En Yakın Çekici

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Çankaya Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Emre Oto Kurtarma
Emre Akkuş
3.Ayı 16 Başarılı İş
Acu Oto Kurtarma
Kadir Baş
7.Günü 6 Başarılı İş
İzmir Oto Çekici
Kadir Çavga
1.Yılı 23 Başarılı İş
Ayaz Yol Yardım
Ahmet Erkan Tümer
2.Yılı 105 Başarılı İş
Veysel Oto Kurtarma
Veysel Sorhun
12.Ayı 122 Başarılı İş
7/24 Oto Kurtarma
İbrahim Kopuk
2.Yılı 211 Başarılı İş
Yağız Oto Kurtarma
Engin Yağız
9.Ayı 23 Başarılı İş
Akkaya Oto Kurtarma
Ender Akkaya
2.Yılı 464 Başarılı İş
Begoğlu Yol Yardım
Beşir Olgaç
2.Ayı 7 Başarılı İş
Babuş Oto Kurtarma
Abdulkadir Adaş
1.Yılı 113 Başarılı İş
Efe Yol Yardım
Emrah Gandak
2.Yılı 165 Başarılı İş
Çankaya Çekici - Çankaya Kurtarıcı

Çankaya Çekici için hemen şimdi bizi arayın, sizlere yol yardım hizmeti sunalım.

Çankaya ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Çankaya Çekicimizi hemen yönlendirelim

Oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama aceleniz mi var? İşte o an biz devreye giriyoruz! Çankaya için en hızlı oto çekici servisi sağlıyoruz. Şimdi arayın. Çankaya genelinde sizler için çekici yardımı olarak hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. En olmadık zaman ve yerlerde bile bizi arayabilirsiniz. Yola çıkmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demek. Çankaya Çekici ile tatsız sürprizlere yer yok. Yolda kaldıysanız hemen arayın. Zamandan ve ücretten tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Sizin için en uygun çözümü En Yakın Çekici sunar. Hemen şimdi arayın. Araç arızası, kaza gibi istenmeyen durumlarda yapmanız gereken tek şey numaralı telefondan bize ulaşmak.

Çankaya merkezde çekici ihtiyacı doğduğunda Konak Çekici hemen yanıbaşınızda. 7/24 saat arayarak çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Motosiklet Taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? Çankaya ilinde hızlı ve en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Farınız da yolunuz da hep açık olsun.

Çankaya Oto Çekici Hizmetleri
Çankaya Oto Kurtarma

Çankaya oto kurtarma hizmeti olarak ihtiyaç olan her noktaya ulaşıyoruz. Saplanan, batan kısacası kurtarılması gereken her türlü aracı acilen olay yerine gelerek kurtarıyoruz. Kurtarma ihtiyacı olan durumlarda size bir telefon kadar yakınız.

Çankaya Oto Çekici

Çankaya oto çekici hiç ummadığınız zaman ve yerlerde oto çekici hizmeti veriyor. Acil oto çekici hizmetimizden faydalanmak için çağrı merkezimizi arayın ve konumunuzu bize bildirin. Anında olay yerine gelerek müdahale ediyoruz.

Çankaya Sıfır Araç Taşıma

Güçlü çekici filosuyla faaliyet gösteren firmamız Çankaya bölgesinde 7/24 sıfır araç taşıma hizmeti vermektedir. Her türlü taşıma ihtiyacınızda En Yakın Çekici numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hemen arayın aracınızı güvenle taşıyalım.

Çankaya Çoklu Araç Taşıma

Çankaya içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.