En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Fatsa, Ünye, Gölköy, Perşembe, Aybastı, Çamaş, Altınordu, Kumru, İkizce, Ulubey, Çaybaşı, Kabataş, Korgan, Gürgentepe, Mesudiye, Akkuş, Çatalpınar, Gülyalı ve Kabadüz civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Eskiordu, Hatipli, Gölköy, Bozdağı, Meşebükü, Bağlarca, Büyükkoç, Yukarıardıç, İslamdağ, Aşağıyavaş, Örencik, Çömlekli, Duayeri, Bacanak, Karataş, Kayaca, Demirci, Yassıtaş, Beyceli, Kurtuluş, Mustafakemalpaşa, Aslancami, Sudere, Şerefiye, Hoylu, Kösebucağı, Yeşiltepe, Sazcılar, Yalıköy, Fatsa, Tayalı, Kılavuzömer, Yusuflu, Küçükkoç, Evkaf, Bahçeler, Taşlıca, Düğünlük, Dolunay, Ahmetler, Yeniyurt, Yapraklı, Yukarıtepe, Ilıca, Oluklu, Arpalık, Yeşilköy, Başköy, Bucaklı, Konakbaşı, İnönü, Yenidoğan, Fatsa Osb, Geyikçeli, Çötelü, Sefaköy, Bülbül, Aşağıardıç, Mehmetakif, Kaleönü, Dereyurt, Aşağıtepe, Ayazlı, Bolaman, Yukarıbahçeler, Salihli, Hıdırbeyli ve Tahtabaş bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Çatalpınar, Keş, İpekyolu, Karşıyaka, Orta Yılmazlar, Başköy, Hızabaşıgünlük, Bayramca, Yenikent, Yeniköy, Aydıntepe, Uğurlu, Nurettin, Hanyanı, Fatih, Ünye, Kadılar, Ortaköy, Ağıdere, Killik, Taşça, Saraçlı, Kaledibi, Çakmak, Yazkonağı, Yüceler, Kaledere, Çiğdem, Gölcüğez, Çamurlu, Beylerce, Hamidiye, Pelitliyatak, Saylan, Liseler, Dizdar, Pınarbaşı, Yeşilkent, Düzköy, Çatak, Güzelyalı, Taflancık, Hızarbaşıkumarlı, Yaycı, Göbü, İnkur, Atatürk, Sarıhalil, Tepeköy, Esenkale, Kuşçulu, Gürecülü, Döşemedibi, Yiğitler, Yavı, Yeşilada, Tekkiraz, Çataltepe, Eskikızılcakese, Sahilköy, Çınarcık, Yenikızılcakese, Üçpınar, Kocuklu, Nuriye, Düzsaylan, Cevizdere, Kale, Dereköy, Sofutepesi, Burunucu, Fevzi çakmak, Günpınarı, Gölevi, Çınarlık, Elmalık, Denizbükü, Güzelkale ve Şenyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Paşapınar, Yuvapınar, Akçalı, Bayıralan, Karahasan, Konak, Çatak, Bulut, Sarıca, Hürriyet, Karagöz, Kale, Güzelyurt, Ahmetli, İçyaka, Güzelyayla, Direkli, Kozören, Cihadiye, Düzyayla, Çetilli, Damarlı, Kuşluvan, Aydoğan, Süleymaniye, Gölköy ve Alanyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Alınca, Ramazan, Tepeköy, Ekinciler, Saray, Yarlı, Çaytepe, Mersin, Kozağzı, Çınar, Yazlık, Kırlı, Şenyurt, Yeniköy, Kacalı, Beyli, Çamarası, Anaç, Tepecik, Neneli, İstanbulboğazı, Selimiye, Kutluca, Tarlacık, Kuyluca, Düz, Aziziye, Sırakovancı, Medreseönü, Ortatepe, Yeniöz, Dereiçi, Soğukpınar, Babalı, Perşembe, Boğazcık, Bolatlı, Doğan, Efirli, Gündoğdu, Güzelyurt, Kovanlı, Kurtuluş, Çerli ve Hamidiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Sağlık, Toygar, Küçükyaka, Beştam, Koyunculu, Pelitözü, Çukur, Aybastı, Sarıyar, Çakırlı, Hisarcık, Kutlular, Sefalık, Kayabaşı, Armutlu, Zaferimilli ve Alacalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Sakargeriş, Örmeli, Uzunali, Sarıyakup, Budak, Kocaman, Akköy, Taşoluk, Gümüşlü, Sucuali, Kestaneyokuşu, Edirli, Saitler, Kemal Paşa, Giden, Yeni, Akpınar, Çamaş, Hisarbey, Söken ve Tepeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Akyazı, Şenköy, Altunyurt, Kızılhisar, Yıldızlı, Kovancı, Öceli, Bayramlı, Gerce, Bucak, Pelitli, Karaağaç, Topluca, Saray, Işıklı, Şahincili, Hürriyet, Zaferimilli, Düz Mahalle, Gökömer, Karacaömer, Saraycık, Aydınlık, Akçatepe, Dedeli, Kirazlimanı, Alembey, Eskipazar, Güzelyalı, Bahcelievler, Cumhuriyet (köy), Çavuşlar, Karşıyaka, Orhaniye, Uzunmusa, Bahariye, Kökenli, Gümüşköy, Zafer, Karapınar, Yağızlı, Yaraşlı, Şenocak, Arpaköy, Terzili, Aziziye, Emen, Güzelyalı (uzunisa), Karapınarosb, Nizamettin, Şarkiye, Alisayvan, Ataköy, Erenli, Günören, Selimiye, Burhanettinköy, Övündük, Düz, Bayadı, Yeni, Hacılar, Teyneli, Yemişli, Kısacık, Taşbaşı, Durugöl, Yeşilköy, Düzköy, Kurtulmuş, Uzunisa, Şirinevler, Osmaniye, Mubarek, Oğmaca, Alınca, Akkise, Cumhuriyet, Hatipli, Boztepe, Dikence, Ortaköy, Kayabaşı ve Artıklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Ortaçokdeğirmen, Duman, Yukarıdamlalı, Derbent, Küçükakçakese, Gökçeli, Divanıtürk, Yeniakçaalan, Ağcaalantürk, Yenidivan, Karacalı, Avdullu, Karacalar, Balı, Tekkeköy, Yeniergen, Çatılı, Güneycik, Demircili, Yalnızdam, Kovancılı, Karaağaç, Kadıncık, Eskiçokdeğirmen, Konaklı, Kumru, Fizme, Kayabaşı, Şenyurt, Yemişken, Erikçeli, Ballık, Samur, Ayvalı, Esence, Ortaca ve Akçadere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Yukarı Karlıtepe, Esentepe, Dumantepe, Devecik, Kaynartaş, Kurtköy, Beylerce, Düzmeşe, Derebaşı, Kervansaray, Ağcaalan, Aşağı Karlıtepe, Şenbolluk, Kale, Gaziler, Fatih, Başönü, Kurtluca, Yunuskırığı, Kiraztepe, Kocaman, Merkez, İkizce ve Yoğunoluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Eymür, Durak, Refahiye, Şıhlar, Çağlayan, Hocaoğlu, Kardeşler, Elmaçukur, Şekeroluk, Akpınar, Koşaca, Çatallı, Aydınlar, Kadıncık, Akoluk, Belenyurt, Karakoca, Gündüzlü, Kirazlık, Cevizlik, Çubuklu, Ohtamış, Fındıklı, Yukarıkızılen, Kumanlar, Kumrulu, Güvenköy, Yenisayaca, Yenimahalle, Güvenyurt, Uzunmahmut, Doğlu, Güzelyurt, Oyumgürgen, Başçardak, Kalıcak, Çukur, Ulubey ve Şahinkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Akbaba, Çaybaşı, Mollalı, Boras, Cevizliyatak, Çay, Namazlı, Çağlayan, Kargalı, Aşıklı çakıllı, Yenicuma, Taşkesiği, Çandır, Çayır, Tekke, İlküvez, Eğribel, Hacıali, Cemallı, Kuşlu, Kapılı, Köklük, Çınar, İçeribükü ve Göksu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Ilıcak, Belen, Ardıç, Kabataş Yeni, Beylerli, Kuzköy, Yakacık, Düz, Şifa Suyu, Kabataş, Kayıncık, Yeniceli, Alanbaşı, Elbeyi, Alankent ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Yenipınar, Koçcuğaz, Terzili, Belalan, Dip, Tatarcık, Beypınarı, Durali, Karakışla, Aşağıyaylacık, Tepealan, Yeşilyurt, Çitlice, Çamlı, Sarıalıç, Tepe, Büyükakçakese, Karakoyunlu, Yeşilalan, Korgan, Yukarıyaylacık, Yazlık, Çiftlik, Yeniköy, Yazıcı, Aşağıkozpınar, Soğukpınar ve Yukarıkozpınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Ağızlar, Tuzla, Gültepe, Hasancık, Gülbelen, Gürgentepe, Bahtiyarlar, Şirinköy, Akyurt, Tikenlice, Cumhuriyet, Eskiköy, Işıktepe, Göller, Okçabel, Muratçık, Tepeköy ve Alaseher bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Aşağıgökçe, Topçam, Çukuralan, Doğançam, Derebaşı, Gülpınar, Çavdar, Göçbeyi, Yuvalı, Arıkmusa, Çaltepe, Karacaören, Türkköyü, Darıcabaşı, Hamzalı, Birebir, Esatlı, Güzelce, Güzle, Abdili, Üçyol, Güneyce, Yardere, Gölbaşı, Arıcılar, Ilışar, Sarıyayla, Dursunlu, Kavaklıdere, Yağmurlar, Kale, Çitliksarıca, Alan, Yeşilçit, Musalı, Yeşilce, Yavşan, Karabayır, Merkez, Sarıca, Maksutalan, Mesudiye, Herközü, Yukarıgökçe, Beyağaç, Bahçe, Balıklı, Armutkolu, Arpaalan, Konacık ve Mahmudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Çamlıca, Çayıralan, Kuşçulu, Akpınar, Düğencili, Ceyhanlı, Çamalan, Kemikgeriş, Şahinköy, Yolbaşı, Kargı, Koçcuvaz, Çukurköy, Ambargürgen, Salman, Yeşilköy, Ketendere, Meyvalı, Çavdar, Karaçal, Yeni, Yukarıdüğencili, Çaldere, Subaşı, Akkuş, Gökçebayır, Tuzakköy, Yeşilgüneycik, Külekçili, Merkez, Gürgenliyatak, Ormancık, Dağyolu, Kurtboğaz ve Esentepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Terimli, Karahasan, Karşıyaka, Sayacatürk, Elmaköy, Keçili, Kıran, Madenköy, Dere, Çatalpınar, Merkez, Güney, Haşal, İncirli, Ortaköy, Göller, Yeni, Kayatepe ve Akkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Yeniköy, Gülistan, Sayaca, Hoşköy, Ambarcılı, Ayrılık, Mustafalı, Kestane, Ürümbey, Taşlıçay, Gülyalı, Tepealtı ve Alibey bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Harami, Karakiraz, Dişkaya, Gülpınar, Karadüz, Başköy, Gümüşdere, Akgüney, Kirazdere, Yeşilada, Yokuşdibi, Yukarı Kirazdere, Kabadüz, Derinçay, Özlükent ve Gelinkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24