En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Çaybaşı, Fatsa, Ünye, Akkuş, Mesudiye, Korgan, Kumru, Gölköy, Çamaş, Kabadüz, Perşembe, Aybastı, Çatalpınar, Ulubey, Kabataş, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce ve Altınordu civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Çaybaşı, Çandır, Cemallı, Tekke, Boras, Taşkesiği, Mollalı, Yenicuma, Çay, Çınar, Kargalı, Namazlı, Eğribel, Kuşlu, Köklük, Çayır, Akbaba, Göksu, İlküvez, Çağlayan, Hacıali, İçeribükü, Aşıklı çakıllı, Cevizliyatak ve Kapılı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Yukarıtepe, Konakbaşı, Aslancami, Beyceli, Salihli, Geyikçeli, Sudere, Yusuflu, Karataş, Çömlekli, İnönü, Demirci, Mehmetakif, Dolunay, Meşebükü, Yukarıbahçeler, Başköy, Ayazlı, Yukarıardıç, Kılavuzömer, Küçükkoç, Gölköy, Aşağıyavaş, Yenidoğan, Sazcılar, Hıdırbeyli, Aşağıardıç, Ahmetler, Yassıtaş, Kösebucağı, Yeşiltepe, Aşağıtepe, Fatsa, Fatsa Osb, Örencik, Tahtabaş, Çötelü, Duayeri, Yeşilköy, Şerefiye, Düğünlük, İslamdağ, Eskiordu, Yeniyurt, Dereyurt, Bağlarca, Bahçeler, Yapraklı, Kurtuluş, Büyükkoç, Tayalı, Kayaca, Evkaf, Bolaman, Arpalık, Hatipli, Mustafakemalpaşa, Bozdağı, Yalıköy, Sefaköy, Bacanak, Bucaklı, Taşlıca, Kaleönü, Bülbül, Oluklu, Ilıca ve Hoylu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Kaledere, Çınarlık, Ünye, Düzköy, Cevizdere, Gölcüğez, Yavı, Yiğitler, Saylan, Nurettin, Hızarbaşıkumarlı, Çatak, Güzelyalı, Yüceler, Yeniköy, Pelitliyatak, Fevzi çakmak, Bayramca, Çakmak, Kaledibi, Fatih, Gölevi, Döşemedibi, Çatalpınar, Yeşilkent, Yenikent, Yazkonağı, Yenikızılcakese, Yeşilada, Sofutepesi, İpekyolu, Saraçlı, Liseler, Çiğdem, Aydıntepe, Denizbükü, Pınarbaşı, Çataltepe, Düzsaylan, Esenkale, Güzelkale, Sarıhalil, Taflancık, Karşıyaka, Günpınarı, İnkur, Göbü, Yaycı, Sahilköy, Hanyanı, Tekkiraz, Eskikızılcakese, Beylerce, Çınarcık, Tepeköy, Burunucu, Hamidiye, Gürecülü, Kadılar, Taşça, Elmalık, Ağıdere, Kuşçulu, Dereköy, Ortaköy, Şenyurt, Üçpınar, Çamurlu, Atatürk, Kocuklu, Başköy, Uğurlu, Killik, Nuriye, Dizdar, Kale, Keş, Hızabaşıgünlük ve Orta Yılmazlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Akkuş, Karaçal, Yukarıdüğencili, Külekçili, Gökçebayır, Meyvalı, Kuşçulu, Çayıralan, Düğencili, Yeni, Ambargürgen, Kemikgeriş, Esentepe, Kurtboğaz, Ketendere, Salman, Şahinköy, Ormancık, Çukurköy, Ceyhanlı, Tuzakköy, Yeşilköy, Koçcuvaz, Dağyolu, Çaldere, Yolbaşı, Akpınar, Çamalan, Çamlıca, Kargı, Yeşilgüneycik, Gürgenliyatak, Subaşı, Merkez ve Çavdar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Beyağaç, Yağmurlar, Yeşilce, Maksutalan, Musalı, Güzelce, Karabayır, Esatlı, Üçyol, Türkköyü, Karacaören, Birebir, Sarıyayla, Yuvalı, Mesudiye, Mahmudiye, Yeşilçit, Abdili, Herközü, Bahçe, Yavşan, Hamzalı, Güzle, Göçbeyi, Gölbaşı, Sarıca, Aşağıgökçe, Kavaklıdere, Merkez, Arpaalan, Arıcılar, Güneyce, Derebaşı, Konacık, Kale, Darıcabaşı, Alan, Yukarıgökçe, Dursunlu, Çitliksarıca, Yardere, Topçam, Ilışar, Çavdar, Arıkmusa, Çaltepe, Doğançam, Armutkolu, Balıklı, Gülpınar ve Çukuralan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Karakışla, Terzili, Tepealan, Tatarcık, Soğukpınar, Koçcuğaz, Çiftlik, Karakoyunlu, Yenipınar, Beypınarı, Yeşilalan, Yeşilyurt, Sarıalıç, Büyükakçakese, Durali, Belalan, Çitlice, Yeniköy, Yukarıkozpınar, Tepe, Korgan, Yazıcı, Yazlık, Çamlı, Aşağıyaylacık, Dip, Aşağıkozpınar ve Yukarıyaylacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Çatılı, Esence, Kovancılı, Karaağaç, Demircili, Derbent, Ortaçokdeğirmen, Balı, Kayabaşı, Kumru, Divanıtürk, Yalnızdam, Akçadere, Karacalar, Yenidivan, Yeniergen, Karacalı, Ortaca, Erikçeli, Kadıncık, Tekkeköy, Yemişken, Güneycik, Duman, Şenyurt, Yukarıdamlalı, Konaklı, Gökçeli, Avdullu, Ballık, Ayvalı, Fizme, Samur, Eskiçokdeğirmen, Yeniakçaalan, Ağcaalantürk ve Küçükakçakese bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Kuşluvan, Damarlı, Direkli, Çatak, Yuvapınar, Güzelyayla, Hürriyet, Karahasan, Güzelyurt, Paşapınar, Bayıralan, Ahmetli, Cihadiye, Alanyurt, Düzyayla, Aydoğan, Çetilli, Kozören, Karagöz, Gölköy, Kale, İçyaka, Akçalı, Sarıca, Bulut, Konak ve Süleymaniye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Kocaman, Edirli, Saitler, Kemal Paşa, Sarıyakup, Sakargeriş, Çamaş, Gümüşlü, Hisarbey, Taşoluk, Uzunali, Budak, Akpınar, Sucuali, Tepeli, Giden, Örmeli, Söken, Akköy, Yeni ve Kestaneyokuşu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Yukarı Kirazdere, Gülpınar, Başköy, Yokuşdibi, Kirazdere, Dişkaya, Gelinkaya, Harami, Karadüz, Yeşilada, Kabadüz, Derinçay, Gümüşdere, Akgüney, Karakiraz ve Özlükent bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Perşembe, Hamidiye, Beyli, Kutluca, Soğukpınar, Kovanlı, Çamarası, Yarlı, Kozağzı, Kurtuluş, Saray, Babalı, Kırlı, Yazlık, Şenyurt, Kacalı, Sırakovancı, Ortatepe, Anaç, Tepecik, Çerli, Doğan, Çınar, Alınca, Tepeköy, Kuyluca, Aziziye, Bolatlı, Ekinciler, İstanbulboğazı, Düz, Yeniköy, Mersin, Neneli, Yeniöz, Dereiçi, Selimiye, Tarlacık, Boğazcık, Çaytepe, Medreseönü, Efirli, Gündoğdu, Güzelyurt ve Ramazan bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Armutlu, Beştam, Sarıyar, Alacalar, Hisarcık, Kutlular, Küçükyaka, Çakırlı, Sefalık, Zaferimilli, Pelitözü, Aybastı, Çukur, Kayabaşı, Koyunculu, Toygar ve Sağlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Haşal, Elmaköy, Terimli, Göller, Madenköy, Dere, Akkaya, Keçili, Karahasan, Kayatepe, Güney, Kıran, İncirli, Yeni, Ortaköy, Merkez, Çatalpınar, Sayacatürk ve Karşıyaka bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Ulubey, Eymür, Ohtamış, Belenyurt, Güvenyurt, Çağlayan, Kardeşler, Yukarıkızılen, Gündüzlü, Uzunmahmut, Karakoca, Akpınar, Güvenköy, Cevizlik, Yenisayaca, Oyumgürgen, Şahinkaya, Elmaçukur, Şekeroluk, Güzelyurt, Başçardak, Aydınlar, Kirazlık, Fındıklı, Hocaoğlu, Kadıncık, Refahiye, Kumanlar, Çatallı, Kalıcak, Çubuklu, Kumrulu, Çukur, Akoluk, Durak, Şıhlar, Koşaca, Doğlu ve Yenimahalle bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Ardıç, Şifa Suyu, Düz, Elbeyi, Kayıncık, Kabataş, Belen, Ilıcak, Yakacık, Alanbaşı, Kuzköy, Alankent, Merkez, Yeniceli, Kabataş Yeni ve Beylerli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Ambarcılı, Ürümbey, Gülistan, Alibey, Sayaca, Gülyalı, Yeniköy, Kestane, Taşlıçay, Hoşköy, Ayrılık, Tepealtı ve Mustafalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Gürgentepe, Alaseher, Gültepe, Bahtiyarlar, Cumhuriyet, Muratçık, Hasancık, Işıktepe, Şirinköy, Okçabel, Tepeköy, Ağızlar, Akyurt, Gülbelen, Göller, Tuzla, Eskiköy ve Tikenlice bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Yunuskırığı, Derebaşı, Aşağı Karlıtepe, Yoğunoluk, Kocaman, Esentepe, Merkez, Gaziler, Şenbolluk, Kaynartaş, Kale, Dumantepe, Kiraztepe, Ağcaalan, Başönü, Beylerce, Kurtluca, Devecik, Kurtköy, Düzmeşe, İkizce, Yukarı Karlıtepe, Fatih ve Kervansaray bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Boztepe, Yeni, Emen, Işıklı, Övündük, Düz, Dikence, Düzköy, Ortaköy, Zafer, Oğmaca, Osmaniye, Alınca, Selimiye, Saraycık, Yağızlı, Gümüşköy, Kovancı, Şenköy, Yıldızlı, Uzunmusa, Kökenli, Uzunisa, Alembey, Alisayvan, Karacaömer, Aydınlık, Akçatepe, Saray, Bayadı, Orhaniye, Yaraşlı, Yeşilköy, Teyneli, Bayramlı, Gerce, Kayabaşı, Mubarek, Güzelyalı, Zaferimilli, Karaağaç, Cumhuriyet, Hatipli, Taşbaşı, Kısacık, Artıklı, Yemişli, Şahincili, Akyazı, Cumhuriyet (köy), Hürriyet, Dedeli, Şirinevler, Karapınar, Bucak, Şarkiye, Gökömer, Kirazlimanı, Durugöl, Bahariye, Düz Mahalle, Kızılhisar, Erenli, Hacılar, Aziziye, Öceli, Karapınarosb, Burhanettinköy, Nizamettin, Güzelyalı (uzunisa), Bahcelievler, Çavuşlar, Arpaköy, Pelitli, Karşıyaka, Topluca, Kurtulmuş, Ataköy, Akkise, Günören, Terzili, Şenocak, Eskipazar ve Altunyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.