En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim
Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Perşembe, Çatalpınar, Ünye, Fatsa, Kabadüz, Gölköy, Ulubey, Gürgentepe, Çaybaşı, Çamaş, Korgan, Kumru, Kabataş, Akkuş, İkizce, Gülyalı, Aybastı, Mesudiye ve Altınordu civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Çerli, Beyli, Kacalı, Çamarası, Kurtuluş, Hamidiye, Şenyurt, Alınca, Gündoğdu, Çınar, Bolatlı, Ekinciler, Dereiçi, Yarlı, Yazlık, Tepecik, Güzelyurt, Perşembe, Kutluca, Ramazan, Aziziye, Soğukpınar, Kovanlı, Kuyluca, Yeniöz, Efirli, Tepeköy, Çaytepe, Saray, Anaç, İstanbulboğazı, Doğan, Düz, Mersin, Tarlacık, Sırakovancı, Boğazcık, Medreseönü, Yeniköy, Neneli, Ortatepe, Babalı, Selimiye, Kırlı ve Kozağzı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Ortaköy, İncirli, Çatalpınar, Göller, Karahasan, Kayatepe, Madenköy, Güney, Karşıyaka, Merkez, Sayacatürk, Keçili, Terimli, Yeni, Kıran, Haşal, Elmaköy, Dere ve Akkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Aydıntepe, Çınarlık, Elmalık, Bayramca, Dizdar, Burunucu, Fevzi çakmak, Yaycı, Taşça, Beylerce, Çiğdem, Keş, Göbü, Düzköy, Düzsaylan, Cevizdere, Gölcüğez, Güzelkale, Güzelyalı, Yenikızılcakese, Yavı, Atatürk, Döşemedibi, Çakmak, Kocuklu, Çamurlu, Pelitliyatak, Orta Yılmazlar, Kale, Eskikızılcakese, Yazkonağı, Dereköy, Yeniköy, İnkur, Ünye, Kuşçulu, Ortaköy, Gölevi, İpekyolu, Pınarbaşı, Fatih, Kaledibi, Hızabaşıgünlük, Çatalpınar, Hanyanı, Ağıdere, Hamidiye, Karşıyaka, Sahilköy, Çınarcık, Yenikent, Esenkale, Başköy, Çatak, Şenyurt, Tepeköy, Günpınarı, Liseler, Hızarbaşıkumarlı, Denizbükü, Yiğitler, Yeşilada, Nurettin, Nuriye, Sarıhalil, Sofutepesi, Üçpınar, Saraçlı, Killik, Çataltepe, Uğurlu, Saylan, Yeşilkent, Tekkiraz, Kadılar, Kaledere, Yüceler, Taflancık ve Gürecülü bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Karataş, Evkaf, Ayazlı, Tayalı, Hoylu, Düğünlük, Duayeri, Fatsa Osb, Bolaman, Ilıca, Beyceli, Bahçeler, Yukarıbahçeler, Örencik, Yapraklı, Çötelü, Mustafakemalpaşa, Yalıköy, Yeşilköy, Yusuflu, Yukarıtepe, Bülbül, Taşlıca, Ahmetler, Dolunay, Yukarıardıç, Eskiordu, Yassıtaş, Yeşiltepe, Yeniyurt, Dereyurt, Büyükkoç, Aşağıtepe, Kayaca, Oluklu, Başköy, Salihli, Sazcılar, Sudere, Bucaklı, Aslancami, Konakbaşı, Tahtabaş, Şerefiye, Kaleönü, Kösebucağı, Demirci, İslamdağ, Meşebükü, Bacanak, İnönü, Bağlarca, Arpalık, Çömlekli, Kurtuluş, Bozdağı, Yenidoğan, Aşağıardıç, Fatsa, Geyikçeli, Gölköy, Aşağıyavaş, Sefaköy, Kılavuzömer, Küçükkoç, Mehmetakif, Hatipli ve Hıdırbeyli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Yukarı Kirazdere, Gelinkaya, Karadüz, Yokuşdibi, Gümüşdere, Özlükent, Yeşilada, Başköy, Gülpınar, Derinçay, Akgüney, Dişkaya, Kirazdere, Karakiraz, Harami ve Kabadüz bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Karahasan, Aydoğan, Karagöz, Yuvapınar, Ahmetli, Kuşluvan, Süleymaniye, Paşapınar, Akçalı, Kozören, Direkli, Güzelyurt, Gölköy, Konak, İçyaka, Güzelyayla, Kale, Sarıca, Hürriyet, Bayıralan, Çetilli, Düzyayla, Cihadiye, Çatak, Alanyurt, Bulut ve Damarlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Kumanlar, Doğlu, Yenimahalle, Karakoca, Çağlayan, Durak, Koşaca, Aydınlar, Çubuklu, Kardeşler, Güvenyurt, Refahiye, Başçardak, Çatallı, Cevizlik, Ohtamış, Kumrulu, Yenisayaca, Kalıcak, Güzelyurt, Yukarıkızılen, Güvenköy, Gündüzlü, Akpınar, Ulubey, Şahinkaya, Şekeroluk, Uzunmahmut, Akoluk, Eymür, Belenyurt, Çukur, Kirazlık, Hocaoğlu, Şıhlar, Fındıklı, Kadıncık, Elmaçukur ve Oyumgürgen bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Cumhuriyet, Bahtiyarlar, Muratçık, Şirinköy, Işıktepe, Gürgentepe, Tikenlice, Okçabel, Alaseher, Akyurt, Tepeköy, Eskiköy, Ağızlar, Gülbelen, Tuzla, Gültepe, Hasancık ve Göller bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Çaybaşı, Akbaba, Namazlı, Kargalı, Göksu, Köklük, Taşkesiği, Yenicuma, Eğribel, Cevizliyatak, Kuşlu, Çağlayan, İçeribükü, Kapılı, Çandır, Çay, Çınar, Mollalı, Hacıali, Boras, Aşıklı çakıllı, Çayır, Cemallı, İlküvez ve Tekke bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Kocaman, Sakargeriş, Çamaş, Saitler, Kestaneyokuşu, Gümüşlü, Örmeli, Taşoluk, Uzunali, Budak, Yeni, Edirli, Sarıyakup, Sucuali, Akpınar, Giden, Söken, Tepeli, Kemal Paşa, Akköy ve Hisarbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Korgan, Tepealan, Çitlice, Karakışla, Sarıalıç, Yazıcı, Yukarıyaylacık, Yeşilyurt, Belalan, Büyükakçakese, Yenipınar, Dip, Yeşilalan, Koçcuğaz, Yukarıkozpınar, Çamlı, Tatarcık, Yazlık, Tepe, Çiftlik, Karakoyunlu, Beypınarı, Durali, Aşağıyaylacık, Soğukpınar, Aşağıkozpınar, Terzili ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Karaağaç, Balı, Fizme, Ağcaalantürk, Ortaca, Kadıncık, Yukarıdamlalı, Küçükakçakese, Güneycik, Karacalar, Yenidivan, Karacalı, Divanıtürk, Duman, Demircili, Esence, Çatılı, Erikçeli, Ballık, Akçadere, Avdullu, Kumru, Ayvalı, Konaklı, Yeniakçaalan, Eskiçokdeğirmen, Şenyurt, Yemişken, Gökçeli, Tekkeköy, Derbent, Ortaçokdeğirmen, Samur, Yalnızdam, Kayabaşı, Yeniergen ve Kovancılı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Alanbaşı, Kayıncık, Kabataş Yeni, Şifa Suyu, Belen, Alankent, Kuzköy, Düz, Ardıç, Merkez, Yeniceli, Elbeyi, Beylerli, Yakacık, Kabataş ve Ilıcak bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Ormancık, Çukurköy, Salman, Ambargürgen, Yeşilgüneycik, Ketendere, Çaldere, Akpınar, Kurtboğaz, Kuşçulu, Merkez, Çamlıca, Şahinköy, Çamalan, Akkuş, Yolbaşı, Gürgenliyatak, Kargı, Yeni, Meyvalı, Düğencili, Yukarıdüğencili, Esentepe, Tuzakköy, Çavdar, Koçcuvaz, Dağyolu, Karaçal, Külekçili, Ceyhanlı, Subaşı, Kemikgeriş, Gökçebayır, Çayıralan ve Yeşilköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Devecik, Ağcaalan, Kervansaray, Fatih, Merkez, İkizce, Şenbolluk, Yukarı Karlıtepe, Derebaşı, Kocaman, Başönü, Aşağı Karlıtepe, Düzmeşe, Beylerce, Kale, Gaziler, Dumantepe, Kiraztepe, Kaynartaş, Kurtköy, Kurtluca, Yunuskırığı, Esentepe ve Yoğunoluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Taşlıçay, Gülistan, Alibey, Kestane, Hoşköy, Ayrılık, Gülyalı, Tepealtı, Ambarcılı, Sayaca, Yeniköy, Ürümbey ve Mustafalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Çukur, Sarıyar, Kutlular, Armutlu, Sağlık, Pelitözü, Hisarcık, Aybastı, Sefalık, Toygar, Zaferimilli, Küçükyaka, Alacalar, Kayabaşı, Beştam, Çakırlı ve Koyunculu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Yağmurlar, Hamzalı, Üçyol, Karacaören, Doğançam, Göçbeyi, Gülpınar, Gölbaşı, Beyağaç, Çitliksarıca, Abdili, Çavdar, Ilışar, Herközü, Bahçe, Mahmudiye, Çukuralan, Konacık, Sarıyayla, Armutkolu, Arıkmusa, Balıklı, Arpaalan, Yukarıgökçe, Yardere, Yuvalı, Yeşilçit, Güneyce, Darıcabaşı, Maksutalan, Çaltepe, Türkköyü, Yeşilce, Kale, Arıcılar, Güzle, Güzelce, Topçam, Mesudiye, Merkez, Musalı, Alan, Kavaklıdere, Aşağıgökçe, Yavşan, Karabayır, Derebaşı, Esatlı, Birebir, Sarıca ve Dursunlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Arpaköy, Övündük, Artıklı, Dikence, Öceli, Yağızlı, Kökenli, Düz Mahalle, Orhaniye, Hürriyet, Nizamettin, Bayramlı, Taşbaşı, Topluca, Karapınar, Pelitli, Durugöl, Kayabaşı, Aziziye, Altunyurt, Boztepe, Gökömer, Çavuşlar, Karapınarosb, Osmaniye, Oğmaca, Ataköy, Kirazlimanı, Akçatepe, Alınca, Şarkiye, Gerce, Bucak, Saraycık, Yaraşlı, Emen, Karacaömer, Aydınlık, Şenköy, Terzili, Burhanettinköy, Zafer, Düz, Güzelyalı (uzunisa), Işıklı, Şirinevler, Akkise, Şenocak, Saray, Kısacık, Mubarek, Zaferimilli, Şahincili, Uzunmusa, Karaağaç, Eskipazar, Bahariye, Cumhuriyet, Kurtulmuş, Hacılar, Kızılhisar, Bayadı, Alisayvan, Akyazı, Ortaköy, Gümüşköy, Kovancı, Uzunisa, Günören, Yemişli, Yıldızlı, Düzköy, Güzelyalı, Bahcelievler, Karşıyaka, Yeni, Yeşilköy, Cumhuriyet (köy), Erenli, Hatipli, Dedeli, Teyneli, Alembey ve Selimiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24