En Yakın Çekici

81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Alikom Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Alikom Çekici - Alikom Kurtarıcı

Alikom Çekici bulunduğunuz adrese en yakın çekiciyi yönlendiriyor. Alikom civarında en yakın çekici için hemen bizi arayın.

Alikom ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Alikom Çekicimizi hemen yönlendirelim

Seyahat esnasında birden aracınız yolda mı kaldı? Türkiye'nin en büyük çekici ağını arayın. Nerede olursanız olun gelelim aracınız çekelim. Oto çekici hizmeti için uygun fiyat konusunda tasa yapmayın. Hemen bize ulaşın Alikom için sizlere en makul oto çekici ekibini yönlendirelim. Hesaplı oto çekici mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Alikom Çekici size bir telefonla en hızlı oto çekici hizmeti verir. Hızlı ve en uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti almanın en pratik yolu En Yakın Çekici. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim.

Alikom tarafında oto çekici hizmeti almak istiyorsunuz ama çok aceleniz var. İşte o an biz devreye giriyoruz Diyadin Çekici size en hızlı oto çekici servisini sağlıyor. Şimdi arayın.

7 gün 24 saat her yere Oto Çekici hizmeti veriyoruz. Aracınızla Alikom bölgesinde yolda kaldıysanız, çekici hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Tehlikesiz bir yolculuk sizinle olsun.

Alikom Oto Çekici Hizmetleri
Alikom Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti gerektiğinde Alikom oto kurtarma profesyonel ekibi ile çabucak olay yerine ulaşır ve aracınızı özenli bir şekilde kurtarır. Alikom oto kurtarma olarak bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Alikom Oto Çekici

Otobanda çekici ihtiyacınız olduğunda Alikom oto çekici profesyonel çekici hizmet ağıyla hizmetinizdedir. Alikom bölgesinde otobanda çekici hizmeti almak için şimdi arayın. İster şehir merkezi, ister otobanın en uzak noktası olsun fark etmez.

Alikom Sıfır Araç Taşıma

Alikom bölgesinde sıfır araç taşıma hizmetine mi ihtiyacınız var? Yılların getirdiği deneyimle sadece bu alanda uzman ekibimizin titiz ve özenli çalışması ile araçlarınızı güvenle taşıyoruz. Siz de araç taşıma hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Alikom Çoklu Araç Taşıma

Aceleniz yoksa çok daha ekonomik bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmetin adı çoklu araç taşıma Peki nedir avantajı? Birden fazla aracı uygun platformlarımıza yükleyerek tek seferde çok daha fazla araç taşıyoruz. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Alikom bölgesinde de hizmetimizden yararlanabilirsiniz.