En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim
Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Aybastı, Akkuş, Ünye, Çaybaşı, Korgan, Fatsa, Mesudiye, Perşembe, Çamaş, Altınordu, İkizce, Ulubey, Gürgentepe, Kumru, Çatalpınar, Kabataş, Kabadüz, Gülyalı ve Gölköy civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Çakırlı, Toygar, Zaferimilli, Armutlu, Koyunculu, Sağlık, Pelitözü, Sarıyar, Kutlular, Çukur, Hisarcık, Sefalık, Küçükyaka, Aybastı, Alacalar, Kayabaşı ve Beştam bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Çamlıca, Yeşilköy, Karaçal, Çukurköy, Tuzakköy, Kuşçulu, Ormancık, Şahinköy, Yolbaşı, Kargı, Yeni, Meyvalı, Akkuş, Çamalan, Düğencili, Gürgenliyatak, Çavdar, Dağyolu, Salman, Yukarıdüğencili, Esentepe, Külekçili, Kemikgeriş, Kurtboğaz, Subaşı, Merkez, Çaldere, Çayıralan, Gökçebayır, Ambargürgen, Ceyhanlı, Yeşilgüneycik, Ketendere, Koçcuvaz ve Akpınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Yüceler, Uğurlu, Hanyanı, Tekkiraz, Ağıdere, Çataltepe, Başköy, Sahilköy, Kadılar, Çınarcık, Saylan, Çamurlu, Kaledere, Atatürk, Keş, Killik, Çatalpınar, Ünye, Çatak, Kale, Gölcüğez, Yiğitler, Yeniköy, Taflancık, İpekyolu, Kocuklu, Günpınarı, Yeşilkent, Yeşilada, Burunucu, Fevzi çakmak, Yaycı, Taşça, Aydıntepe, Çınarlık, Çakmak, Elmalık, Bayramca, Dizdar, Çiğdem, Ortaköy, Gölevi, Dereköy, Yenikızılcakese, Döşemedibi, Düzköy, Düzsaylan, Cevizdere, Üçpınar, Yavı, Hamidiye, İnkur, Liseler, Hızarbaşıkumarlı, Nuriye, Denizbükü, Pınarbaşı, Nurettin, Pelitliyatak, Yenikent, Fatih, Esenkale, Kuşçulu, Eskikızılcakese, Göbü, Güzelkale, Güzelyalı, Hızabaşıgünlük, Yazkonağı, Beylerce, Şenyurt, Karşıyaka, Orta Yılmazlar, Saraçlı, Gürecülü, Kaledibi, Sarıhalil, Sofutepesi ve Tepeköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Çağlayan, Akbaba, Boras, Çaybaşı, Kapılı, Tekke, İçeribükü, Kargalı, Göksu, Köklük, İlküvez, Eğribel, Cevizliyatak, Taşkesiği, Aşıklı çakıllı, Mollalı, Kuşlu, Namazlı, Yenicuma, Çandır, Hacıali, Çayır, Çay, Cemallı ve Çınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Yazıcı, Çamlı, Çiftlik, Aşağıyaylacık, Koçcuğaz, Korgan, Sarıalıç, Karakışla, Tepealan, Büyükakçakese, Çitlice, Belalan, Yukarıyaylacık, Dip, Yenipınar, Yeşilalan, Yazlık, Beypınarı, Durali, Yeşilyurt, Aşağıkozpınar, Tatarcık, Terzili, Yeniköy, Yukarıkozpınar, Soğukpınar, Karakoyunlu ve Tepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Geyikçeli, Bolaman, Arpalık, Hatipli, Aşağıyavaş, Örencik, Gölköy, Kurtuluş, Bozdağı, Kılavuzömer, Küçükkoç, Aşağıardıç, Konakbaşı, Mehmetakif, Evkaf, Meşebükü, Aşağıtepe, Oluklu, Çömlekli, Çötelü, Bağlarca, Taşlıca, Duayeri, Ahmetler, Düğünlük, Dolunay, Yukarıardıç, Eskiordu, Yassıtaş, Yeşiltepe, Yeniyurt, Dereyurt, Fatsa Osb, Ilıca, Beyceli, Bahçeler, Tayalı, Yukarıbahçeler, Yapraklı, Hoylu, Mustafakemalpaşa, Yusuflu, Yukarıtepe, Bülbül, Sazcılar, Karataş, Kaleönü, Başköy, Fatsa, Yalıköy, Bucaklı, İnönü, Kösebucağı, Salihli, Şerefiye, Büyükkoç, Yeşilköy, Sefaköy, Bacanak, Aslancami, İslamdağ, Ayazlı, Tahtabaş, Demirci, Yenidoğan, Hıdırbeyli, Kayaca ve Sudere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Topçam, Konacık, Sarıca, Armutkolu, Gölbaşı, Beyağaç, Hamzalı, Abdili, Çavdar, Ilışar, Herközü, Üçyol, Çitliksarıca, Bahçe, Mahmudiye, Sarıyayla, Gülpınar, Birebir, Çukuralan, Karacaören, Göçbeyi, Balıklı, Arıkmusa, Arpaalan, Güzelce, Yukarıgökçe, Yardere, Yavşan, Yuvalı, Yeşilçit, Karabayır, Merkez, Derebaşı, Musalı, Yeşilce, Kale, Maksutalan, Darıcabaşı, Çaltepe, Alan, Mesudiye, Aşağıgökçe, Dursunlu, Türkköyü, Arıcılar, Güzle, Kavaklıdere, Esatlı, Doğançam, Güneyce ve Yağmurlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Çınar, Yeniköy, Medreseönü, Güzelyurt, Dereiçi, Çerli, Beyli, Kuyluca, Gündoğdu, Kacalı, Çamarası, Mersin, Saray, Ekinciler, Kovanlı, Kurtuluş, Alınca, Aziziye, Düz, Kırlı, İstanbulboğazı, Anaç, Yazlık, Neneli, Ortatepe, Yeniöz, Soğukpınar, Şenyurt, Babalı, Tepecik, Selimiye, Perşembe, Tarlacık, Tepeköy, Yarlı, Sırakovancı, Boğazcık, Bolatlı, Çaytepe, Kutluca, Doğan, Efirli, Hamidiye, Kozağzı ve Ramazan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Hisarbey, Akköy, Sarıyakup, Yeni, Tepeli, Edirli, Saitler, Gümüşlü, Çamaş, Uzunali, Kestaneyokuşu, Sakargeriş, Kocaman, Taşoluk, Söken, Örmeli, Sucuali, Budak, Akpınar, Giden ve Kemal Paşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Çavuşlar, Karapınarosb, Yeni, Kovancı, Hacılar, Topluca, Alınca, Saray, Şarkiye, Işıklı, Kirazlimanı, Emen, Kısacık, Aziziye, Arpaköy, Artıklı, Boztepe, Güzelyalı (uzunisa), Şenköy, Altunyurt, Günören, Alisayvan, Yemişli, Yıldızlı, Bucak, Mubarek, Düzköy, Oğmaca, Bayadı, Güzelyalı, Pelitli, Zaferimilli, Bahcelievler, Akyazı, Cumhuriyet, Durugöl, Karapınar, Karşıyaka, Şahincili, Şirinevler, Saraycık, Orhaniye, Ortaköy, Osmaniye, Öceli, Terzili, Uzunmusa, Yağızlı, Yaraşlı, Yeşilköy, Kurtulmuş, Dikence, Bayramlı, Burhanettinköy, Cumhuriyet (köy), Erenli, Gerce, Gökömer, Hürriyet, Kayabaşı, Hatipli, Karaağaç, Dedeli, Eskipazar, Gümüşköy, Zafer, Uzunisa, Akkise, Alembey, Karacaömer, Kökenli, Övündük, Teyneli, Ataköy, Aydınlık, Bahariye, Akçatepe, Düz Mahalle, Düz, Nizamettin, Selimiye, Taşbaşı, Kızılhisar ve Şenocak bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Derebaşı, Kervansaray, Kocaman, Yukarı Karlıtepe, Aşağı Karlıtepe, Kale, Ağcaalan, Kaynartaş, Gaziler, Fatih, Kurtköy, Başönü, Dumantepe, Kiraztepe, İkizce, Devecik, Şenbolluk, Yoğunoluk, Düzmeşe, Esentepe, Beylerce, Kurtluca, Merkez ve Yunuskırığı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Kumanlar, Kumrulu, Şıhlar, Yenimahalle, Akoluk, Karakoca, Çatallı, Kalıcak, Hocaoğlu, Uzunmahmut, Güvenyurt, Gündüzlü, Başçardak, Kirazlık, Kardeşler, Eymür, Fındıklı, Elmaçukur, Koşaca, Ulubey, Çubuklu, Çukur, Akpınar, Aydınlar, Çağlayan, Yenisayaca, Güzelyurt, Oyumgürgen, Doğlu, Yukarıkızılen, Şahinkaya, Güvenköy, Belenyurt, Cevizlik, Kadıncık, Durak, Ohtamış, Refahiye ve Şekeroluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Tuzla, Gülbelen, Cumhuriyet, Muratçık, Gültepe, Hasancık, Eskiköy, Bahtiyarlar, Göller, Şirinköy, Işıktepe, Gürgentepe, Tepeköy, Alaseher, Ağızlar, Akyurt, Okçabel ve Tikenlice bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Konaklı, Ayvalı, Yalnızdam, Yemişken, Kayabaşı, Yeniergen, Samur, Balı, Kumru, Divanıtürk, Karaağaç, Ballık, Ağcaalantürk, Ortaca, Yukarıdamlalı, Küçükakçakese, Şenyurt, Karacalar, Karacalı, Kadıncık, Güneycik, Duman, Demircili, Esence, Çatılı, Erikçeli, Akçadere, Avdullu, Yeniakçaalan, Kovancılı, Fizme, Derbent, Ortaçokdeğirmen, Tekkeköy, Eskiçokdeğirmen, Gökçeli ve Yenidivan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Dere, Akkaya, Ortaköy, Haşal, İncirli, Çatalpınar, Göller, Karahasan, Kayatepe, Madenköy, Güney, Terimli, Merkez, Keçili, Sayacatürk, Karşıyaka, Kıran, Yeni ve Elmaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Ilıcak, Kabataş Yeni, Alanbaşı, Şifa Suyu, Belen, Elbeyi, Alankent, Kuzköy, Düz, Ardıç, Merkez, Yeniceli, Kayıncık, Yakacık, Beylerli ve Kabataş bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Başköy, Kabadüz, Harami, Yeşilada, Gülpınar, Karadüz, Yokuşdibi, Gümüşdere, Yukarı Kirazdere, Özlükent, Karakiraz, Gelinkaya, Derinçay, Akgüney, Kirazdere ve Dişkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Kestane, Alibey, Ayrılık, Gülistan, Yeniköy, Hoşköy, Tepealtı, Taşlıçay, Gülyalı, Ambarcılı, Ürümbey, Mustafalı ve Sayaca bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Kozören, Ahmetli, Kuşluvan, Bayıralan, Alanyurt, Hürriyet, Yuvapınar, Gölköy, Süleymaniye, Paşapınar, Akçalı, Karahasan, Aydoğan, Konak, Kale, Karagöz, Güzelyayla, İçyaka, Sarıca, Direkli, Güzelyurt, Düzyayla, Çetilli, Çatak, Cihadiye, Damarlı ve Bulut bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24