81 ilde 7/24 kesintisiz ve ekonomik hizmet ağımızla Türkiye’nin en büyük oto çekici ve oto kurtarıcı ağına hoşgeldiniz

Konak Çekici

Konumumdaki Çekiciler
Demir Oto Kurtarıcı
Sinan Kuzucu
8.Ayı 1 Başarılı İş
Akhan Oto Kurtarma
Abdullah Akhan
4.Ayı 9 Başarılı İş
Kral Oto Kurtarma
Burak Özçelik
1.Yılı 20 Başarılı İş
Yılmaz Oto Kurtarma
Yılmaz Özçelik
2.Ayı 4 Başarılı İş
Emral Oto Kurtarma
Gökhan Emral
3.Yılı 55 Başarılı İş
Konak Çekici - Konak Kurtarıcı

Konak Çekici çekici hizmeti gerektiğinde Konak Çekici profesyonel çekici ağıyla işiniz kolaylaştırıyor

Konak ilçesinin neresinde olursan ol! Yolda kaldığında 0850 303 66 66 nolu telefonu ara, Konak Çekicimizi hemen yönlendirelim

Deneyimli ve ekonomik çekici mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. En Yakın Çekici en ekonomik biçimde aracınızı çekiyor. 7 Gün 24 saat çekici hizmeti veren firmamız sizin için bulunduğunuz adrese en yakın çekici ekibi yönlendiriyor. Konak civarında en yakın çekici telefonu için hemen bizi arayın. Yolcularınızı taşırken birden yolda kaldınız. Panik yapmayın! Yolcularınız da siz de güvendesiniz. Konak Çekici size çok yakın. Hemen şimdi arayın. Diğer firmalardan farklı olarak En Yakın Çekici sizin için konum hesabı yaparak en yakın çekici ekiple müdahale ederek kazandırır. Arayın size en yakın çekici birimini yönlendirelim.

Firmamız Konak bölgesinde de araç yol yardımı sunmaktadır. Siz de yolda kaldıysanız vakit kaybetmeden Dinar Çekici hizmetinden yararlanın.

En Yakın Çekici olarak Ağır Vasıta Taşıma işi söz konusu olunca bir telefonla yardımınıza koşuyoruz.

Güzel ve rahat bir yolculuk geçirmeniz dileğiyle.

Konak Oto Çekici Hizmetleri
Konak Oto Kurtarma

Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli oto kurtarma hizmeti sunmak şirketimizin misyonlarının başında gelir. Konak bölgesinde güvenilir oto kurtarma denilince bölgede bilinen tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Konak Oto Çekici

Konak oto çekici güvencesiyle bölgenin en uygun fiyatlı çekici hizmeti veren firmasını size anında yönlendiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayın olduğunuz yere gelelim. Aracınızı güvenle dilediğiniz noktaya çekelim.

Konak Sıfır Araç Taşıma

Konak Çekici olarak çağrı merkezi 7/24 görev yapmaktadır. Sıfır araç taşıma söz konusu olunca sadece bu iş için tahsis edilmiş özel araçlarımızla konuyu hassasiyetle ele alıyoruz. Hemen bizi arayın size özel taşıma hizmetinden yararlanın.

Konak Çoklu Araç Taşıma

Konak içinde veya uzak noktalarında fark etmez. Araçlarınızın çoklu araç taşıma işlemini üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun çoklu araç taşıma lazım olduğunda En Yakın Çekici olarak bir telefonla hizmetinizdeyiz. Hemen arayın uygun fiyat avantajından yararlanın.