En Yakın Çekici

0 (544) 724 1 724 Sen neredeysen orada
WhatsApp hattı WhatsApp ile mesaj gönder
En Yakın Çekici Telefon:0544 724 1 724

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ordu Çekici

Ordu Çekici - Ordu Kurtarıcı

Ordu Çekici firmaları için doğru yerdesiniz. Hemen oto çekici için şimdi arayın. size yardımcı olalım.

Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim
Ordu ilinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0544 724 1 724 nolu telefonu ara, Ordu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Ordu Çekici hizmetimiz ile Ordu ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0544 724 1 724 nolu telefonu arayın, Ordu Çekici mizi hemen yönlendirelim.

Ordu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Ordu ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen şimdi bizi arayın. Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmaları arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ordu Çekici firmaları için hemen arayın. Haftanın 7 günü 24 saat Ordu Çekici sizlere araç yol yardım hizmet vermektedir. Bölgenin en ekonomik çekici hizmeti için En Yakın Çekici çağrı merkezini arayın. 0544 724 1 724 Türkiye'nin her yerinde 7/24 oto yol yardımı konusunda tek numara 0544 724 1 724 Arayın mağduriyetinizi giderelim.

Ordu genelinde 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz Çaybaşı, Gürgentepe, Fatsa, Ünye, İkizce, Gölköy, Gülyalı, Aybastı, Kabataş, Korgan, Akkuş, Çamaş, Kumru, Kabadüz, Altınordu, Perşembe, Çatalpınar, Mesudiye ve Ulubey civarında da güvenli ve hesaplı olarak sunmaktadır. Hemen şimdi arayın. 0544 724 1 724

Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayın.

Kazasız belası bir yolculuk sizinle olsun.

Ordu Oto Çekici Hizmetleri

Ordu Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Ordu oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Ordu oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Ordu Oto Çekici

Ordu Çekici her türlü şartta yağmur çamur dolu demeden size En Yakın Çekici ekibini yönlendirerek sorununuzu anında çözer. Bünyesindeki firmalar arasından size en yakın olanı oto çekici hizmetini belirler ve mağduriyetinizi tek seferde çözer.

Ordu Sıfır Araç Taşıma

Araç satın aldınız ve aracınızın galeriden alarak dilediğiniz noktaya taşımak istiyorsunuz? Sıfır araç taşıma için doğru yerdesiniz. Ordu bölgesinde 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ordu Çoklu Araç Taşıma

Ordu içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.

Ordu Çekici Hizmet Bölgeleri

Çaybaşı Çekici

Çaybaşı Çekicimiz Cevizliyatak, Kapılı, Çağlayan, Namazlı, Kuşlu, Çandır, Çaybaşı, İlküvez, Taşkesiği, Yenicuma, Aşıklı çakıllı, Akbaba, Çayır, Tekke, Göksu, Boras, Çay, Köklük, Çınar, Kargalı, İçeribükü, Eğribel, Mollalı, Hacıali ve Cemallı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gürgentepe Çekici

Gürgentepe Çekicimiz Akyurt, Göller, Tuzla, Gülbelen, Gürgentepe, Ağızlar, Eskiköy, Bahtiyarlar, Alaseher, Cumhuriyet, Muratçık, Gültepe, Hasancık, Şirinköy, Tepeköy, Işıktepe, Okçabel ve Tikenlice bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Fatsa Çekici

Fatsa Çekicimiz Küçükkoç, Bucaklı, Çötelü, Kayaca, Kurtuluş, Düğünlük, Yusuflu, Yukarıardıç, Yalıköy, Yeniyurt, Tahtabaş, Hatipli, Salihli, Karataş, Oluklu, Sazcılar, Dolunay, Meşebükü, Yassıtaş, Bacanak, Kaleönü, İslamdağ, Bağlarca, Yenidoğan, Ayazlı, Fatsa, Demirci, Çömlekli, Büyükkoç, Şerefiye, İnönü, Kösebucağı, Yeşiltepe, Beyceli, Hıdırbeyli, Mustafakemalpaşa, Sudere, Yeşilköy, Sefaköy, Konakbaşı, Kılavuzömer, Yukarıtepe, Duayeri, Bülbül, Taşlıca, Aşağıardıç, Ahmetler, Aslancami, Mehmetakif, Evkaf, Eskiordu, Dereyurt, Fatsa Osb, Geyikçeli, Bolaman, Arpalık, Başköy, Ilıca, Bahçeler, Aşağıyavaş, Tayalı, Yukarıbahçeler, Örencik, Gölköy, Hoylu, Bozdağı, Aşağıtepe ve Yapraklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ünye Çekici

Ünye Çekicimiz Kale, Nuriye, Elmalık, Kuşçulu, Ortaköy, Atatürk, Tekkiraz, Taflancık, Düzsaylan, Hamidiye, Bayramca, Nurettin, Çataltepe, Çiğdem, Kaledibi, Keş, Yiğitler, Yavı, Burunucu, İpekyolu, Gürecülü, Yaycı, Cevizdere, Beylerce, Taşça, Çınarlık, Fevzi çakmak, Pelitliyatak, Çatalpınar, Ünye, Ağıdere, Yenikızılcakese, Sarıhalil, Sofutepesi, Karşıyaka, Orta Yılmazlar, Saraçlı, Pınarbaşı, Hızabaşıgünlük, Saylan, İnkur, Yeşilkent, Hanyanı, Yenikent, Fatih, Düzköy, Esenkale, Başköy, Çatak, Eskikızılcakese, Göbü, Gölcüğez, Sahilköy, Güzelkale, Güzelyalı, Kadılar, Yüceler, Çınarcık, Dereköy, Yeniköy, Uğurlu, Şenyurt, Tepeköy, Üçpınar, Çamurlu, Kaledere, Günpınarı, Gölevi, Aydıntepe, Killik, Döşemedibi, Liseler, Hızarbaşıkumarlı, Çakmak, Denizbükü, Dizdar, Yazkonağı, Yeşilada ve Kocuklu bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

İkizce Çekici

İkizce Çekicimiz Merkez, Yukarı Karlıtepe, Kaynartaş, Aşağı Karlıtepe, Kale, Kurtköy, Yoğunoluk, Devecik, Fatih, Kiraztepe, Ağcaalan, Derebaşı, Gaziler, Başönü, Dumantepe, Kocaman, İkizce, Şenbolluk, Düzmeşe, Kervansaray, Esentepe, Beylerce, Kurtluca ve Yunuskırığı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gölköy Çekici

Gölköy Çekicimiz Paşapınar, Bayıralan, Alanyurt, Aydoğan, Düzyayla, Hürriyet, Kale, Damarlı, Cihadiye, Konak, Gölköy, Akçalı, Bulut, Karagöz, Ahmetli, Karahasan, Sarıca, Direkli, Kuşluvan, Güzelyurt, Süleymaniye, Yuvapınar, Çetilli, Güzelyayla, Çatak, İçyaka ve Kozören bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Gülyalı Çekici

Gülyalı Çekicimiz Sayaca, Kestane, Mustafalı, Taşlıçay, Gülistan, Ambarcılı, Hoşköy, Ürümbey, Ayrılık, Tepealtı, Gülyalı, Yeniköy ve Alibey bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Aybastı Çekici

Aybastı Çekicimiz Alacalar, Toygar, Kayabaşı, Çukur, Beştam, Zaferimilli, Armutlu, Koyunculu, Sağlık, Pelitözü, Çakırlı, Aybastı, Sefalık, Sarıyar, Kutlular, Küçükyaka ve Hisarcık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabataş Çekici

Kabataş Çekicimiz Kayıncık, Kuzköy, Şifa Suyu, Merkez, Kabataş Yeni, Alankent, Beylerli, Belen, Elbeyi, Alanbaşı, Düz, Ardıç, Ilıcak, Kabataş, Yeniceli ve Yakacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Korgan Çekici

Korgan Çekicimiz Yazlık, Çitlice, Çiftlik, Koçcuğaz, Tepe, Belalan, Dip, Yeşilalan, Karakışla, Beypınarı, Tepealan, Tatarcık, Terzili, Yeniköy, Yukarıkozpınar, Karakoyunlu, Soğukpınar, Durali, Yazıcı, Yeşilyurt, Korgan, Aşağıkozpınar, Büyükakçakese, Çamlı, Aşağıyaylacık, Sarıalıç, Yenipınar ve Yukarıyaylacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Akkuş Çekici

Akkuş Çekicimiz Ormancık, Akpınar, Ambargürgen, Merkez, Çamlıca, Yeni, Esentepe, Kargı, Salman, Külekçili, Şahinköy, Akkuş, Çavdar, Dağyolu, Ceyhanlı, Çaldere, Çayıralan, Kurtboğaz, Karaçal, Kemikgeriş, Subaşı, Çukurköy, Gökçebayır, Tuzakköy, Yeşilgüneycik, Yeşilköy, Ketendere, Koçcuvaz, Düğencili, Yukarıdüğencili, Yolbaşı, Çamalan, Kuşçulu, Gürgenliyatak ve Meyvalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çamaş Çekici

Çamaş Çekicimiz Akpınar, Çamaş, Uzunali, Örmeli, Budak, Taşoluk, Gümüşlü, Kocaman, Sarıyakup, Kestaneyokuşu, Tepeli, Söken, Kemal Paşa, Yeni, Sakargeriş, Hisarbey, Akköy, Giden, Sucuali, Edirli ve Saitler bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kumru Çekici

Kumru Çekicimiz Avdullu, Karacalar, Gökçeli, Küçükakçakese, Eskiçokdeğirmen, Divanıtürk, Kovancılı, Erikçeli, Duman, Şenyurt, Balı, Yeniakçaalan, Ortaçokdeğirmen, Tekkeköy, Yeniergen, Yalnızdam, Kumru, Yukarıdamlalı, Fizme, Derbent, Konaklı, Yemişken, Kayabaşı, Yenidivan, Ballık, Çatılı, Akçadere, Samur, Ayvalı, Esence, Güneycik, Ortaca, Ağcaalantürk, Karaağaç, Kadıncık, Demircili ve Karacalı bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kabadüz Çekici

Kabadüz Çekicimiz Akgüney, Yukarı Kirazdere, Harami, Yeşilada, Dişkaya, Özlükent, Gülpınar, Karakiraz, Kirazdere, Gelinkaya, Kabadüz, Karadüz, Derinçay, Gümüşdere, Başköy ve Yokuşdibi bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Altınordu Çekici

Altınordu Çekicimiz Dedeli, Cumhuriyet, Eskipazar, Kızılhisar, Şenköy, Orhaniye, Ortaköy, Günören, Mubarek, Akkise, Karacaömer, Hacılar, Arpaköy, Altunyurt, Gerce, Karaağaç, Zafer, Bayramlı, Selimiye, Işıklı, Kirazlimanı, Bayadı, Güzelyalı (uzunisa), Düzköy, Bahariye, Saray, Osmaniye, Şahincili, Durugöl, Yaraşlı, Kökenli, Düz Mahalle, Bahcelievler, Aziziye, Artıklı, Boztepe, Yemişli, Yıldızlı, Bucak, Akyazı, Yeni, Uzunmusa, Yağızlı, Yeşilköy, Çavuşlar, Uzunisa, Alembey, Ataköy, Aydınlık, Akçatepe, Alınca, Cumhuriyet (köy), Dikence, Hatipli, Kayabaşı, Şirinevler, Gökömer, Emen, Gümüşköy, Alisayvan, Pelitli, Öceli, Hürriyet, Övündük, Taşbaşı, Teyneli, Güzelyalı, Şenocak, Kısacık, Kurtulmuş, Oğmaca, Düz, Karapınar, Topluca, Zaferimilli, Kovancı, Karşıyaka, Saraycık, Burhanettinköy, Erenli, Nizamettin, Şarkiye, Karapınarosb ve Terzili bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Perşembe Çekici

Perşembe Çekicimiz Çınar, Dereiçi, Perşembe, Beyli, Ekinciler, Şenyurt, Yeniköy, Yazlık, Yeniöz, Tepecik, Tepeköy, Yarlı, Doğan, Kurtuluş, Mersin, Medreseönü, Kutluca, Kuyluca, Hamidiye, Tarlacık, Çerli, Sırakovancı, Ramazan, Neneli, Ortatepe, Saray, Soğukpınar, Selimiye, Kovanlı, Alınca, Aziziye, Düz, Kırlı, İstanbulboğazı, Anaç, Babalı, Boğazcık, Bolatlı, Çaytepe, Efirli, Gündoğdu, Güzelyurt, Kacalı, Kozağzı ve Çamarası bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Çatalpınar Çekici

Çatalpınar Çekicimiz Kayatepe, Çatalpınar, Karşıyaka, Elmaköy, Göller, Akkaya, Haşal, Karahasan, Madenköy, Sayacatürk, Merkez, Keçili, Kıran, İncirli, Güney, Yeni, Ortaköy, Terimli ve Dere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Mesudiye Çekici

Mesudiye Çekicimiz Abdili, Sarıca, Güneyce, Ilışar, Mahmudiye, Beyağaç, Arpaalan, Armutkolu, Güzelce, Üçyol, Balıklı, Çukuralan, Yuvalı, Karacaören, Hamzalı, Gülpınar, Gölbaşı, Yavşan, Topçam, Çitliksarıca, Karabayır, Merkez, Çavdar, Derebaşı, Musalı, Arıkmusa, Herközü, Yeşilce, Bahçe, Birebir, Konacık, Kale, Maksutalan, Darıcabaşı, Çaltepe, Sarıyayla, Alan, Yeşilçit, Mesudiye, Aşağıgökçe, Dursunlu, Türkköyü, Arıcılar, Güzle, Kavaklıdere, Esatlı, Doğançam, Göçbeyi, Yağmurlar, Yukarıgökçe ve Yardere bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Ulubey Çekici

Ulubey Çekicimiz Uzunmahmut, Yenimahalle, Kardeşler, Akoluk, Karakoca, Kalıcak, Doğlu, Gündüzlü, Elmaçukur, Kirazlık, Hocaoğlu, Cevizlik, Şıhlar, Güzelyurt, Ulubey, Şahinkaya, Refahiye, Kumrulu, Aydınlar, Başçardak, Akpınar, Belenyurt, Ohtamış, Şekeroluk, Yenisayaca, Oyumgürgen, Yukarıkızılen, Çatallı, Çağlayan, Çukur, Eymür, Fındıklı, Güvenköy, Güvenyurt, Kadıncık, Çubuklu, Durak, Kumanlar ve Koşaca bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

"En Yakın Çekici"

0 544 724 17 24