En Yakın Çekici

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Ulu Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Ereğli Oto Kurtarma
Emre Uçak
2.Yılı 45 Başarılı İş
Tatlı Oto Kurtarma
Erdi Tatlı
10.Ayı 45 Başarılı İş
Bertuğ Oto Kurtarma
Mehmet Çetin
4.Ayı 16 Başarılı İş
Özdemir Oto Kurtarma
Mustafa Özdemir
5.Yılı 136 Başarılı İş
Güvenç Oto Kurtarma
Hacı Güvenç
7.Ayı 16 Başarılı İş
Konya Ereğli Çekici
Haluk Peynirci
9.Yılı 469 Başarılı İş
Taner Oto Kurtarma
Yusuf Taner
1.Yılı 110 Başarılı İş
Masal Oto Kurtarma
Ahmet Aktuğ
1.Yılı 86 Başarılı İş
Erdoğan Oto Kurtarma
Selahaddin Erdoğan
12.Ayı 42 Başarılı İş
Asaf Oto Kurtarma
Kadir Kapar
2.Yılı 140 Başarılı İş
Ulu Çekici - Ulu Kurtarıcı

Ulu Çekici yolda kalmış ve kaza yapmış araçlarınızın güvenilir bir bölgeye naklini gerçekleştirir. En uygun çekici hizmeti için hemen bizi arayın.

Ulu ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Ulu Çekicimizi hemen yönlendirelim

Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? Çekici firmalarımız arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz. Ulu Çekici firmaları için hemen arayın. Çekici hizmeti veren firmamız Ulu içinde siz değerli müşterilerimize en hızlı çekici ve güvenilir çekici hizmetini vermektedir. Yolda insanın başına her tür aksilik gelebilir. Ulu tarafında sizinde aracınız yolda kaldıysa çekici telefonu için doğru adrestesiniz. Ulu Çekici için hemen arayın. Otoyol üzerinde aracınızla seyir halindeyken kaza yaptınız. Paniğe gerek yok! En Yakın Çekici hemen size ulaşıyor ve çekici hizmeti veriyor. Bölgenin her noktasında tek numara

Yolculuk esnasında yolda kalmak en tatsız senaryolardan biri. Ulu yolunda böyle bir durum yaşanırsa moral bozmaya gerek yok Ayrancı Çekici bir telefon kadar yakın.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, haftanın her günü 7 gün 24 saat Ağır Vasıta Taşıma, Karavan Taşıma, Motosiklet Taşıma, Oto Çekici, Sıfır Araç Taşıma, Tekne Taşıma, Çoklu Taşıma hizmetimiz mecuttur.

Yolunuz hep açık olsun.

Ulu Oto Çekici Hizmetleri
Ulu Oto Kurtarma

Ulu oto kurtarma güvencesiyle oto kurtarma hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Hemen şimdi arayın. Aracınızı battığı veya kaldığı noktadan özenle kurtaralım. Telefon numaramız Türkiye'nin her yerinde tek!

Ulu Oto Çekici

Ulu oto çekici olarak sizlere 7/24 acil çekici hizmetini tecrübeli ekibimiz güvenli ve hesaplı olarak sunmaktayız. Ulu oto çekici sizin için en doğru seçimdir. Yolda kaldığınız her an oto çekici ağımızla mağduriyetinizi gideriyoruz. Hemen şimdi arayın.

Ulu Sıfır Araç Taşıma

Sıfır araç taşıma hizmeti gerektiğinde profesyonel araç taşıma ağımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Ulu bölgesinde araç taşıma hizmeti için hemen şimdi bizi arayın. Sizlere zaman sınırlaması olmadan 24 saat esasına göre çözüm sunuyoruz.

Ulu Çoklu Araç Taşıma

7/24 oto çekici hizmeti veren firmamız, aynı zamanda çoklu araç taşıma konusunda da uzmandır. Size bir telefon kadar uzağız. Hemen şimdi arayın. Çoklu araç taşıma planımızı yapalım ve aracınızı Ulu bölgesinden dilediğiniz noktaya çekelim.