksakal, İshakça, Allıışık, Kadıköy, Izgar, Emirali, Gönence, Küçükhıdır, Bağpınarı, Balabancık, Karacahalil ve Müstecep bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Süleymanpaşa Çekici

Süleymanpaşa Çekicimiz Süleymanpaşa, Ahmetçe, Eskicami, Kılavuzlu, Değirmenaltı, Kınıklar, Kaşıkçı, Osmanlı, Generli, Araphacı, Altınova, Yayabaşı, İnecik, Hürriyet, Avşar, Yeniköy, Bıyıkali, Ormanlı, Köseilyas, Selçuk, Taşumurca, Karaevli, Karacakılavuz, Çanakçı, Banarlı, Kayı, Ortaca, Naipköy, Yavuz, Ertuğrul, Aşağıkılıçlı, Güveçli, Dedecik, Evciler, Gündüzlü, Ferhadanlı, Karabezirgan, Yazır, Işıklar, Karaçalı, Seymenli, Yuva, Hacıköy, Ahmedikli, Doğrukaracamurat, Semetli, Otmanlı, Kazandere, Nusratlı, Yukarıkılıçlı, Nusratfakı, Barbaros, Karadeniz, Oruçbeyli, Mahramlı, Kumbağ, Karahisarlı, Husunlu, Karansıllı, Aydoğdu, Karahalil, Tatarlı, Bahçelievler, Demirli ve Zafer bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çerkezköy Çekici

Çerkezköy Çekicimiz Çerkezköy, İstasyon, Gazi Mustafa Kemalpaşa, Gazi Osman Paşa Osb, Fevzi Paşa, Fatih, Gazi Osman Paşa, Bağlık, Kızılpınar, Gazi Mustafa Kemal Paşa Osb, Veliköy-yalıboyu Osb, Veliköy Osb, Yıldırım Beyazıt Osb, Veliköy, Yıldırım Beyazıt ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ergene Çekici

Ergene Çekicimiz Yulaflı, Karamehmet, Ahimehmet, Velimeşe, Marmaracık, Cumhuriyet, Vakıflar Osb, Paşaköy, Velimeşe Osb, Esenler, Marmaracıkosb, Kırkgöz, Ulaş Osb, İğneler, Ulaş, Vakıflar, Sağlık ve Misinli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.