En Yakın Çekici

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Selimiye Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Diri Oto Kurtarma
Mehmet Diri
1.Yılı 78 Başarılı İş
Karaca Oto Kurtarma
Emin Karaca
6.Yılı 324 Başarılı İş
Karapınar Oto Kurtarma
Muhammed Karaca
9.Ayı 74 Başarılı İş
Güvenç Oto Kurtarma
Hacı Güvenç
7.Ayı 18 Başarılı İş
Ereğli Oto Kurtarma
Emre Uçak
2.Yılı 49 Başarılı İş
Tatlı Oto Kurtarma
Erdi Tatlı
10.Ayı 46 Başarılı İş
Taner Oto Kurtarma
Yusuf Taner
1.Yılı 111 Başarılı İş
Bertuğ Oto Kurtarma
Mehmet Çetin
5.Ayı 18 Başarılı İş
Asaf Oto Kurtarma
Kadir Kapar
2.Yılı 143 Başarılı İş
Masal Oto Kurtarma
Ahmet Aktuğ
1.Yılı 88 Başarılı İş
Erdoğan Oto Kurtarma
Selahaddin Erdoğan
12.Ayı 42 Başarılı İş
Selimiye Çekici - Selimiye Kurtarıcı

Selimiye Çekici profesyonel çekici ağıyla size en yakın personeli yönlendiriyor ve aracınızı anında çekiyor. Böylelikle ekonomik yoldan işinizi çözüyor.

Selimiye ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Selimiye Çekicimizi hemen yönlendirelim

Yolcularınızı taşırken birden yolda mı kaldınız? Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Selimiye Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Başınıza bir kaza geldi ve en hesaplı oto çekici hizmetini arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Selimiye Çekici hizmeti almak için hemen bize ulaşın. Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! Selimiye Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor. Selimiye bölgesinde araç kazası mı yaptınız? Otomobiliniz için size En Yakın Çekici telefon numarasını arıyorsanız adresiniz burası. Hemen şimdi arayın. Çekici ihtiyacınız olduğu durumlarda sizlere ekstra hiçbir ücret yansıtmadan hizmet sunmaktayız. Hemen şimdi arayın.

Aracınız birdenbire bozuldu ve Selimiye yolunda yolda mı kaldınız? Karapınar Çekici size en yakın aracı sevk ediyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, haftanın her günü 7 gün 24 saat Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma hizmetimiz mecuttur.

Kazasız belasız varmanız dileğiyle, hayırlı yolculuklar.

Selimiye Oto Çekici Hizmetleri
Selimiye Oto Kurtarma

Selimiye oto kurtarma firmaları için doğru yerdesiniz. Oto kurtarma firmaları arasından size en yakın olanı size yönlendirerek cebinizi düşünüyoruz. Hemen arayın bulunduğunuz noktaya anında ulaşalım ve aracınızı kurtaralım.

Selimiye Oto Çekici

Güçlü oto çekici filosuyla Selimiye Çekici 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Bölgenin en önde gelen firması olduğu için size en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini anında belirler. Zamandan ve masraftan tasarruf yapmanızı sağlar.

Selimiye Sıfır Araç Taşıma

Selimiye Çekici bölgenin en bilinen ve en deneyimli sıfır araç taşıma firması olması avantajıyla size kaliteli ve hızlı hizmet sunma gücüne sahiptir. Hemen bizi arayın aracınızı güvenle taşıyalım. Hem uygun fiyat hem de güvenli taşımacılığın avantajından faydalanın.

Selimiye Çoklu Araç Taşıma

Selimiye Çekici siz değerli müşterilerimize güvenilir çoklu araç taşıma hizmeti vermektedir. Profesyonel araç taşıma hizmetimizle sizlere geniş alanda hizmet vermekteyiz. Hemen şimdi arayın konumunuzu bildirin aracınızı dilediğiniz noktaya taşıyalım.