En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim
Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Perşembe, Fatsa, Gürgentepe, Akkuş, Ünye, Kumru, Gölköy, Ulubey, Korgan, Çaybaşı, Altınordu, Kabataş, Kabadüz, Gülyalı, İkizce, Çatalpınar, Aybastı, Çamaş ve Mesudiye civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Yazlık, Yeniöz, Tepecik, Tepeköy, Çamarası, Güzelyurt, Kovanlı, Kurtuluş, Ekinciler, Alınca, Aziziye, Düz, Yeniköy, Kırlı, İstanbulboğazı, Anaç, Mersin, Neneli, Ortatepe, Saray, Dereiçi, Soğukpınar, Babalı, Selimiye, Çerli, Perşembe, Tarlacık, Yarlı, Sırakovancı, Beyli, Boğazcık, Bolatlı, Çaytepe, Medreseönü, Kutluca, Kuyluca, Doğan, Efirli, Gündoğdu, Çınar, Kacalı, Kozağzı, Ramazan, Hamidiye ve Şenyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Karataş, Kösebucağı, Bacanak, Yukarıtepe, Düğünlük, Kaleönü, İslamdağ, Ayazlı, Bağlarca, Tahtabaş, Fatsa Osb, Sazcılar, Sefaköy, Şerefiye, İnönü, Fatsa, Başköy, Demirci, Yenidoğan, Yukarıbahçeler, Çömlekli, Gölköy, Mustafakemalpaşa, Büyükkoç, Sudere, Yalıköy, Salihli, Küçükkoç, Aslancami, Hatipli, Hıdırbeyli, Meşebükü, Aşağıyavaş, Tayalı, Yapraklı, Kurtuluş, Kılavuzömer, Konakbaşı, Mehmetakif, Oluklu, Ahmetler, Arpalık, Hoylu, Ilıca, Örencik, Çötelü, Aşağıardıç, Aşağıtepe, Geyikçeli, Bozdağı, Yassıtaş, Yeşilköy, Yusuflu, Duayeri, Bucaklı, Bülbül, Taşlıca, Dolunay, Evkaf, Yukarıardıç, Eskiordu, Yeşiltepe, Yeniyurt, Dereyurt, Bolaman, Beyceli, Bahçeler ve Kayaca bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Eskiköy, Şirinköy, Işıktepe, Muratçık, Cumhuriyet, Gültepe, Hasancık, Tuzla, Göller, Gülbelen, Bahtiyarlar, Gürgentepe, Tepeköy, Alaseher, Ağızlar, Akyurt, Okçabel ve Tikenlice bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Külekçili, Kemikgeriş, Kurtboğaz, Ambargürgen, Tuzakköy, Çaldere, Çavdar, Çayıralan, Ceyhanlı, Yukarıdüğencili, Karaçal, Subaşı, Merkez, Çukurköy, Gökçebayır, Yeşilgüneycik, Yeşilköy, Ketendere, Koçcuvaz, Ormancık, Salman, Akkuş, Yolbaşı, Dağyolu, Çamlıca, Çamalan, Kuşçulu, Kargı, Meyvalı, Düğencili, Şahinköy, Gürgenliyatak, Yeni, Akpınar ve Esentepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Yenikent, Esenkale, Tepeköy, Denizbükü, Liseler, Çakmak, Nuriye, Pınarbaşı, Nurettin, İnkur, Düzsaylan, Kaledibi, Keş, Kuşçulu, Ortaköy, Şenyurt, Sarıhalil, Sofutepesi, Karşıyaka, Orta Yılmazlar, Saraçlı, Cevizdere, Dereköy, Yenikızılcakese, Taflancık, Ünye, Hanyanı, Fatih, Göbü, Sahilköy, Güzelkale, Güzelyalı, Hızabaşıgünlük, Beylerce, Çamurlu, Gürecülü, Yaycı, Çataltepe, Eskikızılcakese, Kadılar, Çınarcık, Hamidiye, İpekyolu, Kaledere, Kocuklu, Killik, Çatalpınar, Tekkiraz, Ağıdere, Başköy, Kale, Gölcüğez, Yiğitler, Yeşilada, Uğurlu, Saylan, Üçpınar, Fevzi çakmak, Günpınarı, Yeşilkent, Taşça, Gölevi, Elmalık, Çiğdem, Düzköy, Çınarlık, Aydıntepe, Döşemedibi, Bayramca, Dizdar, Çatak, Yazkonağı, Yeniköy, Yavı, Burunucu, Atatürk, Pelitliyatak, Hızarbaşıkumarlı ve Yüceler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Yeniakçaalan, Derbent, Yemişken, Eskiçokdeğirmen, Divanıtürk, Kayabaşı, Demircili, Kumru, Fizme, Konaklı, Ortaçokdeğirmen, Tekkeköy, Gökçeli, Yeniergen, Yalnızdam, Balı, Erikçeli, Ortaca, Kovancılı, Yukarıdamlalı, Şenyurt, Samur, Karacalı, Karaağaç, Duman, Çatılı, Ayvalı, Ağcaalantürk, Küçükakçakese, Kadıncık, Güneycik, Karacalar, Yenidivan, Akçadere, Esence, Ballık ve Avdullu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Damarlı, Direkli, İçyaka, Sarıca, Bulut, Çatak, Düzyayla, Güzelyayla, Ahmetli, Alanyurt, Konak, Akçalı, Bayıralan, Kozören, Karagöz, Karahasan, Aydoğan, Kuşluvan, Güzelyurt, Süleymaniye, Yuvapınar, Cihadiye, Paşapınar, Çetilli, Hürriyet, Gölköy ve Kale bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Aydınlar, Başçardak, Ulubey, Şahinkaya, Fındıklı, Belenyurt, Refahiye, Yenimahalle, Akoluk, Kardeşler, Kumrulu, Karakoca, Kirazlık, Çatallı, Çağlayan, Çukur, Yenisayaca, Gündüzlü, Güzelyurt, Kalıcak, Oyumgürgen, Doğlu, Yukarıkızılen, Akpınar, Eymür, Güvenköy, Cevizlik, Güvenyurt, Hocaoğlu, Kadıncık, Çubuklu, Durak, Elmaçukur, Ohtamış, Şekeroluk, Kumanlar, Uzunmahmut, Şıhlar ve Koşaca bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Yenipınar, Yeşilalan, Tatarcık, Terzili, Yazıcı, Yeşilyurt, Yukarıyaylacık, Karakoyunlu, Büyükakçakese, Çitlice, Çamlı, Yeniköy, Aşağıkozpınar, Tepe, Belalan, Koçcuğaz, Dip, Korgan, Yazlık, Durali, Çiftlik, Tepealan, Sarıalıç, Karakışla, Beypınarı, Aşağıyaylacık, Yukarıkozpınar ve Soğukpınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Tekke, İçeribükü, Yenicuma, İlküvez, Kuşlu, Akbaba, Cevizliyatak, Taşkesiği, Boras, Köklük, Çandır, Göksu, Kargalı, Mollalı, Eğribel, Hacıali, Çağlayan, Çınar, Kapılı, Çaybaşı, Aşıklı çakıllı, Namazlı, Çayır, Çay ve Cemallı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Terzili, Alembey, Pelitli, Bayramlı, Burhanettinköy, Dedeli, Zafer, Övündük, Dikence, Arpaköy, Güzelyalı (uzunisa), Kirazlimanı, Mubarek, Emen, Düz Mahalle, Selimiye, Yeni, Akkise, Kızılhisar, Boztepe, Zaferimilli, Öceli, Hürriyet, Taşbaşı, Yağızlı, Akyazı, Şenköy, Alınca, Yıldızlı, Güzelyalı, Şarkiye, Bahcelievler, Cumhuriyet, Uzunmusa, Yaraşlı, Yeşilköy, Çavuşlar, Eskipazar, Uzunisa, Ataköy, Aydınlık, Bahariye, Akçatepe, Aziziye, Artıklı, Altunyurt, Yemişli, Bucak, Karşıyaka, Düz, Bayadı, Şahincili, Gümüşköy, Durugöl, Oğmaca, Şenocak, Kayabaşı, Kısacık, Saray, Karapınar, Şirinevler, Orhaniye, Osmaniye, Kurtulmuş, Hacılar, Karaağaç, Karacaömer, Kökenli, Karapınarosb, Ortaköy, Gerce, Gökömer, Saraycık, Erenli, Işıklı, Hatipli, Kovancı, Nizamettin, Günören, Alisayvan, Düzköy, Topluca, Cumhuriyet (köy) ve Teyneli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Yeniceli, Kabataş Yeni, Yakacık, Belen, Ilıcak, Kayıncık, Şifa Suyu, Merkez, Alanbaşı, Düz, Kabataş, Alankent, Beylerli, Kuzköy, Ardıç ve Elbeyi bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Gelinkaya, Başköy, Karadüz, Dişkaya, Kabadüz, Yukarı Kirazdere, Harami, Gümüşdere, Gülpınar, Derinçay, Yeşilada, Akgüney, Yokuşdibi, Kirazdere, Özlükent ve Karakiraz bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Mustafalı, Alibey, Sayaca, Ambarcılı, Ayrılık, Tepealtı, Taşlıçay, Gülyalı, Hoşköy, Yeniköy, Kestane, Ürümbey ve Gülistan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Kurtköy, Yukarı Karlıtepe, Aşağı Karlıtepe, Başönü, Beylerce, Yoğunoluk, Kocaman, Kale, Merkez, Fatih, Kiraztepe, Ağcaalan, Kaynartaş, Derebaşı, Gaziler, Dumantepe, İkizce, Devecik, Şenbolluk, Düzmeşe, Kervansaray, Esentepe, Kurtluca ve Yunuskırığı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Terimli, Göller, Madenköy, Yeni, Güney, Sayacatürk, Elmaköy, Kıran, Kayatepe, Akkaya, Karşıyaka, Merkez, Dere, Çatalpınar, Keçili, Haşal, Ortaköy, İncirli ve Karahasan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Kutlular, Alacalar, Pelitözü, Aybastı, Koyunculu, Çakırlı, Sefalık, Beştam, Kayabaşı, Sağlık, Sarıyar, Toygar, Küçükyaka, Çukur, Hisarcık, Armutlu ve Zaferimilli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Sakargeriş, Akpınar, Kemal Paşa, Edirli, Yeni, Söken, Sarıyakup, Tepeli, Saitler, Örmeli, Kestaneyokuşu, Gümüşlü, Çamaş, Hisarbey, Budak, Akköy, Taşoluk, Uzunali, Sucuali, Giden ve Kocaman bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Merkez, Musalı, Bahçe, Çaltepe, Türkköyü, Göçbeyi, Yağmurlar, Yardere, Kavaklıdere, Maksutalan, Yavşan, Karabayır, Derebaşı, Yeşilce, Birebir, Arpaalan, Kale, Darıcabaşı, Alan, Mesudiye, Aşağıgökçe, Arıcılar, Güzle, Esatlı, Güneyce, Güzelce, Herközü, Üçyol, Topçam, Sarıca, Gölbaşı, Hamzalı, Dursunlu, Doğançam, Beyağaç, Çavdar, Çitliksarıca, Abdili, Armutkolu, Arıkmusa, Karacaören, Yukarıgökçe, Gülpınar, Yuvalı, Balıklı, Mahmudiye, Çukuralan, Konacık, Sarıyayla, Yeşilçit ve Ilışar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24