En Yakın Çekici

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Umut Oto Kurtarma
Umut Can Çalış
8.Ayı 20 Başarılı İş
Ordu Oto Kurtarma
Kadem Şahin
1.Yılı 84 Başarılı İş
Yücebaş Oto Yol Yardım
Furkan Yücebaş
9.Ayı 62 Başarılı İş
Yücebaş Kardeşler Oto Kurtarma
Cihan Yücebaş
1.Yılı 308 Başarılı İş
Fatsa Alya Oto Kurtarma
Akın Tokatlı
5.Ayı 50 Başarılı İş
Express Oto Kurtarma
Yunus Emre Kuşlu
1.Yılı 198 Başarılı İş
Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici gece gündüz kar kış demeden sizlere oto yol yardım hizmeti veriyor. Her türlü hava muhalefetinde oto kurtarma için bizi arayabilirsiniz.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında bizi ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Otomobilinizi en yakın sanayiye mi çektirmek istiyorsunuz? Bizi arayın bulunduğunuz noktadan sizi alıp en yakın sanayiye çekelim. Oto çekici hizmetimiz ile araçlarınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için 24 saat hizmet veriyoruz. Ordu bölgesinde 24 saat boyunca bizi arayın. Her şey yolunda giderken birden yolda kaldınız. Neyse ki Ordu Çekici size çok yakın. Yol yardım asist hizmeti için hemen şimdi arayın. Otomobil çekici gerektiğinde Ordu araç çekici profesyonel çekici ağıyla size En Yakın Çekici ekibi yönlendiriyor ve aracınızı anında çekiyor. Arayın aracınızı güvenli ve ucuz şekilde çekelim.

Aracınızın arıza yapması durumunda mağduriyetinizi gidermek için Altınordu Çekici, Mesudiye Çekici, Fatsa Çekici, İkizce Çekici, Akkuş Çekici, Ulubey Çekici, Korgan Çekici, Çamaş Çekici, Gürgentepe Çekici, Gülyalı Çekici, Çaybaşı Çekici, Gölköy Çekici, Kabadüz Çekici, Ünye Çekici, Aybastı Çekici, Kabataş Çekici, Perşembe Çekici, Kumru Çekici ve Çatalpınar Çekici olarak 24 saat çekici hizmet veriyoruz. Ordu bölgesinde 7 gün 24 saat bizi arayın.

En Yakın Çekici profesyonel Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma hizmeti ile sizlere destek olmaktadır.

Tehlikesiz bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri
Ordu Oto Kurtarma

Ordu oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. En olmadık koşullarda bile oluşmuş olan mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım. Gece gündüz hiç fark etmez bir telefonla emrinizdeyiz.

Ordu Oto Çekici

Ordu oto çekici bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı belirler ve mağduriyetinizi çabucak giderir. Oto çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın. Size en uygun fiyatlı çekici ekibi yönlendirelim.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Ordu veya civarından araç mı satın aldınız? Aracınızı nasıl taşıyacağınızı mı düşünüyorsunuz? Deneyimli sıfır araç taşıma ağımızla yardımınıza koşuyoruz. 7/24 arayarak bizden destek alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinde numaramız tek

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu bölgesinde çoklu araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? En uygun fiyatlı çoklu araç taşıma hizmetini bizden alabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Size özel taşıma fiyatımızla tanışın. Paranız cebinizde kalsın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Cumhuriyet, Emen, Akkise, Altunyurt, Taşbaşı, Kayabaşı, Gümüşköy, Şarkiye, Kirazlimanı, Akçatepe, Alisayvan, Öceli, Dikence, Hürriyet, Kökenli, Yıldızlı, Bayadı, Durugöl, Yaraşlı, Artıklı, Boztepe, Günören, Kurtulmuş, Kovancı, Alınca, Şirinevler, Bucak, Şahincili, Karaağaç, Bayramlı, Karacaömer, Güzelyalı (uzunisa), Düzköy, Saray, Bahariye, Yeni, Topluca, Teyneli, Dedeli, Düz Mahalle, Karşıyaka, Yağızlı, Arpaköy, Karapınar, Hacılar, Selimiye, Zafer, Aziziye, Işıklı, Pelitli, Burhanettinköy, Terzili, Mubarek, Şenocak, Uzunisa, Eskipazar, Gökömer, Oğmaca, Hatipli, Aydınlık, Uzunmusa, Saraycık, Alembey, Övündük, Ataköy, Zaferimilli, Osmaniye, Düz, Yeşilköy, Güzelyalı, Kızılhisar, Yemişli, Şenköy, Kısacık, Nizamettin, Gerce, Ortaköy, Çavuşlar, Akyazı, Karapınarosb, Cumhuriyet (köy), Orhaniye, Erenli ve Bahcelievler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Derebaşı, Güneyce, Çukuralan, Sarıyayla, Çaltepe, Sarıca, Yuvalı, Alan, Karabayır, Arıkmusa, Yağmurlar, Yeşilçit, Ilışar, Mahmudiye, Karacaören, Türkköyü, Balıklı, Güzle, Yardere, Arıcılar, Herközü, Merkez, Darıcabaşı, Aşağıgökçe, Yavşan, Beyağaç, Armutkolu, Maksutalan, Topçam, Konacık, Bahçe, Hamzalı, Esatlı, Doğançam, Kavaklıdere, Yeşilce, Çitliksarıca, Göçbeyi, Gölbaşı, Musalı, Birebir, Arpaalan, Üçyol, Abdili, Kale, Dursunlu, Mesudiye, Güzelce, Gülpınar, Yukarıgökçe ve Çavdar bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz İslamdağ, Düğünlük, Örencik, Yeşilköy, Bucaklı, Yukarıardıç, Eskiordu, Yeşiltepe, Çötelü, Hatipli, Sazcılar, Dereyurt, Kaleönü, Yusuflu, Yukarıtepe, Taşlıca, Beyceli, Bülbül, Hıdırbeyli, Dolunay, Fatsa, Evkaf, Başköy, Gölköy, Hoylu, Tayalı, Ayazlı, Yenidoğan, Aşağıyavaş, Konakbaşı, İnönü, Karataş, Salihli, Bacanak, Kösebucağı, Bağlarca, Bahçeler, Kayaca, Büyükkoç, Yalıköy, Ilıca, Yukarıbahçeler, Çömlekli, Fatsa Osb, Aşağıtepe, Yassıtaş, Tahtabaş, Aslancami, Sefaköy, Duayeri, Kılavuzömer, Mehmetakif, Meşebükü, Geyikçeli, Sudere, Oluklu, Şerefiye, Mustafakemalpaşa, Ahmetler, Bolaman, Yeniyurt, Bozdağı, Demirci, Aşağıardıç, Arpalık, Küçükkoç, Kurtuluş ve Yapraklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Kiraztepe, Beylerce, Devecik, Kaynartaş, Esentepe, Gaziler, Dumantepe, Kocaman, Kurtköy, Kurtluca, Ağcaalan, Yoğunoluk, Derebaşı, Düzmeşe, Kervansaray, Kale, Yukarı Karlıtepe, Fatih, Merkez, Şenbolluk, Başönü, Aşağı Karlıtepe, İkizce ve Yunuskırığı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Yukarıdüğencili, Çamalan, Çaldere, Kuşçulu, Akkuş, Meyvalı, Gökçebayır, Ambargürgen, Akpınar, Kargı, Koçcuvaz, Karaçal, Çayıralan, Gürgenliyatak, Düğencili, Salman, Esentepe, Ormancık, Ceyhanlı, Tuzakköy, Subaşı, Çamlıca, Çavdar, Yeşilköy, Dağyolu, Çukurköy, Yeni, Yolbaşı, Ketendere, Kurtboğaz, Kemikgeriş, Külekçili, Merkez, Yeşilgüneycik ve Şahinköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Koşaca, Güvenköy, Kumanlar, Ulubey, Fındıklı, Kirazlık, Kalıcak, Aydınlar, Uzunmahmut, Akpınar, Yukarıkızılen, Gündüzlü, Çağlayan, Yenisayaca, Kumrulu, Şekeroluk, Elmaçukur, Güvenyurt, Hocaoğlu, Ohtamış, Şahinkaya, Belenyurt, Durak, Doğlu, Eymür, Akoluk, Oyumgürgen, Çatallı, Çubuklu, Başçardak, Çukur, Şıhlar, Cevizlik, Kadıncık, Refahiye, Kardeşler, Karakoca, Güzelyurt ve Yenimahalle bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Çitlice, Soğukpınar, Yenipınar, Aşağıkozpınar, Yazlık, Tatarcık, Karakışla, Durali, Yeniköy, Büyükakçakese, Yeşilyurt, Yeşilalan, Aşağıyaylacık, Çiftlik, Yukarıkozpınar, Beypınarı, Koçcuğaz, Terzili, Tepealan, Dip, Sarıalıç, Tepe, Karakoyunlu, Yazıcı, Korgan, Çamlı, Belalan ve Yukarıyaylacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Tepeli, Örmeli, Akpınar, Kocaman, Taşoluk, Saitler, Çamaş, Yeni, Giden, Sarıyakup, Söken, Uzunali, Edirli, Hisarbey, Budak, Kestaneyokuşu, Gümüşlü, Sucuali, Akköy, Kemal Paşa ve Sakargeriş bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Ağızlar, Işıktepe, Göller, Eskiköy, Muratçık, Tepeköy, Gültepe, Akyurt, Gülbelen, Okçabel, Şirinköy, Gürgentepe, Tuzla, Tikenlice, Hasancık, Cumhuriyet, Bahtiyarlar ve Alaseher bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Sayaca, Gülyalı, Tepealtı, Alibey, Taşlıçay, Kestane, Ayrılık, Mustafalı, Yeniköy, Hoşköy, Gülistan, Ambarcılı ve Ürümbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Aşıklı çakıllı, Mollalı, Çay, Eğribel, Göksu, Yenicuma, Çaybaşı, Kapılı, Köklük, Taşkesiği, Akbaba, Çınar, Hacıali, Çayır, Çandır, Kuşlu, Tekke, Çağlayan, İlküvez, Cevizliyatak, İçeribükü, Boras, Cemallı, Kargalı ve Namazlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Alanyurt, Bayıralan, İçyaka, Damarlı, Sarıca, Kale, Konak, Akçalı, Ahmetli, Karagöz, Aydoğan, Güzelyayla, Hürriyet, Direkli, Bulut, Süleymaniye, Yuvapınar, Çatak, Paşapınar, Cihadiye, Çetilli, Kozören, Karahasan, Gölköy, Kuşluvan, Düzyayla ve Güzelyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Yokuşdibi, Başköy, Yukarı Kirazdere, Karakiraz, Gelinkaya, Dişkaya, Akgüney, Gülpınar, Özlükent, Yeşilada, Gümüşdere, Karadüz, Kabadüz, Harami, Derinçay ve Kirazdere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Hızarbaşıkumarlı, Yenikent, Üçpınar, Hızabaşıgünlük, Yenikızılcakese, Sofutepesi, Hamidiye, Aydıntepe, Çınarlık, Pelitliyatak, Esenkale, Eskikızılcakese, Yazkonağı, Yeşilada, Güzelyalı, Fevzi çakmak, Yüceler, Tekkiraz, Yeniköy, Güzelkale, Yavı, Nurettin, Karşıyaka, Günpınarı, Çiğdem, Dizdar, Çatalpınar, Yiğitler, Liseler, Dereköy, Elmalık, Çatak, İnkur, Keş, Orta Yılmazlar, Başköy, Atatürk, Fatih, Kadılar, Ortaköy, Kaledere, Yeşilkent, Taşça, Gölcüğez, Killik, Hanyanı, Beylerce, Pınarbaşı, Denizbükü, Cevizdere, Kuşçulu, İpekyolu, Çınarcık, Gürecülü, Nuriye, Sahilköy, Saylan, Göbü, Düzköy, Kale, Gölevi, Taflancık, Bayramca, Ağıdere, Burunucu, Saraçlı, Çataltepe, Kaledibi, Sarıhalil, Çamurlu, Çakmak, Kocuklu, Düzsaylan, Ünye, Döşemedibi, Yaycı, Şenyurt, Tepeköy ve Uğurlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Kayabaşı, Aybastı, Sarıyar, Alacalar, Pelitözü, Koyunculu, Sağlık, Beştam, Armutlu, Zaferimilli, Çakırlı, Toygar, Hisarcık, Sefalık, Küçükyaka, Kutlular ve Çukur bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Ardıç, Merkez, Elbeyi, Yakacık, Alankent, Kabataş, Belen, Kuzköy, Şifa Suyu, Kabataş Yeni, Düz, Kayıncık, Alanbaşı, Ilıcak, Beylerli ve Yeniceli bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Yeniköy, Efirli, Tepeköy, Kutluca, Bolatlı, İstanbulboğazı, Tepecik, Çamarası, Ortatepe, Soğukpınar, Kozağzı, Aziziye, Tarlacık, Yarlı, Yeniöz, Kacalı, Selimiye, Şenyurt, Medreseönü, Babalı, Kurtuluş, Güzelyurt, Çaytepe, Mersin, Gündoğdu, Ramazan, Çerli, Alınca, Kırlı, Sırakovancı, Doğan, Düz, Perşembe, Çınar, Neneli, Beyli, Dereiçi, Kovanlı, Saray, Anaç, Ekinciler, Boğazcık, Yazlık, Kuyluca ve Hamidiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Yemişken, Duman, Gökçeli, Demircili, Avdullu, Tekkeköy, Yukarıdamlalı, Samur, Erikçeli, Küçükakçakese, Çatılı, Şenyurt, Ayvalı, Balı, Yalnızdam, Fizme, Karacalar, Ortaca, Ağcaalantürk, Derbent, Kovancılı, Kumru, Akçadere, Divanıtürk, Kayabaşı, Güneycik, Ballık, Karacalı, Yenidivan, Karaağaç, Yeniergen, Kadıncık, Konaklı, Yeniakçaalan, Eskiçokdeğirmen, Esence ve Ortaçokdeğirmen bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Elmaköy, Keçili, Karahasan, Merkez, Haşal, Güney, İncirli, Karşıyaka, Dere, Sayacatürk, Göller, Ortaköy, Terimli, Kıran, Çatalpınar, Yeni, Akkaya, Madenköy ve Kayatepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Enyakincekici.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.