81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Manisa Çekici

Çekici Arıyorsan Hemen Teklif İste
{{firma_listesi.length}} Çekici firması hizmet vermeye hazır
Otomobil Otomobil
Arazi/Suv Arazi/Suv
Ticari Ticari
Motosiklet Motosiklet

NOT: GSM numaranıza gönderilen 4 haneli doğrulama kodunu yukarıya girerek devam ediniz!

  • {{arac.arac_marka_adi + " " +arac.arac_model_adi}}
Aşağıdaki listeden seç:
Konumunu tespit et!
  • {{bolge.county.il_adi}} - {{bolge.county.ilce_adi}}
Aşağıdaki listeden seç:
Konumunu tespit et!
  • {{bolge.county.il_adi}} - {{bolge.county.ilce_adi}}
Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını Okudum ve Onaylıyorum
Bilgilendirme ve tanıtım onayı
LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Talebiniz başarı ile oluşturuldu

Maalesef ihtiyacınıza uygun firma bulunamadı. Yine de belirttiğiniz süre boyunca talebiniz Garaj sayfamızda yayınlanacak olup uygun işletmeler olduğunda size tekliflerini sunabilirler.

Talebiniz başarı ile {{tum_firmalar.length}} firmaya gönderildi


Talebiniz {{zamanMetni()}} En Yakın Garaj sayfamızda listelenecektir. Ayrıca uygun firmalarımız teklifte bulunmak için sizi arayabilir.
Konumumdaki Çekiciler
Sürmeli Oto Kurtarma
İsmail Demirel
1.Haftası 3 Başarılı İş
Akın Oto Kurtarma
Akın Durgan
7.Yılı 1251 Başarılı İş
Eymen Oto Kurtarma
Ergülcan Engin
1.Yılı 68 Başarılı İş
Esen Yol Yardım
Nadir Esen
4.Yılı 184 Başarılı İş
Marmara Yol Yardım
Davut Çelik
3.Ayı 2 Başarılı İş
Hasan Oto Kurtarma
Hasan Ali Güdücü
1.Yılı 43 Başarılı İş
Şaheser Yol Yardım
Yusuf Razgat
8.Ayı 17 Başarılı İş
Special Auto Çekici Ve Kurtarıcı Hizmetleri
Orçun Telli
1.Yılı 19 Başarılı İş
Autokul Oto Kurtarma
Mustafa Kul
12.Ayı 29 Başarılı İş
Hacin Oto Yol Yardım
Hayretin Hacin
7.Ayı 6 Başarılı İş
Akkeçi Oto Kurtarma
Mertcan Cirit
4.Ayı 6 Başarılı İş
Kardeşler Oto Kurtarma
Sinan Yaşar
4.Ayı 5 Başarılı İş
Kayalı Oto Kurtarma
Tolga Kayalı
1.Yılı 28 Başarılı İş
Tem Yol Yardım
Tezcan Emer
5.Ayı 4 Başarılı İş
Ahmetli Kurtarıcı
Naci Türkyılmaz
2.Yılı 28 Başarılı İş
Hayalim Oto Kurtarma
Ahmet Şenonat
6.Ayı 11 Başarılı İş
Sağlam Oto Kurtarma
Görkem Sağlam
6.Ayı 4 Başarılı İş
Manisa Çekici - Manisa Kurtarıcı

Manisa Çekici olarak Manisa genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın.

Manisa ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında bizi ara, Manisa Çekicimizi hemen yönlendirelim

Manisa bölgesinde acil çekici hizmeti mi lazım? 7/24 güvenli ve hesaplı olarak çekici hizmeti sunmaktayız. Hemen şimdi arayın. 7 Gün 24 saat çekici hizmeti veren firmamız sizin için bulunduğunuz adrese en yakın çekici ekibi yönlendiriyor. Manisa civarında en yakın çekici telefonu için hemen bizi arayın. Manisa bölgesinde her yere oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Yolda kalınca Manisa Çekici hemen imdada yetişir. Diğer firmalardan farklı olarak En Yakın Çekici sizin için konum hesabı yaparak en yakın çekici ekiple müdahale ederek kazandırır. Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat boyunca oto çekici ihtiyacı olan herkese hizmet vermekteyiz. Mağdur olmamak için hemen arayın.

Manisa bölgesinin en uygun çekici hizmetini veren firmamız Turgutlu, Ahmetli, Akhisar, Yunusemre, Sarıgöl, Salihli, Saruhanlı, Soma, Alaşehir, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Kula, Şehzadeler, Demirci, Selendi ve Köprübaşı bölgelerinde de ekonomik fiyat politikasıyla sizlere hizmet ediyor.

En Yakın Çekici olarak Ağır Vasıta Taşıma işi söz konusu olunca bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Tehlikesiz bir yolculuk sizinle olsun.

Manisa Oto Çekici Hizmetleri
Manisa Oto Kurtarma

Manisa oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek!

Manisa Oto Çekici

Bölge genelinde 7/24 acil oto çekici hizmetini tecrübeli ekibi hesaplı fiyatları ile sunmaktayız. Hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyoruz. Manisa oto çekici hizmete hazır. Hemen arayın.

Manisa Sıfır Araç Taşıma

Manisa Çekici olarak çağrı merkezi 7/24 görev yapmaktadır. Sıfır araç taşıma söz konusu olunca sadece bu iş için tahsis edilmiş özel araçlarımızla konuyu hassasiyetle ele alıyoruz. Hemen bizi arayın size özel taşıma hizmetinden yararlanın.

Manisa Çoklu Araç Taşıma

Aceleniz yoksa çok daha ekonomik bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin adı çoklu araç taşıma Peki nedir avantajı? Birden fazla aracı uygun platformlarımıza yükleyerek tek seferde çok daha fazla araç taşıyoruz. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Manisa bölgesinde de hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Manisa Çekici Hizmet Bölgeleri

Turgutlu Çekici

Turgutlu Çekicimiz Temrek, Karaköy, Mustafa Kemal, Bozkurt, Çepnidere, İstiklal, Urganlı, Sivrice, Albayrak, Turan, Cumhuriyet, Musalaryeniköy, Altay, Ören, Akçapınar, Osmancık, Yeni, Dağyeniköy, Kuşlar, Yedi Eylül, Selvilitepe, Çampınar, İzzettin, Kurtuluş, Sarıbey, Turgutlar, Kayrak, Kabaçınar, Ayvacık, Hacıisalar, Aşağıbozkır, Güney, Karaoluk, Yiğitler, Şehitler, Dalbahçe, İstasyonaltı, Musacalı, Baktırlı, Derbent, Subaşı, Çepnibektaş, Turgutlu, Yakuplar, Gökgedik, Irlamaz, Çıkrıkçı, Selvilitepeosb, Yıldırım, Acarlar, Kurudere, Avşar, Yeniköy, Yayla, Ergenekon, Akköy ve Bozkır bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ahmetli Çekici

Ahmetli Çekicimiz Dereköy, Halilkahya, Mandallı, Altıeylül, Kargın, Seydiköy, Bahçecik, Ataköy, Cambazlı, Dibekdere, Derici, Kendirlik, Hacıköseli, Güldede, Ahmetli, Gökkaya, Ulu Cami, Barbaros, Karaköy, Yaraşlı, Alahıdır ve Kestelli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akhisar Çekici

Akhisar Çekicimiz Dingiller, Efendi, Kapaklı, Kulaksızlar, Dereköy, Cumhuriyet, Topluca, Dağdere, Karabörklü, Karayağcı, Akhisar, Doğankaya, Musalar, Dolmadeğirmen, Hacı Ishak, Kadıdağı, Hacıibrahimler, Süleymanlı, Has Hoca, Atatürk, Hasköy, Sazoba, Kızlaralanı, Sırtköy, Kethüda, Göcek, Evkafteke, Akselendi, Hamidiye, İnönü, Dayıoğlu, Rahmiye, Hürriyet, Yayakırıldık, Gökçeler, Sindelli, Kocakağan, Durasıl, Pınarcık, Gökçeahmet, Muştullar, Selvili, Yenidoğan, Doğuca, Akkocalı, Boyalılar, Bünyanosmaniye, Kayalıoğlu, Moralılar, Zeytinlibağ, Yatağan, Kobaşdere, Sağrakçı, Sünnetçiler, Çobanhasan, Paşa, Pekmezci, Selçikli, Akçaalan, Hacıosmanlar, Merkez, Üçavlu, Çamönü, Eroğlu, Kabaağaçkıran, Harmandalı, Ballıca, Beyoba, Yenice, Sabancılar, Sarnıçköy, Söğütlü, Çıtak, Kurtulmuş, Mecidiye, Musaca, Yeğenoba, İsaca, Kayganlı, Sarıçalı, Çoruk, Zeytinliova, Ulu Camii, Medar, Tütenli, Şehitler, Süleymanlı Osb, Reşat Bey, Arabacıbozköy, Taşçılar, Karaköy, Ragıp Bey, Şeyhisa, Büknüş, Sarılar, Kömürcü, Işıkköy, Hamitköy, Yaykın, Bekirler, Seyit Ahmet, Başlamış ve Aşağıdolma bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Yunusemre Çekici

Yunusemre Çekicimiz Beydere, Muradiye, Karaahmetli, Avdal, 75. Yıl, Maldan, Güzelyurt, Mesir, Fatih, Evrenos, Uncubozköy, Kaynak, Sarıahmetli, Yağcılar, Osmancalı, Karakoca, Cumhuriyet, Müslih, Tevfikiye, Düzlen, Uzunlar, Kayapınar, Şamar, Gürle, Spil, Gökbel, Karayağcıhacılar, Sarınasuhlar, Örselli, Laleli, Yaylaköy, Otmanlar, Keçili Köy, Topçuasım, Yuntdağıköseler, Süngüllü, Gülbahçe, Kozaklar, Gökçeler, Koruköy, Pelitalan, Davutlar, Mareşal Fevzi çakmak, Yeni Mahalle, Seyitli, Keçiliköyosb, Kocakoru, Yunusemre, Kuyualan, Akgedik, Yuntdağyenice, Akçaköy, Bağyolu, Asmacık, Turgutalp, Mollasüleymanlı, Çamlıca, Durasıllı, Emlakdere, Merkez Efendi, Karahüseyinli, 50.yıl, Bostanlar, Örencik, Ayni Ali, Recepli, Sümbültepe, İlyasçılar, Uzunburun, Barbaros, Sarma, Atatürk, Karaali, Sakallı, Demirci, Mutlu, Ortaköy ve Dazyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Sarıgöl Çekici

Sarıgöl Çekicimiz Alemşahlı, Şeyhdavutlar, Tırazlar, Çimentepe, Mimar Sinan, Ahmetağa, Dindarlı, Güneydamları, Yukarıkoçaklar, Cumhuriyet, Özpınar, Çavuşlar, Çanakçı, Sığırtmaçlı, Yeşiltepe, Emcelli, Kızılçukur, Bağlıca, Beyharmanı, Günyaka, Bereketli, Afşar, Sarıgöl, Dadağlı, Ayan, Doğuşlar, Yeniköy, Kahramanlar, Siteler, Selimiye, Baharlar, Konak ve Bahadırlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Salihli Çekici

Salihli Çekicimiz Durasıllı, Bağcılar, Eminbey, Özyurt, Yeşilyurt, Salihli, Sarıpınar, İğdecik, Gökköy, Kırdamları, Oraklar, Karasavcı, Seyrantepe, Cumhuriyet, Damatlı, Sindel, Şehitler, Çayköy, Çapaklı, Caferbey, Çavlu, Çökelek, Şirinyer, Bahçecik, Çaltılı, Yağmurlar, Yağbasan, Kurttutan, Hacıhıdır, Köseali, Sağlık, Namık Kemal, Kurtuluş, Mitatpaşa, Mersindere, Beşeylül, Kapancı, Gaffar Okkan, Mamatlı, Gökçeköy, Aksoy, Yenipazar, Atatürk, Çakaldoğanlar, Hacıköseli, Adala, Torunlu, Kızılhavlu, Emirhacılı, Kabazlı, Güneş, Üçtepe, Kocaçeşme, Karayahşi, Sart, Zafer, Kemerdamları, Hacılı, Yeşilkavak, Akören, Başlıoğlu, Yılmaz, Kemer, Tekelioğlu, Karapınar, Akyar, Akçaköy, Yeniköy, Barış, Çelikli, Süleymaniye, Kale, Karaağaç, Hacıbektaşlı, Poyraz, Mersinli, Yeşilova, Gaziler, Burhan, Yörük, Ortaköy, Eldelek, Derbent, Gümüş, Dombaylı, Dedetaşı, Salihli Osb, Mevlutlu, Poyrazdamları, Çukuroba, Gökeyüp, Taytan, Hasalan, Çamurhamamı, Kordon, Çaypınar ve Beylikli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Saruhanlı Çekici

Saruhanlı Çekicimiz Taşdibi, İstasyon, Gökçe, Sarıçam, Çakmaklı, Koldere, Dilek, Hatıplar, İshakçelebi, Saruhan, Saruhanlı, Kayışlar, Şehitler, Paşaköy, Cengiz Topel, Lütfiye, Atatürk, Seyitoba, Hacırahmanlı, Gökçeköy, Çullugörece, Şatırlar, Çamlıyurt, Kurtuluş, Adiloba, Kepenekli, Büyükbelen, Halitpaşa, Cumhuriyet, Alibeyli, Azimli, Kumkuyucak, Pınarbaşı, Bahadır, Aydınlar, Apak ve Develi bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Soma Çekici

Soma Çekicimiz Hürriyet, Hamidiye, Devlethan, Karacahisar, Soma, Dereköy, Tekeli ışıklar, Kiraz, Ularca, Duğla, Hatun, Kum, Cuma, Yayladalı, Eğnez, Adil, İnönü, Kobaklar, Bozarmut, Hamidiye (merkez), Darkale, Dualar, Tabanlar, Bayat, Küçük Güney, Kaplan, Karaçam, Karacakaş, Kayrakaltı, Çatalçam, Deniş, Samsacı, Yırca, Yağcılı, Karamanlı, Sevişler, Kozanlı, Avdan, Kızılören, Kozluören, Menteşe, Sarıkaya, Pirahmet, Türkali, Evciler, Göktaş, Boncuklu, Naldöken, Cumhuriyet, Büyük Güney, Vakıflı, Turgutalp, Beyce, Türkpiyala, Koyundere, Atatürk, Zafer, Nihat Danışman ve Akçaavlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Alaşehir Çekici

Alaşehir Çekicimiz Gümüşçay, Yeni, Sarısu, Azıtepe, Gülpınar, Girelli, Bahçeliköy, Toygar, Killik, Kozluca, Horzumembelli, Baklacı, Aydoğdu, Türkmen, Caberburhan, Karacalar, Örnekköy, Serinköy, Kemaliye, Çarıkbozdağ, Tepeköy, Kavaklıdere, Bahadır, Yeniköy, Delemenler, Serinyayla, Yuvacalı, Fatih, Menderes, Evrenli, Üzümlü, Narlıdere, Soğukyurt, Kurtuluş, Ilgın, Gülenyaka, Esen Tepe, Işıklar, Uluderbent, Yeşilyurt, Dağhacıyusuf, Erenköy, Kurudere, Matarlı, Alhan, Soğuksu, İstasyon, Dağarlar, Şahyar, Bahçedere, Kasaplı, Çamlıbel, Göbekli, Hacıbey, Piyadeler, Belenyaka, Sobran, Barış, Ilıca, Çağlayan, Osmaniye, Subaşı, Kestanederesi, Hacıaliler, Soğanlı, Horzumkeserler, Caberfakılı, Karadağ, İsmetiye, Çarıktekke, Sarıpınar, Horzumsazdere, Gürsu, Akkeçili, Örencik, Sakarya, Beşeylül, Horzumalayaka, Selce, Yenice, Alaşehir ve Çakırcaali bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölmarmara Çekici

Gölmarmara Çekicimiz İsmetpaşa, Yeni Camii, Yunuslar, Gölmarmara, Hacıveliler, Değnekler, Yeniköy, Kılcanlar, Ayanlar, Eski Camii, Tiyenli, Çamköy, Çömlekçi, Hacıbaştanlar, Beyler, İhsaniye, Ozanca, Hıroğlu, Taşkuyucak, Kayaaltı, Atatürk ve Kayapınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gördes Çekici

Gördes Çekicimiz Nakıpağa, Pınarbaşı, Kıran, Güneşli, Kürekçi, Kuşluk, Dargıl, Karayağcı, Çatalarmut, Karaağaç, Divan, Bayat, Çiğiller, Tüpüler, Boyalı, Adnan Menderes, Kalemoğlu, Karakeçili, Köseler, Salur, Kabakoz, Korubaşı, Benlieli, Dereçiftlik, Hüseyni Baba, Şeyhyayla, Merkez Tepe, Şahinkaya, Kobaklar, Cuma, Beşeylül, Beğenler, Malkoca, Börez, Beğel, Kıymık, Kılcanlar, Malaz, Gülpınar, Fundacık, Dikilitaş, Evciler, Kaşıkçı, Deliçoban, Çağlayan, Gördes, Kuyucakkarapınar, Efendili, Yakaköy, Akpınar, Yeniköy, Kızıldam, Uzunçam ve Atatürk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kırkağaç Çekici

Kırkağaç Çekicimiz Bademli, Işıklar, İlyaslar, Siledik, Bostancı, Yeni, Güvendik, Hacıhimmet, Karakurt, Söğütalan, Gökçukur, Musahoca, Halkahavlu, Memiş, Gebeler, Zorağa, Çiftlik, Küçükyaya, Yağmurlu, Kırkağaç, Demirtaş, Hıdırağa, Bakır, Boduroğlu, Hacet, Çobanlar, Musalar, Sakarlı, Hamitli, Karaali, Çaltıcak, Öğeçli, Alifakı, Kayadibi ve Dualar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kula Çekici

Kula Çekicimiz Kenan Evren, 4-sep, Hacıtufan, Topuzdamları, Zaferiye, Güvercinlik, Ayazören, Kula, Ayvatlar, Bebekli, Karaoba, Narıncalısüleyman, Encekler, Camii Cedit, Yeniköy, Yeşilyayla, Çarıkmahmutlu, Yağbastı, Emre, Konurca, Gökdere, Papuçlu, Evciler, Sandal, Şeremet, Aktaş, Kenger, Eroğlu, Şıhlı, Balıbey, Gölbaşı, Çiftçiibrahim, Tatlıçeşme, Ortaköy, Battalmustafa, Ahmetli, Hayalli, Hamidiye, İbrahimağa, Esenyazı, Börtlüce, Akgün, Gökçeören, Söğütdere ve Kavacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Şehzadeler Çekici

Şehzadeler Çekicimiz Dilşikar, Adnan Menderes, Utku, 2.anafartalar, Belenyenice, Yenimahmudiye, Veziroğlu, Kuzey, Karaköy, Şehzadeler, Göktaşlı, Saruhan, Kocatepe, Tunca, Çarşı, Sancaklıbozköy, Dinçer, Karaağaçlı, Sakarya, Kırançiftliği, Arda, Turgut özal, Çınarlıkuyu, İbrahimçelebi, Sancaklıçeşmebaşı, Çavuşoğlu, Mimarsinan, Kuşlubahçe, Çamköy, Akıncılar, Tilkisüleymaniye, Karayenice, Selimşahlar, Nurlupınar, Ege, Sancaklıiğdecik, İshakçelebı, Kağan, Hamzabeyli, Tekeliler, Yarhasanlar, Aşağıçobanisa, Güzelköy, Yeniköy, Gediz, Nişancıpaşa, 1.anafartalar, Bayındırlık, Kazım Karabekir, Şehitler, Yeniharmandalı, Sarıalan, Sancaklıkayadibi, Yukarıçobanisa, Kalemli, Yeşilköy, Akpınar, Sancaklıuzunçınar, Alaybey, Halıtlı, Adakale, Dere, Hacıhaliller, Peker ve Ayvacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Demirci Çekici

Demirci Çekicimiz Hacıhasan, Beyazıt, Bardakçı, Elek, Şehreküstü, Ahatlar, Gömeçler, İçhisar, Yiğenler, Küçükkıran, Çağıllar, Bozköy, Tekeler, Camii Atik, Çanakçı, Küpeler, Yeşiloba, Yiğitler, Mezitler, Söğütçük, Demirci, Kerpiçlik, Hoşçalar, Karaisalar, Köylüce, Taşokçular, Serçeler, Hacıbaba, Kuzuköy, Kulalar, Çandır, Kılavuzlar, Eskihisar, Bozçatlı, Büyükkıran, Öksüzlü, Teperik, Esenyurt, Yenice, Kışlak, Durhasan, Ahmetler, İrişler, Bahçeler, Pazar, Yağmur, Sofular, Sinan, Alaağaç, Ören, Kovancı, Yarbasan, Bayramşah, Rahmanlar, Kayranokçular, Kuzeyir, Secaattin, Hacıtürbek, Çardaklı, Iklıkçı, Sağnıç, Mithatpaşa, Cumhuriyet, Fatih, Azizbey, İmrenler, Kazancı, Küçükoba, Kayaköy, Marmaracık, Hacıhamza, Mahmutlar, Gürçeşme, Doktor Mehmet Akarsu, İmceler, Hırkalı, Kargınışıklar, Ayvaalan, Ulacık, Sayık, Danişmentler, Sevişler, Yeşildere, Hüdük, Gümele, Talas, İcikler, İsmailler, Armutlu, Üşümüş, Çamköy, Yavaşlar, Minnetler, Güveli, Çataloluk ve Akıncılar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Selendi Çekici

Selendi Çekicimiz Dumanlar, Eskicami, Karaselendi, Pınarlar, Akçakertil, Kürkçü, Selendi, Karataşterziler, Yeşil, Çamköy, Mıdıklı, Hacılar, Hacıhaliller, Eskin, Şehirlioğlu, Çortak, Tepeynihan, Şerefiye, Kazıklı, Aşağıgüllüce, Çamyayla, Gölbaşı, Çalıklı, Fatih, İnnice, Turpçu, Kabaklar, Beypınar, Avlaşa, Kınık, Omurlar, Çıkrıkçı, Çampınar, Karakozan, Çanşa, Yenice, Kayranlar, Zafer, Karşıova, Havaoğlu, Zıramanlar ve Mollaahmetler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Köprübaşı Çekici

Köprübaşı Çekicimiz Mestanlı, Çayköy, Atatürk, Sargaç, Köprübaşı, Yenice, Borlu, Uğurlu, Tokmaklı, Gökveliler, Bozburun, Kıranşeyh, Arpacı, Kasar, Kıdırcık, Kınık, Esat, Karyağdı, Gülpınar, Mehmet Akif Ersoy, Kurtlar, Saraycık, Armağan, Kemhallı, Gölbaşı, Yumuklar, Temrek, Yabacı, Rağıllar, Akçaalan, Selviler, Çavullar, Alanyolu, Azimli, Kavakyeri, Gündoğdu, Yardere ve Namık Kemal bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.